Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Anett napisał(a):
a ja nic nie przymierzam nie chce sie dolowac mam sporo tunik bo ogolnie je lubie ale teraz chodze w tym w czym mi wygodnie i wcale sie nie przejmuje ze non stop jest to samo grunt ze czyste i pachnace 🙂
a na zakupy polece po ciazy jak dojde do siebie i wtedy bedzie szał ciał 🤪


W tym problem ze ja wlasnie tunik nie mam za duzo jakos wczeniej nie nosilam leginsow a jak tak to rzadko przewaznie spodniczki, sukienki i spodnie.


Kasiu, może zaopatrz się w rajstopy dla ciężarnych, i już będzie można w spódniczkach i sukienkach pomykac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😮Hey, wrocilam w dobrym humorze od fryzjera 🙂 hehe...kolorek zmieniony, wloski wycieniowane i mniej ich zdecydowanie, ale jednak dlugosc zostala 😁

Kurde u tesciowej sie rura zachala i jak zaczelam plukac wlosy.. woda zaczela sie lac do piwnicy., normalnie jakas masakra.. Darek walczyl z tym wszystkim 3h.. i dupa blada.. nic nie zrobil 😞(
wiec dopiero ok 21 bylismy w chacie...\\

Teraz sobie siedze ogladam komecdiena TVN, mloda spi.. a maz pojechal do klienta jeszcze... 😮 przepraszam klientki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotarłam do domku i juz wszystko wypakowałam.. jutro tylko ładnie poukładam i popiore ręczniczki, kocyki, pieluchy 🙂 bo dzis już brak sił..

Jeju, jak taki shopping męczy..

Widze łóżeczko z zyrafką górą 😎 😎 Zaraz zamówie kołderkę, tą co Anetka zakupiła 🙂 dziś kupiłam jedną pościel, bo juz wymiar znałam 🙂

Laski, jaki kupujecie termometr dla malucha? Slyszałam, że te 'w pistolecie' sa fajne 🙂

Wózek koczuje z tej stronki http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2094&osCsid=
kolor Indiana 🙂

Ja ciuszki też wbijam w to co wygodne 😁


jeju te rzeczy dla Poli są takie cudne 🙂 zasłonki, ręczniczki, pieluszki, nawet termometr do mierzenia wody w wannie w kształcie żyrafki 🙂
cuda na kiju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W pistolecie sa do d... Ja jak mierze takim w szpitalu to 3/4 oddzialu ma te sama temperature 🙂 hahha

Ja przetestowalam chyba wszystkie od zwyklych za 15 zl, do pistoletowych za 249 brauna..
i ogolnie rzecz biorac praktycznie wiekszosc tych elektronicznych jest do bani...
Dziwne te pomiary..my mielsmy brauna niby porzadna firma.., w uchu pokazywal 39 a na czole 35 🙂no to lekka roznica jest 🙂

Jesili macie mozliwosc zaopatrzcie sie w stary,najlepszy rteciowy termometr!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ja w spodnie też się wbijam może dlatego ,że chodziłam w biodrówkach cały czas ale i tak nosze legginsy i tuniki bo tak mi najwygodniej 🙂


W biodrowki tez sie wbije tylko sie nie dopne bo biodra mi sie poszerzyly o pare cm :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do termometrow to na poczatek polecam taki termometr w smoczku, u nas baaaaaaaaaaaaaaardzo sie sprawdzil, mierzylismy smoczkiem pozniej rteciowym i temperatura byla taka sama. Pozniej nic innego jak tylko rteciowy bo powiem wam, ze dzieki Bogu Majce sie wtedy nic nie stalo ale mierzylismy jej takim elektronicznym jakims drogim w piiip i wychodzila nam jakas temeratura kolo 37,7 ale mala byla potwornie rozpalona i mi cos nie pasowalo wiec dawalam jej nurofern. Cale szczescie ze posluchalam swojej intuicji bo normalnie nie daje sie nic na zbicie goraczki jak temperatura nie przekroczy 38.5 bo okazalo sie ze ten termometr byl zepsuty i nastepnym razem mielismy juz w domu rteciowy. Znowu mierzylismy tym elektronicznym i niska temperatura a na rteciowym, 40 stopni!!!!!! Wyobrazacie sobie?? Dobrze, ze nam maja nie umarla wtedy i dawalismy jej ten nurofen. Nie kupujcie jakis do czola czy do ucha bo to jest gowno, kupcie tradycyjny bo jest najepszy no i ten w smoczku 😉

Nie wiem czy kumacie bo cos stylistycznie i skladniowo mi ten post nie wyszedl a nie chce mi sie juz poprawiac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio tylko jak sie mierzy w ustach to - 0,5 C...
No ja tez polecam rteciowy i to z pelna odpowiedzialnoscia...
Jak sie boicie wlozyc pod paszke, to bardzo dobrym sposobem na mierzenie temperatury jest mierzenie w pachwince...

odpinamy pieluszke termometr w zgiecie i przyciskamy nozka... Zdecydowanie nie zalecam mierzenia temp w odbycie, choc pewnie ciocie, starsze polozne, starsi pediatrzy beda to zalecac...

Ja w smoczku nie mialam, wiec nie wie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...