Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Midorada ja tez zaraz koncze 31lat więc nie jestes sama 🙂jak urodzilam Milenkę to wszystko mi zeszlo przy porodzie,pozniej jak karmilam piersią po 3tyg wygladalam jak anorektyk bo wszystkie mi witaminki mala zabierala (wzrost 178 waga 49kg) teraz sie obawiam co bedzie bo jednak przemiana materii jest juz inna.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No tak Anett, ale z tego co pamietam to to pierwsza corcie urodzilas bardzo mlodo. Poza tym z tego co piszesz jestes dosc wysoka osoba. Ciaza pewnie Ci w brzuch pojdzie. Mnie natura obdarzyla malym wzrostem - 162cm, a na dodatek tuz przed zajsciem w ciaze niespodziewanie utylam 4 kg. Dlatego ciesze sie ze waga mi nie podskoczyla przez minione 3 m-ce, bo naprawde niechcialabym wygladac ani w ciazy ani po ciazy jak sloniatko 😉 a potem prowadzic ciezka walke by wrocic do narmalnosci. Ale kto to moze wiedziec co z nami bedzie pozniej... Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada ja tez jestem niska az 163cm wiec jak przytylam te 22kg to wygladalam obrzydliwie, mam pare zdjec z ciazy ale wole ich nie ogladac 🤢 🤢 🤢 🤢 Najgorsze jest to, ze wcale sie nie opychalam, jadlam normalnie, zdrowo a poszlo mi wszedzie. Dupa mi sie rozrosla, kosci rozsunely i biodra mi zostaly o rozmiar wieksze ale nie wazne, wrocilam do swojej poprzedniej wagi po to by znowu sie roztyc w drugiej ciazy. Wiecej nie planuje wiec bede sie pozniej zastanawiac co zrobic ze swoim cielskiem.

Macie jakis pomysl na kolacje, zglodnialam od tego pisania o diecie 😁 😁 😁??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam dziewczyny damy rade, przy bobaskach nawet nie bedzie czasu myślec o diecie, ja się nic nie odchudzałam, wszystko jadłam i zrzuciłam kilogramy jakoś 4-5 mies po porodzie. No to kg a w sumie niedługo po porodzie wyglądałam jakbym w ciąży nie była, tak że nie jest źle. Ja się tam nie przejmuje, co bedzie to bedzie, mężuś i tak bedzie kochał 😜 😜..................... chyba ☺️ ☺️ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Witam,
Apropo tych dodatkowych kilogramów, czy stosowałyście jakieś preparaty na rozstępy a jeśli tak to kiedy zacząć sie smarować?


Daj sobie spokoj ze smarowaniem specjalnymi kremami bo to nic nie da, jak masz miec rozstepy to i tak je dostaniesz chociaz bys wydala majatek. Kup sobie oliwke dla dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Sama też się boję, to moja pierwsza ciąża i mam nadzieję ,że kilogramow mi za duzo nie przybędzie 🙂 w dodatku nie moge uprawiac za bardzo sportów, mam tętniaka mózgu, czeka mnie cesarka, poniewaz ze duze ryzyko by bylo...... 😞


O kurcze, to juz troche niebezpieczne... I w tym momencie czlowiek zdaje sobie sprawe jak male jego problemy sa w porownaniu z problemami innych...
To pewnie jestes pod bardzo scisla opieka lekarska... Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Swoja droga gratuluje odwaznej decyzji... 😘
Dziewczeta czekajmy wiec na nasze malenstwa i badzmy przygotowane na nadmierne (albo i nie) kilogramy. Koniec koncow najwazniejsze by nasze dzieci urodzily zdrowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tętniaku dowiedziałam się około rok temu.... moje zycie wywróciło sie do góry nogami. Póki co jest mały,nie do usunięcia ale w każdej chwili może pęknąć, nie moge sie przemęczać..... teraz nie myśle o tym żyje z dnia na dzień, jakoś to będzie, teraz nie moge robic zadnych badan kontrolnych... dopiero po porodzie.Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lubię takie silne kobiety jak Ty czarna mambo...wielki pozytyw dla Ciebie..a co do kremów to od początku stosuje perfecte jest tania a wydaje mi sie ze ma takie samo dzialanie co drozsze kremy..a o oliwce slyszalam ze wysusza skóre chyba ze jest w żelu to jest ok...Ale najwazniejsze zeby skóra była dobrze nawilżana aby pozniej ładnie sie zregenerowała i nie wisiała... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem malutka,normalnie sprawiłam sobie buty na chyba 10 cm obcasie i w dodatku podeszwa tez chyba ma z 1 cm żeby podnieść wzrost 😜 o dziwo wygodne i nogi nie bolą w ogóle 😜 ja na kremy nie wydaje ani złotówki,bo wiem jak było w pierwszej ciąży,nic nie zadziałało 😮 i tak mam już tyle rozstępów że więcej się nie zmieści na brzuchu 😉 a co do kg to pomartwmy się jak już przytyjemy,bo narazie nie wiadomo jak będzie 🙂 ja przy Klaudii chyba z 15 kg miałam na plusie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
mikula napisał(a):
Witam,
Apropo tych dodatkowych kilogramów, czy stosowałyście jakieś preparaty na rozstępy a jeśli tak to kiedy zacząć sie smarować?


Daj sobie spokoj ze smarowaniem specjalnymi kremami bo to nic nie da, jak masz miec rozstepy to i tak je dostaniesz chociaz bys wydala majatek. Kup sobie oliwke dla dzieci 🙂

Zgadzam się w 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozinka ale mi smaka zrobiłaś pomarańczami, ja ostatnio mam jakiegoś kręcka na punkcie cytrusów - podobnie jak w pierwszej ciąży 😁
Kurcze pare chwil mnie nie było i już tyle naskrobałyście 🤪 No no tempo dziś niezłe 😁 Ja podglądam Was co jakiś czas bo akurat na kompie siedzę no ale prace piszę i trudno byc na bieżąco.

No ja też mam nieciekawą chorobę, ale nie bede się o niej chwalic. Powiem tylko że to też choroba neurologiczna, też mi się życie odwróciło do góry nogami, wiem już o niej od 2 lat i do końca życia z nią bede walczyc bo jest nieuleczalna. Może kiedyś coś więcej napiszę bo teraz nie mam jakoś nastroju. I powiem Wam że jak się ma takie małe Złotko w domu to się o chorobie nie myśli, trzeba życ chwilą i dac jak najwięcej siebie dziecku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a za mną chodzą lody, z bitą śmietaną, polewą czekoladową i adwokatem, wafelkiem mniam mniam,no i mężuś w czwartek ma urodziny więc chyba zrobię, niby że to dla niego ale ja też skorzystam ha ha 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...