Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak tam Wasze brzuszki? widać coś?
mnie zarówno w pierwszej ciąży zaokrąglał się od samego początku i jeszcze nie wiedziałam,że jestem w ciązy a już słyszałam od różnych osób,że brzuch mi rośnie jakbym była w ciązy i teraz jest tak samo. zaczynam 7 tydzień a brzuszek trochę widać. tylko dodam,że naturalnie ważę poniżej 50kg więc też nie mam gdzie schować na początku dzidziusia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Kozinka mnie ratuje narazie herbata mietowa i banany, moze sprobuj? Migdaly zamist mi pomagac to jeszcze bardziej pogarszaja sprawe. Rany, w pierwszej ciazy nie wiedzialam co to mdlosci wogole.

ja to samo,w pierwszej ciąży może raz czy dwa było mi tylko NIEDOBRZE a teraz?? ostatnio mnie wzięło samo z siebie na banany i dość trochę ich zjadłam,jest chyba lepiej bo mogłam patrzeć tylko na kanapki z serem a teraz mogę jeszcze zjeść coś na mleku,jabłka i banany i wczoraj nawet...ba hamburgera 😁 😁 który mnie męczył do nocy...no i jem jak mogę a i tak jestem głodna non stop ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jupi!!! Wrocilam do domku, wszystko ladnie czyste... Obylo sie.. za 2 cykle mozemy znow sprobowac, choc najpierw mi porobi badania itp.
Choc najprawdopodobniej nie bylo konkretnej przyczyny tego poronienia!!


Kochanie nie wiem co mam Ci napisać,cieszę się,że obyło się bez zabiegu. A może jak się wszystko ułoży a te 2 cykle to będziesz jedną z pierwszych wrześniówek? życzę Ci tego z całego serca 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
jak tam Wasze brzuszki? widać coś?
mnie zarówno w pierwszej ciąży zaokrąglał się od samego początku i jeszcze nie wiedziałam,że jestem w ciązy a już słyszałam od różnych osób,że brzuch mi rośnie jakbym była w ciązy i teraz jest tak samo. zaczynam 7 tydzień a brzuszek trochę widać. tylko dodam,że naturalnie ważę poniżej 50kg więc też nie mam gdzie schować na początku dzidziusia 😁 😁


no to szybko rosniesz 🙂 ja zawsze tak od 10/12 tyg zaczelam rosnac i to w ogomnym tepie 🙂 a na koniec tak slon 🙂 bo ja niska i chuda bez ciazy a tu za chwile niska i szeroka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ocia napisał(a):
kozinka napisał(a):
jak tam Wasze brzuszki? widać coś?
mnie zarówno w pierwszej ciąży zaokrąglał się od samego początku i jeszcze nie wiedziałam,że jestem w ciązy a już słyszałam od różnych osób,że brzuch mi rośnie jakbym była w ciązy i teraz jest tak samo. zaczynam 7 tydzień a brzuszek trochę widać. tylko dodam,że naturalnie ważę poniżej 50kg więc też nie mam gdzie schować na początku dzidziusia 😁 😁


no to szybko rosniesz 🙂 ja zawsze tak od 10/12 tyg zaczelam rosnac i to w ogomnym tepie 🙂 a na koniec tak slon 🙂 bo ja niska i chuda bez ciazy a tu za chwile niska i szeroka 🙂


nie mam dużego brzucha,ale kto mnie widzi to już wie 😁
póki co zapinam się we wszystkie spodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze brzucha póki co dużego nie mam, ja tam już coś widzę że się zaokrągla ale reszta rodziny uważa że to od poprzedniej ciąży 😁 😁 i na razie niech tak myślą 🙂 😁
Sandra cieszę się że wszystko ok 🙂 na pewno niedługo znów bedziesz się cieszyc że w ciąży jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
to jeszcze nikomu nie mówiłaś? 😁 😁


Nie 😁 😁 😁 😁 na razie wie mój mąż i jedna przyjaciółka 🙂 czekamy na stosowny moment który pewnie już w niedługim czasie nastąpi 🙂 No cóz moja mama to chyba na zawał umrze hehehehe 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
to jeszcze nikomu nie mówiłaś? 😁 😁


Jakbyś tak szybko zaszła w ciążę po porodzie to też byś się od razu nie chwaliła 😁 😁 😁 A tak to czekamy tak chyba do 10-13 tygodnia kiedy już ryzyko poronienia jest najmniejsze i wtedy chyba powiemy..... choc zresztą nie wiem co tam w praniu wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 🙂 my chcielismy powiedziec dokladnie 21.11. ale oczywiscie bym nie wytrzymala do tego 12 tc...

No ja juz nietsety przechodze przez to drugi raz:
1.- 11tc
2. Nadusia 🙂
3. teraz .
jus sie zastanawialam, bo sa zespoly w ktorychjest problem z donoszeniem plodow meskich,, ale co ma byc ot bedzie.. oki spadam, bo nadusia sie budzi i chyba zly humor ma cos, bo drze paszce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocia napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Ocia a Ty już swojemu mężowi powiedziałaś czy jeszcze nie??? 😉

nie... niee.... nieeee.... 🤢
powiem w weekend jak bedzie w domu, i jak ja bede po usg


A co to za minka co???? Głowa do góry, na pewno się ucieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...