Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
To sobie podjedz.... 🙂 moje dziecko spi...

a ja czkam i czekam... 😞 to juz drugi raz... moge wchodzic do was raz po raz? na razie tego potrzebuje 🙂(


kochana nie pytaj czy możesz,przecież jesteśmy tu też po to by się wspierać. jesteś silną kobietą 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):

a ja czkam i czekam... 😞 to juz drugi raz... moge wchodzic do was raz po raz? na razie tego potrzebuje 🙂(


Nie pytaj czy możesz!! Jeśli tego potrzebujesz to pisz jak najwięcej 🙂 my jesteśmy tutaj by się wspierac!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Dzisiaj sie czuje duzo lepiej niz wczoraj, narazie nie mam zadnych mdlosci a zjadlam rano kielbache wiec juz dawno powinnam spiewac do porcelanowego ucha 😁 😁 😁 Nie jestem wcale duzo starsza od was, jeszcze mam 26 lat 😜 Troche mi slabo ale zwalam to na pogode.

Sandros 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Poki co jeszcze najstarsza ale mam nadzieje, ze szybko sie to zmieni jak nas wiecej przybedzie 😜 😜 😜


Pewnie połowa brzuszków które tu dołączą jeszcze nie wie że mamusiami będą bo praktycznie na razie wszystkie z początku miesiąca jesteśmy 🙂 A gdzie tam do 30 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane!

Mam problem...Bolą mnie plecy a zwlaszcza po prawej stronie na dole. Czy to normalne?
Nie chce od razu leciec do lekarza bo glupio bedzie jak stwierdzi ze jestem wariatka i przychodze z byle czym... 😞
Was tez bolą plecy?
A poza plecami mam KOSMICZNE mdłości...staram się jeść częściej małe porcje zeby je zminimalizowac ale co tam..nic nie pomaga 😞
No i oczywiscie od poczatku prawie ciazy przeszla mi zupelnie ochota na slodkie rzeczy, a wczesniej bylam milosniczka wszystkiego co slodkie. Czy to normalne?

Moze to głupie ze o to pytam, ale nie wiem 🙂
A Wy takie mądrutkie jesteście:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta co co pleców to się nie wypowiem bo nie wiem, mi strasznie dokuczały ale to już w 9 miesiącu a nie na poczatku... Ale myślę że to chyba nie od ciąży 🙂
ości jak mdłości - same przejdą, lekarz mówił że nie ma na nie lekarstwa i trzeba to przecierpiec 🙂 Mi też dokuczają! Staraj się właśnie jeśc dużo w małych porcjach 🙂
A co do słodyczy to miałam zupełnie tak samo jak piszesz - na początku nie mogłam na nie patrzec mimo że od zawsze byłam miłśniczką słodkiego, a gdzieś tak od 3-4 miesiąca ochota wróciła i to z podwójną siłą i tak o to urodziłam dziewczynkę 😁 😁 Chyba coś w tym słodkim musi byc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta89 napisał(a):
Oby tak było 🙂
Rano nie mogę podnieść glowy z poduszki z tego powodu. UFF straszne to.
A decydujecie sie na USG 'GENETYCZNE'. Mi moj ginekolog kazal sie nad tym zastanowic. Mowil ze nie wszystkie pary sie na to decyduja.
W mojej klinice kosztuje ono 200 zl


Ja nie wiem, chyba nie bede robic, na każdej wizycie mam zwykłe usg. W pierwszej ciąży też nie robiłam, poza tym musiałabym jechac kawał drogi żeby zrobic i słono za to zapłacic! W sumie jest jeszcze trochę czasu więc zobaczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Jak się dziś czujecie?? 🙂 Bo ja o dziwo w miarę dobrze żadne mdłości na razie nie dokuczają!!! I mam nadzieję że się nic nie przypląta!! 😉

ja nie mogę jeść,wąchać ani myśleć o mięsie 😮 na samą myśl aż trzepie mi żołądek ☺️
ale wzięło mnie na krupnik na żołądkach i narazie trochę ich podjadam i nie ma żadnych skutków ubocznych 😁 😁
a dzisiaj miałam nudności ale słabsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robiłam usg 4D w pierwszej ciąży ale to z powodów ryzyka genetycznego,bo mam kilka takich przypadków w rodzinie. okazało się,że wszystko ok i się uspokoiłam,potem wszczęłam śledztwo na temat tych chorób u nas i niepełnosprawności i stwierdziłam,że bałam się nieotrzebnie,więc teraz chyba nie będę robić 4D 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Dziewczyny nie jedzcie czosnku, ja sie zalatwilam i caly wieczor puszczalam pawie, do tej pory mnie cisnie 🤢 🤢 🤢

Ja nie zamierzam bo nie lubię 😉 No to Cię ładnie wzięło na wieczór, oby szybko przeszło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Hej!

Ja sie dalej katastrofalnie czuje, tylko bym w kiblu siedziala ani jesc ani pic ani nic. Mam nadzieje, ze wasze samopoczucie o niebo lepsze niz moje.


Ja dziś się czuję bardzo dobrze, żadne wymioty i mdłości nie dokuczają tylko rano zauważyłam na wkładce ślady krwi!! Mam nadzieję że to nic poważnego 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Hej!

Ja sie dalej katastrofalnie czuje, tylko bym w kiblu siedziala ani jesc ani pic ani nic. Mam nadzieje, ze wasze samopoczucie o niebo lepsze niz moje.


Ja dziś się czuję bardzo dobrze, żadne wymioty i mdłości nie dokuczają tylko rano zauważyłam na wkładce ślady krwi!! Mam nadzieję że to nic poważnego 😲

lekarzem nie jestem,nie chcę nic mylnego mówić,ale takie rzeczy się zdarzają,przynajmniej o tym słyszałam,może skonsultuj się z lekarzem dla świętego spokoju,ale jeśli nic nie boli i nie jest to krwotok tylko plamienie to chyba nie jest nic poważnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...