Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jeśli chodzi po alkochol to nie ukrywam że go lubię 🙂, ale powiem wam że teraz to mnie w sumie od niego odrzuciło chyba za dużo wypilam przed ciążą hehe i jakoś za bardzo za nim nie tęsknie 😮
A jesli chodzi o sny to mi np ostatnio sie sniło jak panowala u nas ospa (ja ospy nie miałam i chyba tak się bałam by jej nie dostać) że jechałam w pociągu z kolegą który miał ospę i specjalnie mnie dotykała aby zarazić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też mam czasami sny z przysłowiowej "dupy" , nie wiem czemu takie głupoty się śnią 😠

Ja właśnie robie kuraka w sosie słodko-kwaśnym plus ryż. Mniam 🙂
Dziś na wariata. Mąż wróci po 15, musze mu szybko jeść dać i wystylizować 😎

Dziś ma sesje Rady Miasta i musi ładnie wyglądac, więc koszula, krawat i garniak już czekają 🙂
Będę mogła go oglądac LIVE w telewizji kablowej 😁 😁 😁

Z tym, że nie wiem czy mi się uda, bo wybieram się z mamitą na mini shopping, może upoluję coś dla Poli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi gratuluję tzn. Twojej szwagierce i bratu 😉
Nie przejmuj się że sklepów nie masz, ja też na większe zakupy w galeri muszę jechac 60 km
Ja na szczęście strasznych snów nie mam, mi tylko jak jest pełnia śnią się głupoty hehe 😁
Co do wózka to my mamy coś takiego tyle że kolor morski http://allegro.pl/diverso-wozek-3-fukcyjny-i2115277657.html 3w1 kosztował niecały 1000zł a jestem bardzo zadowolona tyle że ciężki jak na miejskie warunki gdzie trzeba dżwigac 🙃 ja tam mieszkam w domu jednorodzinnym więc problemu nie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😉
Mam do Was takie pytanko.. nie wiem za bardzo co o tym myśleć a mój gin nie umie nic dokładnie wytłumaczyc i od każdego słysze co innego.
Od 2 tyg miałam problem z pęcherzem zrobilam sobie badanie z moczu i wyszły bakterie dość dużo dostałam antybiotyk monural czy jakos tak jednorazowy w saszetce.. niby pomogło w miare ale nie jest do końca ok.martwie sie bo lekarz dodał ze w badaniu widac jak bym miała kamienie nerkowe lub piasek czy jakos tak..przed ciąża nigdy czegoś takiego nie miałam.wiecie może czy przypadkiem nie odbija sie to na dzieciatku?jak to wg wygląda bo lekarz mówi,ze na razie nic nie można z tym zrobic,wiecie coś na ten temat??Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marlena nie wiem jak to jest u Ciebie,ale ja w 1 jak i w tej ciąży borykam się z bakteriami w moczu i mi powiedziano,że jest to pewnego rodzaju przypadłość kobiet w ciąży 🥴 jeśli chodzi o piasek lub kamienie to ja kiedyś miałam piasek i wystarczyło picie maści :fitolizyna" czy jakoś tak i jest to w pełni ziołowe więc zapytaj lekarza bo ziołowe rzeczy chyba nie szkodzą 🙂 z drugiej strony lekarz ginekolog stwierdził piasek lub kamienie? skonsultuj to z odpowiednim lekarzem,bo chyba jest różnica między piaskiem a kamieniem i jeśli lekarz mówi że coś masz a sam nie wie co to jest to ja bym się nie zastanawiała tylko leciała lub dzwoniła do innego 😲
nerki w ciąży pracują za dwójkę-tak słyszę wszędzie,więc może po prostu wcześniej albo nie wiedziałaś że masz problem albo Twoje nerki nie nadążają teraz z podwójną pracą i temu może są problemy 🥴 według mnie ziołowe specyfiki można brać jeśli nie ma przeciwwskazań,więc popytaj o takie maści 🙂 i nie pytaj ginekologa o to tylko urologa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlena tez miałam bakterie w moczu ale zobaczymy co w kolejnym badaniu wyjdzie bo mój gin wytłumaczył to tym że po pierwsze mogło to być z powodu przeziębienia (bo z nosa mi kapało) albo tego że pojemniczek mógł być źle przeze mnie przechowany więc zobaczymy co teraz wyjdzie. tyle że ja nie miałam problemów z pęcherzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w końcu słoneczko wyszło 🙂 od razu więcej się chce 🙂 oprócz odrabiania lekcji hihi 😁 a zaraz mnie to czeka, najpierw zagonienie do biurka 🙂 a na przyszły tydz aż 4 sprawdziany...ale weekend nas czeka ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlena ja mialam usowany kamien z nerki jesli chodzi o ciaze to badz spokojna maluszkowi nic nie grozi ale Ty mozesz odczowac bole krzyzowe badz bezposrednio nerki...jezeli jest to kamnica to napewno juz masz ja dluzej bo to sie odklada troche czasu ale w ciazy moglo dopiero wyjsc bo masz ucisk..a po rozwiazaniu proponuje ultradzwiekowe rozbicie kamienia mialam to robione nie boli ale pozniej caly tydzien to wszystko schodzi i caly czas bylam na ketonalu..a jesli jest to sam piasek to nie pomoge wiem napewno nie mozna jesc owocow morza,czekolady,orzechow i pic kawy to podstawa zeby uniknac kamnicy lub piasku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Kocik jak dziwnie się to czyta.. ja jestem w gronie tych, którzy właśnie te sprawdziany zapowiadają, ale super, że siedzisz z młodym i mu pomagasz.. 🙂
u nas też słonecznie 🙂


hahaha no wiem pani psor 😉
siedzę bo on się bardzo rozprasza i generalnie to sam robi bo już 4 klasa ale muszę co chwile zaglądać i tylko : rób te lekcje itd. 🙂 no i oczywiście odpytywanie i sprawdzanie 🙂 ale efekty są. na półrocze mia tylko dwie 4 i jedną 3 którą musimy podciągnąć ale to z polaka bo on jest dyslektykiem wiec ciężko ale nad tym tez siedzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Kocik ja tez mam corke ktora jest w gimnazjum i nie jestem w stanie jej pomoc poprostu nie ogarniam 😮


no domyślam się bo ten program jest jakiś wygięty 🙂 hahaha 🤪 ale narazie sobie radzimy 😁 ja jestem od tych ścisłych przedmiotów a mąż angol i historia. zobaczymy co będzie dalej....ale sporo sam sobie radzi, nie chwaląc dnia przed zachodem słońca to zalicza się do lepiej uczących się także oby nie osiadł na laurach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja to medal ci się należy bo chyba w gimnazjum właśnie ta młodzież najbardziej rozzuchwalona......podziwiam teraz nauczycieli którzy muszą co dzień z tymi szłaputami wytrzymać i utrzymać jakąś dyscyplinę. co się teraz z tymi dziećmi porobiło to szok...mojej koleżanki córka jest własnie w 1-szej gimnazjum i pani od wf-u powiedziała że ona do drabinek nie podejdzie bo ma focha.....i weź coś z taką zrób....co prawda pani chyba sobie nie radzi bo ja to bym od razu do dyra wysłała....ale generalnie dzieci są zepsute ale to przez tą 'mądrą' reformę szkolnictwa...kiedyś było ok 8 klas mundurki i cześć a teraz to ty gimnazjalistki od nauczycielki czasem nie rozpoznasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje bardzo za odpowiedz 😉 troche uspokoiło..najlepiej bedzie jak sie skontaktuje z urologiem Kozinka masz racje..tylko tez chyba trzeba miec skierowanie tak? ciekawe czemu lekarz mi nie powiedzial zebym skonsultowała to z innym lekarzem..do tego nie wspomnial ze moge to teraz wyleczyc.powiedzial ze dopiero po porodzie mozna badania zrobic dokładne co mi tam zalega w tych nerkach..na nfz nic nie idzie porzadnie załatwic .. ;/ zawsze jakiś problem a póżniej trzeba sie głowic i martwic zeby z dzidzia było wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mojej corki jedyna pani ktora lubie to jest od matmy reszte bym wymienila okropne baby i wcale sie nie dziwie ze moja cora ich nie lubi ..w ogole czepiaja sie nas bo my z bylym mezem pracujemy w szwajcarii i z kim w tym czasie jest dziecko to tlumacze jak krowie na granicy ze my w pracy sie zmieniamy i zawsze jeden rodzic jest to nie wieczne wezwania niech sie lepiej patologia zajmą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...