Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej mamuśki 🙂 nie wiem co powiedziec w sprawie arlety, zatkało mnie!!!! 🥴 Ale jakoś od początku mi się dziwna wydawała, kto kupuje podgrzewacze i komody na samym początku ciąży, no i stwierdzenie że jej się już od ciąży stringi wbijają w dupe to już wogóle jakaś masakra 😁 Jednym słowem żal dziewczyny.....
My niedawno wróciliśmy ze szpitala, Patrycji zmienili gips i teraz może już siadac 🙂 boże jaka szczęśliwa jest jak siedzi 🙂 No ale nóżki dalej zagipsowane i straszne odparzenia jej się zrobiły 😞 no ale miejmy nadzieję że szybko przejdzie... Nic zmykam do córy..... trzymajcie się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada moj brzuch juz tylko czasem boli, a jak pobolewa mocniej to lykam no spe. Mam nadzieje ze te tabletki nie szkodza w duzych ilosciach.
A tak ogolnie to czuje sie raz lepiej raz gorzej, dokuczaja mi nocne wymioty, ale pocieszam sie ze po nich czuje sie w ciagu dnia lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
ciekawe czy Arleta się odezwie...poczytałam trochę postów admina na grudniówkach i ciekawe czy jeszcze napisze 😁 😁 😁 😁
apropo tego co tam piszą to tylko jeden komentarz się nasuwa...ŻAL 😮 😮


co masz na mysli mówiac ze u nas to co sie u nas dzieje to sie jedno nasuwa.... żal??? ehh w tym momencie zaluje ze tu u was napisalam o tym klamstwie bo znalazlam w sieci foto waszej trojaczki i powiazalam z waszym watkiem... zaluje....moglyscie sobie zyc w takiej niepewnosci jak my przez 7 miesiecy.... ciekawe czy byloby wam milo... teraz piszecie ze soba od kilku tygodni wiec wam to wisi.... ale to naprawde nie jest przyjemne jak sie pisze mase czasu a ktos sobie jaja robi.... tym optymistycznym akcentem koncze udział w wątku czerwcowym..... a co do naszego wattku to droga kolezanko nie chcesz to nie czytaj a nie takie komentarze piszesz.... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam wlasnie ze skelpu. Obawiam sie, ze od teraz po zakupy bedzie jezdzil tylko moj maz... Jeszcze 2 tyg. temu maksymalny czas, jaki wytrzymywalam w sklepie byl 15 min. Dzis tylko 5! NIe moge patrzec na jedzenie, na lodowki z mlekiem (nigdy nie lubilam mleka, nic nie mowiac o zapachu 🤢, a teraz to juz nawet patrzec nie moge), na mieso - nawet to paczkowane. Masakra jakas.
A jak jest u was?

Agami - Kozinka nie chciala Cie urazic. Jestemy ci naprawde wdzieczne za to info i brawa dla tej, ktora to odkryla!!! To jakies slowne nieporozumienie.

Milego wieczoru zycze wszyskim przyszlym i juz aktualnym mamuskom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no spoko..... czasem warto raz jeszcze przeczytac co sie pisze.. no ale skoro to nie bylo uderzenie w nasza strone to ok 😉) a teraz spadam do siebie.. a wy kontrolujcie numery IP i nie dajcie sie zrobic w konika tak jak my sie dałysmy:P mam nadzieje ze ten ktos kto takie jaja sbie robil na kilku miesiacach znudzil sie i pojdzie sobie na inna strone.... a nam da spokój.... pozdrawiam i powodzenia na kolejne okolo 30 tygodni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, przegapilam gdzies chyba watek z coreczka. Co sie dzieje? Skad gips?

No niestety męczymy się z dysplazją prawego biodra, w ogóle się nie wykształciło tak jak powinno a szerokie pieluchowanie ani trzykrotnie zmieniana poduszka frejki nie pomogły. No i w ostateczności założono gips na 6 tygodni, dziś go zdjęli i założyli inny też na 6 tyg..... mam nadzieję że pomoże bo dziś po rentgenie lekarz stwiedził że jest poprawa, tyle że męczymy się strasznie zarówno córcia jak i ja bo ciężko dziecko pielęgnowac no i nosic co w moim przypadku teraz nie wskazane ale nie mam wyjścia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, nawet sobie sprawy nie zdawalam ile to z dziecmi moze byc problemow. 😞 Duzo jeszcze do nauki przede mna. Mam nadzieje, ze corcia z tego wyjdzie. 6 tygodni to strasznie dlugo. Trzymam kciuki.
Znalazlam nasza kolezanke od trojaczkow na forum ROCZNIK 87. Weszlam tam bo az mi sie nie chcialo wierzyc, ze dziewczyny w wieku 23 czy 24 lat zostaja matkami. Dla mnie to bardzo wczesnie. Nie gniewajcie sie na mna za moja szczerosc, ale ja to chyba w zupelnie innym swiecie zyje. 🤪 Majac 24 lata daleko mi bylo myslec o malzenstwie czy dzieciach. Moim kolezankom tez jakos sie nie spieszylo, ale widac my jakies inne bylysmy 😁
Buziaczki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
no spoko..... czasem warto raz jeszcze przeczytac co sie pisze.. no ale skoro to nie bylo uderzenie w nasza strone to ok 😉) a teraz spadam do siebie.. a wy kontrolujcie numery IP i nie dajcie sie zrobic w konika tak jak my sie dałysmy:P mam nadzieje ze ten ktos kto takie jaja sbie robil na kilku miesiacach znudzil sie i pojdzie sobie na inna strone.... a nam da spokój.... pozdrawiam i powodzenia na kolejne okolo 30 tygodni....


🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Kurcze, nawet sobie sprawy nie zdawalam ile to z dziecmi moze byc problemow. 😞 Duzo jeszcze do nauki przede mna. Mam nadzieje, ze corcia z tego wyjdzie. 6 tygodni to strasznie dlugo. Trzymam kciuki.
Znalazlam nasza kolezanke od trojaczkow na forum ROCZNIK 87. Weszlam tam bo az mi sie nie chcialo wierzyc, ze dziewczyny w wieku 23 czy 24 lat zostaja matkami. Dla mnie to bardzo wczesnie. Nie gniewajcie sie na mna za moja szczerosc, ale ja to chyba w zupelnie innym swiecie zyje. 🤪 Majac 24 lata daleko mi bylo myslec o malzenstwie czy dzieciach. Moim kolezankom tez jakos sie nie spieszylo, ale widac my jakies inne bylysmy 😁
Buziaczki kochane

ja mam 21 i drugie dziecko w drodze,więc się nie przejmuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam chyba dzisiaj najcięższy dzień z całej dotychczasowej ciąży,nie zjadłam nic,spię cały czas prawie i ciągle niedobrze 🥴w dodatku tak mnie głowa bolała cały dzień,że wzięłam panadol dla ulgi bo już nawet ustać nie mogłam 😮dlatego kończę ten okropny dzień skokiem do łóżka pod kołderkę a Wam życzę miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midorada ja mam 23 i też drugie w drodze 😁 U mnie w okolicy strasznie dużo młodych matek 🙂 No a z dziecmi to już tak jest, zawsze się jakiś problem znajdzie! Moja Mała teraz zasnęła, marudna całe popołudnie była! Mam nadzieję że szybko zleci te 6 tygodni i już żadnych gipsów, poduszek ani pieluch nie będzie!!! Choc to się jeszcze okaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Alez to trzeba byc chorym psychicznie i jebnietym, zeby pisac na forum dla ciezarnych nie bedac w ciazy. Ta laska na bank nie ma rowno pod sufitem. U nas na grudniowkach 2009 tez byla jedna taka, w 12tc jej niby dziecko mialo 6cm, pozniej pobil ja chlopak, splalila jej sie kuchnia czy cos nie pamietam dokladnie bo miala tyle wypadkow, lezala niby w szpitalu, potem poronila. Dobrze, ze ta laska nie ciagnela jeszcze kasy bo takie przypadki tez sie zdarzaja, ze dziecko niby chore, ze potrzebuja kasy, czlowiek naiwny bo jak sie z kims pisze przez 9miesiecy to jednak stwarza sie wiez a taka kurwa o wykorzysta. Ech, w glowie sie nie miesci jacy ludzie potrafia byc perfidni. Sorki za slownictwo 😜

Ide sie polozyc, moje towarzycho juz dawno spi.

Dobre nocki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Alez to trzeba byc chorym psychicznie i jebnietym, zeby pisac na forum dla ciezarnych nie bedac w ciazy. Ta laska na bank nie ma rowno pod sufitem. U nas na grudniowkach 2009 tez byla jedna taka, w 12tc jej niby dziecko mialo 6cm, pozniej pobil ja chlopak, splalila jej sie kuchnia czy cos nie pamietam dokladnie bo miala tyle wypadkow, lezala niby w szpitalu, potem poronila. Dobrze, ze ta laska nie ciagnela jeszcze kasy bo takie przypadki tez sie zdarzaja, ze dziecko niby chore, ze potrzebuja kasy, czlowiek naiwny bo jak sie z kims pisze przez 9miesiecy to jednak stwarza sie wiez a taka kurwa o wykorzysta. Ech, w glowie sie nie miesci jacy ludzie potrafia byc perfidni. Sorki za slownictwo 😜

Ide sie polozyc, moje towarzycho juz dawno spi.

Dobre nocki! 😘


no popatrz-laska nie jest w ciąży a na necie siedzi non stop,czyli non stop jest w domu,samo to jest dziwne,bo można być na L4 lub na urlopie ale przez kilka miesięcy siedzi w domu i udaje ciążę?? Albo ma tyle kasy że nie musi pracować,bo wszystkie jej "postacie" ciągle tylko coś kupowały. Laska ma kompleksy,tu fotomodelka,tu się uczy itd,może jakieś niespełnione plany na życie? Szkoda słów,brawo dla osoby która na to wpadła,dziewczyna jest mądra i bystra,coś jej nie pasowało i zaczęła szukać informacji trafiając przypadkowo na jej awatary na profilu i wstawiane zdjęcia. Szkoda mi,że dziewczyny są teraz zawiedzione ale przynajmniej dla desperata (bo w sumie nie wiadomo czy to kobieta czy nie) gra jest skończona.No i tylko dziękować,że my dałyśmy się wkręcić jej przez tak krótki czas i gratulować zainteresowanej inteligencji i pomysłowości na zabicie swojego czasu w sposób naprawdę godny podziwu 😮 😮 😮 Jakkolwiek masz na imię WSTYDŹ SIĘ!!! zapewne ta osoba jest dumna,że w każdej części Polski jest teraz wyśmiewana,ale chyba tego właśnie chciała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sluszna uwaga, skoncentrujmy sie wiec na nas samych.

Moj dzien zaczal sie niewesolo. Przywitalam slonce, a wlasciwie jesienny deszcz, sesja nad kibelkiem 😞 Co gorsze, wydaj mi sie, ze z dnia na dzien jest coraz gorzej... 🤢 a powinno byc lepiej. Zalamie sie chyba jak mdlosci mi nie przejda w drugim trymestrze... Bardzo chcialabym wrocic do pracy, chociaz na 3 miesiace, ale w takim stanie to nie wiem czy to dobry pomysl. Z drugiej strony nie moge tak siedziec w domu. Ehh... ciezarnej nie dogodzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozninka, dobrze ze piszesz o rosolku, bo ja tez dzis mam rosol w planach (na zyczenie meza 😉 ). Moze jakos zalagodzi zoladkowe rewolucje. Z tych sprawdzonych to pije jeszcze herbate z cytryna i sok zurawinowy. Dzialaja prawie zawsze. (nie liczac na czczo rano 😁 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...