Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Poislki mniejsze, najlepiej 5 dziennie...
Unikac bardzo slodkich owocow, slodyczy...
Jutro poszukam, bo ja chyba mam gdzies diety rozpisane dla cukrzykow...ale szczerze mowiac dzisiaj nie chce mi sie juz wyciagac tej tony papierow ...

Maz bardzo nieszczesliwy poszedl robic kolacje.. 🙂) sie najem ogorkow konserwowych 😉

Poopolalam sie i mega mnie oczy bola.. 😞(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia mam to samo tez mi kazał się ograniczać wynik po godzinie miałam ponad normę po dwóch już była norma i mówi ,że to raczej cukrzyca dietozależna chciał mnie połozyć na profil jakiś ,zeby co dwie godziny badać krew a pózniej dał mi jeszcze jedną opcję ,żebym potwierdziła glukoze i za tydzień w poniedziałek idę drugi raz... nie da się całkowicie wykluczyć cukru... gorzka herbata już tolerowana ale drożdzówki nie umiałam sobie dzisiaj odmówić... 🤨 ale nie jem codziennie... bez cuku mi się spać chce 😜 dlatego wizyte mam za 2 tygodnie z wynikiem do niego przyjść jak znowu bedzie nad norme to zleci mi dietetyka bo mówił ,że sama dieta wystarczy niby mało ponad norme ale mówił ,że nie pokoi go to . 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Niunia a jednak ta cukrzyca 😞 dasz rade, dieta i z glowy, z malenka na bank wszystko bedzie ok 🙂

Ja pierdziele im wiecej czytam o tej cukrzycy tym bardziej glupieje a z Maja nawet nie mialam badania obciazenia glukoza, co za glupi kraj 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra byłabym wdzięczna gdyby udało Ci się jutro poszperac za tymi notatkami mniej więcej, jak narazie to wiem że mam jeśc ciemne pieczywo zamiast białego, pic gorzką herbate albo wode mineralną i jeśc chudy ser 😲 to by było na tyle z mojej wiedzy 😮 😮 kurcze że też musiało się to do mnie przyplątac, ja jakoś przeżyję tą dietę, będzie ciężko bo chcica na słodkie okropna no ale córcia ważniejsza 🤔 ważne by ciąża dalej zdrowo przebiegała i dzidziuś się zdrowy urodził 😉

Wiola fajny brzuchol a Majeczka ma przecudne te włoski tylko pewnie problem z rozczesywaniem tego 😉

Justyna zaraz Ci wyślę maila na prv 😉

Kurcze a mnie jakieś spanie łamie, cały dzień praktycznie spedziłam z Patrycją na słoneczku, pooddychałam świeżym powietrzem to i spac się chce 😉 kurcze ale dziś był piękny dzień 🤪 oby już tak zawsze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Anett napisał(a):
Tysia a ile Ci wyszlo przy pobraniu pisalas ale juz nie pamietam 🙂


83 na czczo
po godzinie 186
po 2 godzinach 133... 🥴

Ja po dwóch godzinach miałam 142 a do 140 norma, na czczo było ok wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):

Ja po dwóch godzinach miałam 142 a do 140 norma, na czczo było ok wszystko


no to niewielka roznica pewnie dieta starczy albo byłaś zasłodzona może Ci zleci 2 raz badanie? ja cały tydzien w którym miałam mieć badanie zjadłam cały litrowy słoik miodu na to moje chore gardło i może od tego też się zasłodziłam... dlatego mam zrobić 2 raz... własnie zakupiłam dzisiaj glukozę.. a po godzinie nie miałaś pobranej?? mi lekarz po 1 godzinie i po 2 kazał a Wam wszystkim tylko naczczo i po 2 więc tak mam w normie a po godzinie nad norme...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...