Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc laski!

Nie wiem jak ja to dzisiaj zrobilam ale w nocy naciagnelam sobie albo wiezadlo albo miesien brzucha 😞 😞 😮 🤨 Jakos tak wyciagnelam kopyta, ze myslslam ze sie rozrywam na pol, do tej pory mnie napitala, prawie chodzic nie moge 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Czesc laski!

Nie wiem jak ja to dzisiaj zrobilam ale w nocy naciagnelam sobie albo wiezadlo albo miesien brzucha 😞 😞 😮 🤨 Jakos tak wyciagnelam kopyta, ze myslslam ze sie rozrywam na pol, do tej pory mnie napitala, prawie chodzic nie moge 😮

Wiola współczuję,moje bóle też się zaczęły na łóżku-po prostu chciałam skopać kołdrę nogą i jak ją podniosłam to klapa i męczy mnie od około 5 miesiąca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak w ogóle to dzień dobry 🙂
wybieram się dzisiaj rwać zęba,jadę z kumpelą-byłą dziewczyną mojego brata 🙂 bo sama nie wiem jak wrócę i w jakim będę stanie,bo mam duży brzuch i nie wiem jak zniosę,mam nadzieję,że tak jak pierwszą ósemkę czyli bezboleśnie 🙂 Klaudia miała jechać z nami,bo tam jest duży plac zabaw niedaleko,więc poszłaby z ciocią na chwilę ale coś pada i pewnie zostanie w domu z jej siostrą 🙂
midorada dzidziuś na koniec nabiera tempa i wagi więc może dlatego więcej tyjesz,ale widzisz,ja też w 2-3 trymestrze zaczęłam tyć jak oszalała i mam dolne granice,więc nie jest powiedziane,że kiedy przytyjesz to znaczy,że jest coś złego w tym 🙂 zapytaj czy możesz wykonać takie badania a jak nie to jeśłi masz możliwość w domu,aptece czy u lekarza to skontroluj sobie zwykłym badaniem cukru jego wysokość i jak będzie coś nie tak to wtedy może nadmień o tym lekarzowi i skieruje Cię na dodatkowe badania 🙂
ja w 1 ciąży nie miałam żadnej glukozy i nawet o tym wtedy nie myślałam,a mam zdrowego dzidziusia,a ja ciążę przeżyłam 😁
dziewczyny zauważyłam,że do niektórych rzeczy podchodzicie zbyt książkowo i przez to jedna tylko zamartwia drugą 😞 a przecież stres szkodzi 😮 rozumiem,że się martwicie,że pierwszy dzidziuś,ale ja w 1 ciąży nie czytalam masy poradników temu by się doszukiwać wszelakich odbiegów od normy,a moglam,bo mam chore osoby w rodzinie,a doszukiwanie się każdej wątpliwośći jest najgorsze!!! więc Wy zdrowe dziewczyny nie róbcie sobie i innym dziewczynom tutaj krzywdy,że jedna coś wyczyta i pisze o tym bez żadnych konsultacji siejąc panikę u reszty dziewczyn 😮 bo rady radami i można się dzielić wątpliwościami i pytać,od tego jesteśmy ale bez przesady,żeby czytać jakieś głupoty po forach i tym podobnych temu,żeby potem panikować i przeżywać 😮 ciąża to nie tylko teoria,ale i praktyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki 🙂
Ania współczuję dzisiejszych wrażeń u dentysty 🤢 🤢 🤢 daj znać po powrocie jak sie trzymasz
Emi też daj znać po powrocie jak tam twoja szyjka
Sandra zajedwabisty strój miałaś 😁 😁 😁 a ślimak.....no nie....leże ze śmiechu 😁 😁 😁 wyobrażam sobie resztę przebrań 😁
Aga ja też na wagę nie staję żeby się nie stresować....pierwsze ważenie miałam 5kg na plus a teraz 2kg więc się trochę pocieszyłam ale jeszcze do końca trochę kg przed nami 🙂
Maja korzystaj z plaży ile wlezie. My teraz jak tylko pogoda to na plaże jeździmy, a pies sobie normalnie w sobote piling robił po zimie 😁 😁 😁 ubaw był po pachy jak się kulała po piachu 😁 😁
Wiola współczuję bólu.
Kasia śliczny awatarek taki wiosenny 🙂 jak chcesz możemy razem na spacer skoczyć 🙂 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki 🙂 dam radę bo się nie boję i podchodzę na luzie-trzeba,więc idę 🙂 tylko nie wiem jak ogólnie zareaguję na wyrywanie i czy będę w stanie prowadzić auto potem,bo nie wiem czy znieczulenie jest takie samo jak poza ciążą czy słabsze 🥴 kijowo bo muszą mi nacinać dziąsło i wyciągać zęba spod niego,bo jest zablokowany częściowo 🙂 ale będzie o jednego mniej 🙂 może wtedy nie będę miała takich pościskanych zębów 🙂
sandra super strój,widzisz dałaś radę z pomysłem 🙂
dobra ja się zbieram bo mam na 12 a muszę dowieźć Klaudię do kumpeli a to trochę km jest,jak zdążę to kawę wypić i zęby u nich umyć 2 raz i potem jakieś 30km mamy do celu 😠 nawet nie jem dzisiaj nic,bo nie mam apetytu,wogóle takie jakieś dziwne uczucie mam jakby mnie jelitówka miała złapać,mam nadzieję,że mąż mnie nią nie zaraził 😮 a pewnie wyjdę bez zęba i będę wcinać jak poprzednim razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Kozinka wspolczuje, mam nadzieje, ze nei bedzie cie bardzo bolalo.

Mnie nie bola nogi tylko brzuch mnie piekielnie ciagnie z prawej strony 🤢

Ja juz po sniadaniu. Ile czekalyscie na wyniki z glukozy?


to pewnie wiązadła ci się naciągają.
ja wyniki miałam tego samego dnia po południu bo nie robiłam w przychodni tylko w laboratorium, pojechałam rano odsiedziałam swoje i po południu był wynik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Kozinka wspolczuje, mam nadzieje, ze nei bedzie cie bardzo bolalo.

Mnie nie bola nogi tylko brzuch mnie piekielnie ciagnie z prawej strony 🤢

Ja juz po sniadaniu. Ile czekalyscie na wyniki z glukozy?

nie wiem bo ja mam tak,że robię badania a wyniki automatycznie są wpinane do kartoteki a jak mam wizytę to wtedy są omawiane,a badania robię tydzień przed wizytą 🙂
kurczę w poniedziałek mam lekarza więc muszę na gwałt robić badania 😮
Wiola to nie wiem,bo mnie boli dosłownie w kroczu i dół brzucha 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Witam ;-)
Ja wlasnie sie obudzilam moja wiercidupka tez juz od rana naparza w brzuchu
Wiolka ja tez wyniki mialam po 15 zalezy chyba gdzie robisz.


Co do wynikow to ja jutro glukoze robie w laboratorium i tez wyniki beda juz popoludniu.
Tysia ja dzis w nocy co chwile sie budzilam tak mniej wiecej co 1,5-2 godz i co sie obudzilam na siku to moja nie spala. teraz tez sie lekko rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio mam takie dusznosci jak leze i ciezko sie oddycha a do tego brzuch mnie pobolewa jak dluzej leze w jednej pozycji. Tez tak macie? Nie czuje takich kopniakow jak wy dziewczyny ze gdzies pod zebra was kopia ale jak leze dluzej to wczoraj chyba bylo tak mnie kopnela z sila ze skorA sie tak naciagnela ze zabolalo. Moze w nocy tez mnie tak kopie bo jak sie przebudzam to mam obolaly brzuch a nie czuje przez sen czy ona kopie chyba mam wtedy mocniejszy sen ale wystarczy ze maz sie obudzi i wstanie to ja tez juz sie budze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez w jednej pozycji jest niewygodnie, w nocy budzę się kilka razy i wiercę się, dziś pół nocy nie przespałam...nawet nie wiem czemu. a młody różnie z fikaniem, czasem jest spokojny a czasem tak wojuje że wali mnie po bebechach i pod żebrami 😁
dobra lecę do tego sklepu po bułeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia napisał(a):
Hejo dziewczyny 🙂
Złapało Mnie zapalenie pecherza 😞 😞 jestem nie do zycia ale lecze sie.. 🤔
Czas na sniadanko 🙃
Jeszcze troche i bąble bedziemy ogladac 🤪 😘


byle szybko minal czas do wizyty 🙂 Dobra lece na chwile do sasiadki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Witam ;-)
Ja wlasnie sie obudzilam moja wiercidupka tez juz od rana naparza w brzuchu
Wiolka ja tez wyniki mialam po 15 zalezy chyba gdzie robisz.


Co do wynikow to ja jutro glukoze robie w laboratorium i tez wyniki beda juz popoludniu.
Tysia ja dzis w nocy co chwile sie budzilam tak mniej wiecej co 1,5-2 godz i co sie obudzilam na siku to moja nie spala. teraz tez sie lekko rusza 🙂


no jak wstaje siku to mam to samo potedm problem ,żeby zasnąc bo wierci się i wierci ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂Wiola wspolczuje to naprawde musi bolec,Emi czekamy na wiesci 🙂ja czekam na pana do prania lozka 🙂z rana dostalam nie ciekawe wiesci bo moje psy sa u Adama mamy i okazalo sie ze jednego musze zabrac bo sunia dostala cieczke i teraz nie wiem jak to zrobic bo przeciez ja po tych schodach nie moge tak latac jeszcze zadzwonie do taty moze przygarnie ja ktos na pare dni 😞u mnie dzis brak słoneczka a klusek w nocy sie tak wiercil ze ho ho 🤪ja juz po sniadanku wszamalam chlebek z soboty 🙂jutro wizyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Anett to nie za fajnie już widze jak moja będzie miala cieczkę 😲

jak się czujesz w ogole?? 😘


no to możemy sobie dziewczyny podać rękę hehe 😁
moja chyba się już szykuje do cieczki bo tak znaczy że aż szlag mnie trafia jak się z nią na spacer chodzi. Ale i tak mam wyrękę bo młody i mężo najwięcej chodzą, ja raz na jakiś czas.

nawet nie wiecie jaka brzydka pogoda się zrobiła...dobrze że już nie muszę wychodzić...brrr... taki wiatr się zerwał, słońce oczywiście sobie poszło pod chmurki więc i szaro, buro od razu no i zimno....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...