Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
zalewajka =barszcz bialy 🙂

a widzisz u nas tak nie mówią,więc temu nie wiedziałam 😜
czarna robisz może czasem wodzionkę? bo u mnie się tego nie robi,ale że wychowałam się w miejscowości turystycznej gdzie było wielu ślązaków i bardzo zachwalali i ostatnio się przymierzam,ale nie mam sprawdzonego przepisu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski!

Anett kurcze szkoda, ze bedziesz musiala pieska oddac 😞 😞 😞 no ale ja tez musialam jak sie mloda urodzila a maz byl na statku, teraz znowu bedzie to samo i juz mi smutno na sama mysl. Opiekowala sie nia tesciowa wiec raz na tydzien conajmniej ja widzialam ale sfochowana byla na mnie wtedy ze hej 🤢 Wczoraj tez spala u tesciowy i dzwoni ze mi jej nie odda do niedzieli bo zimno jest i jak ja bede szla z Majka, pipa jedna 🤢 😠 😠 ale juz mam ja w domu od 11 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
wodzianke znam ale z wojewodzkiego 😁

ja też 😁
a jeśli chodzi o zupę wodzionkę to chyba typowa śląska potrawa,ja co prawda wychowywałam się również na śląsku dopiero teraz od czerwca mieszkam w małopolskim ale u mnie w domu tego nie gotowano,a z tego co wiem to tam jest bardzo pospolita zupka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
No tak to wychodzi 🙂
a co tak źle ze mną? 🙂

nie ale jak pisałaś,że uczysz w szkole to myślałam,że starsza jesteś 🙂 to młodziutka pani profesor 🙂 🙂


Aaaaaa..no tak 🙂
ale wiesz jak to fajnie, jestem starsza od tych moich nicponi o 9-11 lat, to nawet słucham tych samych hitów co oni 🙂)

Jest tak wesoło, jak trzasną jakimś tekstem, to nawet nadążam 🙂
Czasami jest smiesznie jak dziewczynki pytają o mój lakier do paznokci lub błyszczyk gdzie kupiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
kozinka napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
No tak to wychodzi 🙂
a co tak źle ze mną? 🙂

nie ale jak pisałaś,że uczysz w szkole to myślałam,że starsza jesteś 🙂 to młodziutka pani profesor 🙂 🙂


Aaaaaa..no tak 🙂
ale wiesz jak to fajnie, jestem starsza od tych moich nicponi o 9-11 lat, to nawet słucham tych samych hitów co oni 🙂)

Jest tak wesoło, jak trzasną jakimś tekstem, to nawet nadążam 🙂
Czasami jest smiesznie jak dziewczynki pytają o mój lakier do paznokci lub błyszczyk gdzie kupiłam 😁

wogóle to laska z Ciebie,że hoho 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Nie dość, że wszystkie spodziewamy się dzieciaczków,
to każda jest wyjątkowa a przy tym mam wrażenie, że jakbym usiadła z Wami na kawie, to by nam się buziaczki nie zamykały 🙂
i do tego same laski 🙂

szkoda tylko,że daleko od siebie mieszkamy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...