Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anett napisał(a):
czuje sie naprawde dobrze Justynko oby tak dalej 🙂


grunt do dobre samopoczucie 🙂

widzę że też powtórkę z rozrywki sobie zafundowałaś po dłuższym czasie 🙂 fajnie że parkę będziesz miała. a jak córcia do tego podchodzi? w sumie to już pannica z niej 🙂 mój ma 10 lat i bałam się jak zareaguje bo w sumie jedynak tak długo to różnie może się zachować na taką wieść ale bardzo się ucieszył 🙂 choć nerwów ze szkołą związanych mi nie oszczędza. Twoja to już gimnazjum to dopiero jazda się chyba zaczyna co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no to super 😘 a katarek ustał? 😁

ja miałam psa 11 lat teraz pierwszy raz mam suczkę :d ma dopiero 4 miesiące a cieczkę kiedy będzie miała pierwszą? 😁


suczki podobno dostaja pierwsza cieczke jak skoncza pol roku wiec Tysia szykuj sie bo to juz niedlugo 😁

U mnie byl wuja zebym go obciela jejku nie lubie jak on przychodzi bo smierdzi strasznie od niego i wszystkie okna mam pootwierane niech sie wietrzy fuj. Ale to jest brat mojego taty a ze tak sie zaniedbal to tylko jego wina bo jego zona juz rece zalamuje jak mu ciagle gada o myciu. A przeciez ja nie powiem wuja wez idz sie umyj bo capisz.
Nie rozumiem jak mozna nie dbac o higiene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Udało mi się nadrobić ponad 30 stron 🙂 Jak zawsze w weekend mało piszecie, to teraz jakiś dziki szał 😮

U nas słonecznie, chociaż troszkę wietrznie 🙂 Zaraz śmigamy na plaże 🙂 Jedzonko jest tak pyszne, że pochłonęłabym dosłownie wszystko.. na sniadanku dziś nalesniczki, jajówka, płatki, parówy, kiełbaski, warzywa, owoce, po prostu raj 🙂

Pola szaleje w brzuniu po takim jedzonku 🙂 Wczoraj razem z nią pływałam w basenie 🙂 Chyba tez jej się podobało, bo mnie pokotłowała troszkę 🙂

Fajno było odwiedzić rodzinkę, Męża siostry dziewczyny takie wspaniałe, dwuletnia Marysia ciągle dotykała mnie po brzuszku i mówiła " Ciocia ma dzidzie" 😎 😎 😎

Ile ja ciuszków dostałam.. masakra 🙂 Będzie co prać 🙂

Aaa i wszyscy stweirdzili, że niemożliwe, że nosze dziewczynke, bo nic się nie zmieniłam a i brzuch, że na chłopca mam 🙂 🙂 ale ja już wiem, że Polunia będzie 😘

Sandra Twój strój po prostu SZACUN 🙂 Rewelacja, kolega ślimak.. ubaw po pachy 🤪 🤪
aaa i Twoja kruszynka w brzuniu cudowna 🙂
Wiolka Brzunio zgrabny i prezentuje się cudnie 🙂 W ogole zgrabnie się prezentujesz. Ps. Maja loczek po prostu szał 🙂

Anetka cieszę się, że czujesz się dobrze aaa i wózek szał 🙂 Bardzo fajowy 🙂

jejciu pewnie jeszcze coś miałam napisać, ale zapomniałam 🙂 Teraz postaram sie zajrzeć codziennie 🙂


Buziaki w brzusiaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz Kasia tak to czasem bywa...ja też tego nie rozumiem, ale są tacy ludzie. w mojej pierwszej pracy też była taka kobieta, fujjjj nic nie pomagało, nawet mydła jej kupowałyśmy na różne okazje ale nic nie pomagało....także nic nie zrobisz. tacy ludzie są. ja to równo mojego młodego gonię do kąpieli bo to najchętniej wcale by się nie mył 😁 taki wiek. ale za to jak pojedzie do tatusia na weekend to cały happy bo nie musiał się myć bo tatuś ma na to wylane czy dziecko się umyje czy zęby ma wyszorowane....mówie wam istne nerwy jak były wraca z rejsów....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia pierwsza cieczka wystepuje do 18 miesiecy tylko ta pierwsza jest taka ze jej nawet nie zauwazysz nic nie leci 🙂moja dostala pierwsza po roku i 3 miesiacach i druga pojawila sie po 4miesiacach ale juz taka konkretna 🙂Kocik tak moja córa juz w gimnazjum cieszy sie ze bedzie miala brata o siostrze nawet nie chciala słyszec 🤢nie wiem jakie bedzie podchodzila do niego bo to dziecko z drugiego zwiazku no ale czas pokaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Tysia pierwsza cieczka wystepuje do 18 miesiecy tylko ta pierwsza jest taka ze jej nawet nie zauwazysz nic nie leci 🙂moja dostala pierwsza po roku i 3 miesiacach i druga pojawila sie po 4miesiacach ale juz taka konkretna 🙂Kocik tak moja córa juz w gimnazjum cieszy sie ze bedzie miala brata o siostrze nawet nie chciala słyszec 🤢nie wiem jakie bedzie podchodzila do niego bo to dziecko z drugiego zwiazku no ale czas pokaze 🙂


ha ha to tak jak u nas 🙂 też dzidzia z drugiego małżeństwa się teraz szykuje, u nas z kolei zamówienie było ewidentnie na siostrę no ale co ja mogę że mężo strzela chłopakami 😁 😁 😁 ale młody i tak mimo że będzie brat to pozytywnie podchodzi do tego, no ale tak jak piszesz czas pokaże jak będzie dalej 🙂 musimy trzymać kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
U mnie dziś powtórka z weekendu-piękna pogoda 😁

Weronika Współczuję zapalenia pęcherza, mi lekarka kazała duuużo wody pić tak profilaktycznie.
Wiola mam nadzieję że to nic poważnego i to tylko więzadła się naciągają.
Ania bezbolesnej wizyty u dentysty.
Maja życzę przepięknej pogody i udanego wypoczynku.

Ja też mam problem ze znalezieniem wygodnej pozycji do spania, potrafię się budzić kilka razy w nocy z powodu drętwienia biodra, więc nie dość że na siku człowiek się budzi to jeszcze to. Leżenie na plecach dłuższą chwilę też już odpada bo zaczyna mnie dusić-za duży brzuszek.
Do tego dziwne ale w nocy najbardziej dokucza mi kręgosłup, że wygodnej pozycji nie mogę znaleźć z wyjątkiem tej na plecach ale jak już wspomniałam za długo tak nie poleżę.
Ja wyniki z glukozy mogłam już odebrać w ten sam dzień 🙂

Mam pytanie czy u was też pojawiły się tzw. włókniaki? mi cholerstwo na szyi i pod piersiami wyskoczyło, podobno po porodzie znikną :/ Najgorsze że to draństwo mnie swędzi 😠 Lekarka powiedziała mi że to normalne 😮

U mnie na obiadek leczo, mąż w piwnicy ostatnio odkrył masę słoików -kompletnie o nim zapomniałam, więc obiadek dziś z głowy-uwielbiam dnie gdy nie muszę gotować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc wrócilam od lekarza juz ok 12:00 ale teściowa była na kawce i nie było jak napisać. Wszystko w porządku z szyjką 🙂 usg mi nie robił dzidzi więc nie wiem ile waży powiedział że powazymy i pomieżymy sobie u niego w gabinecie czyli za tydzień 🙂 no czyli bule między nogami to głównie rozciągające się wiązadła itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczęscie mam wszystko posprzątane, zaraz robię obiadek dzis ja mam carbonareee 🙂, u nas piękne słoneczko ale wiaterek zimny. Ja już w sumie tez podjęłam decyzję w sprawie wózka chyba się na ten zdecyduję http://allegro.pl/caro-3-w1-b-a-b-y-w-o-r-l-d-4gratis-i2195790467.html stwierdziłam że wezmę tańszy bo spacerówke pewnie i tak bede chciała inna i tak, no ale jeszcze pojade do sklepu ale to już po świętach, mam postanowione że wózio trzeba kupić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie,

Z tego co zamietam, to Marto P jest dziewczyna zaproszona przez Weronike.

Nie wiem co to bylo minionej nocy, ale moj klopsik tez spac mi nie dawal. Juz taki ruchliwy, ze reka, noga, mozg na scianie. 😁 Dopiero jak mezulo przyszedl i koledy mu pospiewal to sie uspokoil 😁 😁 😁

Nenia bole w plecach i problemy ze znalezieniem odpowiedniej pozycji to juz dla mnie chleb powszedni... 🥴 🥴 Rano to sie z lozka podniesc nie moge i trzeba mnie popchnac 😉

Ja lece dziewczynki cos zjesc. Moj kochany wczoraj sprzatal kuchnie po kolacji (ja odlecialam juz o 20) i wyrzucil moj ryz, ktory mialam przygotowany na dzis na obiadek. Ide wiec sie stolowac. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Laki jak ja jutero jade na ta glukoze to powinnam dzisiaj byc na jakiejs diecie> Wlasnie wciagnelysmy z Majka po 2 gruszki i 2 banany a teraz cini minis, no taki maly atak na slodkie 😁


Mi lekarz mówil że mogę jeść normalnie ale góra do 18 potem juz tylko woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...