Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiolka napisał(a):
Ma ktoras z was taki niedobry posmak w ustach? mnie to meczy od jakis 3 dni, nawet po myciu zebow zostaje, nie wiem od czego, fuj.

ja tego na szczęście nie mam, w pierwszej ciąży pod koniec jakoś miałam. Ale to normalne u ciężarnych więc nie ma się co martwic. Pozostaje Ci Wioluś ciągle coś jeśc żeby nie czuc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi też ciągle jakieś niespodzianki wyskakują chociaz teraz się troszkę uspokoiło głównie na polikach więc pewnie też od poduszki bo zawsze spałam na wznak a teraz na boku. I wciąż ochota na kwaśne 😞 bububu. 🙃 moja siostra w ciązy przytyła z 5 kg a mała urodziła się zdrowa miała 3400 :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna Mambo ja wogole slodyczy nie jem, jakies 2 tygonie temu mialam faze na czekolade ale mi przeszlo, slodycze moga dla mnei nie istniec ale za to owoce musza byc w domu w ilosciach tonowych 😁 no i niestety od nich tez sie tyje, jak zaczelam tak tyc moja gin mnie wlasnie o to zapytala, czy sie opycham owocami a ja taaaaaaaak jem 3kg pomaranczy dziennie i innych owocow, generalnie non stop, a ona no to wlasnie widac na wadze 😮 🙃 😮 🤢 kto by pomysal, nie?

Tez mialam wysyp na twarzy ale juz mi przeszlo na szcescie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh 😁 ja przytylam 6 kg, a mloda miala 3220 g i tez zdrowiutka...

Kurcze ja sie tu zawzielam z cwiczeniami i bieganiem, wiec nie podcinajcie skrzydel... hahahah 😁DD

No dzisiaj bylam na badaniach, czekam az moj gin odbierze wyniki i przyszykuje wypis.. to bede do niego dzwonic i sie umawiac.. i jak pozwoli to moze juz pod koniec grudnia sprobuje 🙂 tak mi jakos plodne wypadaja.. a jak nie grudzien to koniec stycznia 😁DD

Choc czasem napadaja mnie chwile , ze nie chcialabym drugiego dziecka.. bo boje sie jak bedzie.. ale coz.. Nadia nie moze byc jeynaczka i juz 😉))

A co do posmaku, to to bylo straszne.. tez pamietam niczym tego nie szlo wytepic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
ha ha wiola też jestem zdolna do takich ilości owoców dziennie 😜 no i krostek już mniej mam ale jeszcze są a słodkie też mi przeszło 😜 ciekawe wiola czy to coś znaczy,że mamy tak samo 🤪 zobaczymy czy nosimy dzieci tej samej płci 🤪 🤪


No to sie okaze 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przed ciążą był ze mnie niezły łasuch na ciasta, lody, cukiereczki, a kawę piłam namiętnie, od kiedy jestem w ciąży sam zapach kawy przyprawia mnie o solidne mdłości, na słodycze chęć mi przeszła całkowicie. Dobrze chociaż że od owoców mnie nie odrzuciło, bo te wcinam aż się uszy trzęsą.
W ogóle smak mi się zmienił, mąż narzeka że nie doprawiam potraw, no ale co poradzić że gdy ja smakuję to dla mnie jest akurat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do jedzenia to tez dostaje napady apetytu i często biegam do sklepu po coś na co mam ochotę ;p bo okazuje się ,że mam jakieś dziwne zachcianki ;D oczywiście będąc w sklepie dostaje ochotę na coś innego i tak sama nie wiem czego chce 😁D

Dziś mój pan ma urodzinki więc nie mogę powstrzymywać się od słodyczy :P chociaż owoce też chętnie zjem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj co do zachcianek to może i ja się wypowiem bo też mnie częśto nachodzi. Wczoraj mnie wieczór wzięło na bitą śmietanę z bananami i adwokatem, poszłam zrobiłam, i tak siedzę nad tym pucharkiem i zjadłam tylko dwie łyżeczki i KONIEC!!! Myślałam że zwymiotuję! Tu taka ochota a jak już miałam to chęci odeszły!! 😉
Przynajmniej mąż skorzystał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...