Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej ciezarowki!

U mnie ogolnie ok, mdlosci duzych nie mam ale za to mam ochote wszystkich wkolo pozabijac 😠 😠 😠 😠

Witaj midorada! Ilosc postow nie ma tu nic do rzeczy, wklej kod suwaczka dla forum w swoim podpisie (moj profil-forum-podpis). Na kiedy masz termin i jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Wiolka i dziewczeta,

Skopiowalam kod (probowalam z wszystkimi tam podanymi), i wkleilam go dokladnie tak jak piszesz - klapa 😞 Sprobuje jeszcze raz...

Ogolnie czuje sie tak srednio. Mam awersje do slodyczy, nie moge pic kawy i w ogole boje sie jesc by nie miec mdlosci - moj zoladek calkowicie mna rzadzi. A jak juz mnie wezmie na wymioty, to nie moge nic z siebie wyrzucic, tylko sie mecze nad kibelkiem 😞
Termin mam na 4 czerwca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
UDALO SIE !!!! HURA!!!! 🙃


Super 😁

Oj dla mnie najgorsze jest wlasnie takie wiszenie nad kiblem a jeszcze gorsze jak juz zwymiotujesz a nic to nie pomoglo. Czasem mam tak ze przez godzine rzygam i nijak przestac nie moge.Wtedy nawet woda wywoluje u mnie odruch wymiotny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane!
Czy was tez pobolewa brzuch? Mnie od wczoraj najpierw tak jakby tylko macica jak chodze albo jezdze samochodem(moze dziwnie to zabrzmi ale czuje w brzuchu kazdą dziure w jezdni).
Dzisiaj w nocy sie obudzilam bo bolal mnie brzuch tak jak przed okresem, dokladnie taki sam bol.

czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
Kochane!
Czy was tez pobolewa brzuch? Mnie od wczoraj najpierw tak jakby tylko macica jak chodze albo jezdze samochodem(moze dziwnie to zabrzmi ale czuje w brzuchu kazdą dziure w jezdni).
Dzisiaj w nocy sie obudzilam bo bolal mnie brzuch tak jak przed okresem, dokladnie taki sam bol.

czy to normalne?


Mnie tez tak pobolewal brzuch jakis czas temu, nawet sie w nocy z bolu budzilam, bylam u gin i powiedziala, ze mam brac w takim przypadku nospe ale jezeli sie martwisz to moze zadzwon do swojego ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
dzwonie dzwonie ale moj ginekolog ma chyba dlugi weekend 😞
Nie chce tez wyjscf na panikare;(
Ale to moja pierwsza ciaza, wiec wszystko takie nowe 😞


Wcale nie wychodzisz na panikare, ja tez sie bardzo martwilam jak mnie tak bolal brzuch. Moze zadzwon na pogotowie i zapytaj sie czy mozesz wziac nospe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta89 ja też miałam takie bóle i lekarz mówił żebym się nie martwiła bo to się macica powiększa i od tego to. Więc jeśli Ciebie bardzo nie boli to nie ma się co martwic, zawsze możesz wziąć Nospe bo to można w ciąży i powinno pomóc, no chyba że te bóle są mocne to warto się z kimś skonsultować! Oby Ci szybko przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadza sie, z tego co czytalam na necie moga to byc tylko bole zwiazane z rozciaganiem macicy i miesni, ale jesli bardzo sie niepokoisz to lepiej skontaktuj sie ze swoim lekarzem lub zaczerpnij profesjonalnej porady.
Poloz sie moze, zrelaksuj troche i odpoczywaj. Tak doradzila mi moja pani doktor.
Mialam takie bole w 6 tyg i szczerze mowiac to tak bardzo sie przestraszylam, ze bylam pewna ze juz pozamiatane... Szczesliwie wszystko bylo dobrze.
NIe martw sie - jestesmy z Toba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny..... chcialabym wam tylko cos pokazac... ui nas na grudniowkach okazalo sie ze weronika... ktora niby u urodzila wczesniaczka.... to fikcja... i ktos sobie robil z nas jaja 8 miesiecy.... zeby zaoszczedzic wam tego samego porownajcie sobie prosze foto uzytkownika arleta3raz a dokladnie avatar i zdjecie 3 pecherzykow z tego linka
strona
i moze warto sie zastanowic..czty to nie podobna sytacja... jak nie to arleta przepraszam za oskarzenie... ale my tez ufałysmy weronice a okazalo sie sciema:P
a tu avatar arlety avatar
albo foto z waszego wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dziewczyna klamala dobre 3 albo 4 miesiac po czym niby urodzila wczesniaka... wszyscy przezywali... a ona pewno sie z nas smiala... i wszystkie fotki tej malej ani to byly fotki z internetu... wiec przemyslcie to i moze nie dajcie sie oszukac bo przykre to.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rowniez nie rozumiem po co ktos mialby robic cos takiego. Po co takie klamstwa i czemu ma to sluzyc...?!
Co do zdjecia, nie bede ukrywac, ze rowniez zauwazylam, ze trzeciego zarodka nie widac i nie ma tam tez cialka zoltego, ktore widac wyraznie w przypadku dwoch pozostalych. Ale coz, ja lekarzem nie jestem, wiec glosu nie zabieralam.
Ponad to, zanim do Was dolaczylam, przejzalam dotychczasowe posty by byc na biezaco z tematem i troche sie zdziwilam, ze dziewczyna kupuje juz komody czy przewijaki... na tym etapie ciazy?????? Troche dziwne, ale pomylalam, ze to nie moja sprawa...
No coz, czas okaze jaka jest prawda.
Spijcie smacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie od początku była dziwna i ta jej reklama tej "weroniki" z grudniówek. myślałam,że po prostu ma taki charakter a okazało się,że nie...admin znalazł 3 konta z jednego IP komputera...tą Weronikę,jej sąsiadkę (rzekomą) i właśnie Arlettę,czyli już 3 konta z jednego kompa a podobno były z innych części Polski...a jakby bardziej poczytać grudniówki to widać,że dziewczyna nic nie wie ani o ciąży ani o dzieciach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weronika87 arleta3razy i tatomich to jedna i ta sama osoba wszyscy dalismy sie zrobic w trabe
naszczescie admin zareagowal i ujawnil numer IP nastepnym razem nie wyjdzie sztuczka z klamstwami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...