Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mój właśnie się też zawsze uśmieje jak z kartką mu wyskakuje 😉 ostatnio jak mu powiedziałam że mam kilka pytań bo sobie na forum z dziewczynami siedzę to tylko się za głowę złapał i powiedział no to teraz będzie hihihi a do męża porozumiewawczo oko puścił i się zaśmiał że ma mi internet odłączyć 🤪 🤪 🤪 hahah

a ja coś senna się zrobiłam chyba idę oczko zmrużyć zanim młody ze szkoły wróci 😉
dziś placki ziemniaczane...Justyna apetytu narobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
mój właśnie się też zawsze uśmieje jak z kartką mu wyskakuje 😉 ostatnio jak mu powiedziałam że mam kilka pytań bo sobie na forum z dziewczynami siedzę to tylko się za głowę złapał i powiedział no to teraz będzie hihihi a do męża porozumiewawczo oko puścił i się zaśmiał że ma mi internet odłączyć 🤪 🤪 🤪 hahah

a ja coś senna się zrobiłam chyba idę oczko zmrużyć zanim młody ze szkoły wróci 😉
dziś placki ziemniaczane...Justyna apetytu narobiła 🙂


hihi to dobre 🙂 ja mojemu o forum nie mówiłam, ale wie, że ucze angielskiego..
I ostatnio mówi do mnie... mówi Pani w dwóch jezykach, dziecko słyszy i się uczy 🙂 hihihi

Miłej drzemki 🙂
Ja dziś Tour the rodzice 🙂 Najpierw do teściów, potem do moich ale to po 17 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się wyspałam jak nigdy, jednak udało mi się ponownie zasnąć 🙂

Dziś mąż cały dzień w pracy będzie wieczorem, ale sama nie będę po 16 rodzice z chrześnica przyjadą 🙂

Ja mam dziś w planie małe porządki wiosenne, powoli trzeba bo lekarz kazał mi duużo wypoczywać, więc bez szaleństw.

Kasiu widzę że masz nie ciekawie z lekarzem, ja na swoja nie narzekam choć nie robi mi USG na każdej wizycie, ale jak już robi to bardzo długo i dużo tłumaczy. Raz gdy zapytałam się dlaczego nie robi mi USG co wizytę powiedziała że nie jest to konieczne skoro z dzieckiem wszystko jest w porządku i prawidłowo się rozwija. Za to co wizytę sprawdza tętno płodu 🙂
Wprawdzie od początku ciąży od swojej lekarki mam tylko jedno zdjęcie i to niezbyt wyraźne, ale prywatnie poszłam na 4D u mam cudne fotki i zdjęcia, więc polecam.

spadam do pucowania mieszkanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma potrzeby robienia usg co wizyte na NFZ przysluguja ogolnie trzy.. niektorzy robia wiecej inni nie chca... 😞(

A co do spzitala co 2 tygodnie, to jezdzisz wtedy i sprawdzaja ci cukry.. robia taki profil...
Kasiu powtorz te badanie, ale nie robilabym tego za tydzien tylko jak najszybciej, bo uwierz, ze zle prowadzona cukrzyca prowadzi naprawde do niecekawych dytuacji.. no ale ja ci moge tylko zasugerpwac, to Twoja decyzja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada dzięki. raczej nie interesuje nas przeróbka,bo to jesteśmy w stanie zrobić sami w razie gorszej sytuacji,ale planujemy kupić albo rozbite z tym,że to się gorzej opłaca,bo lawetowanie rozbitego to koszty albo po prostu dobrego Anglika i przelożyć cały przód do naszego,bo nasz to Europejczyk więc pod maską różni się z Anglikiem minimalnie a środek jest przystosowany do polskich dróg więc raczej przeróbka nie będzie konieczna 🙂
no i najlepiej,żeby był srebrny bo potrzeba nam też blacharkę i jeśłi byłaby dobra z Anglika to byłoby super,bo również by pasowało 🙂
a dane to rok 2001 albo 2002,silnik 1.9 tdi i 110km 🙂 przebieg nie wiem czy ma znaczenie bo potrzebujemy to auto na części żeby wskrzesić nasze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu macie odpowiedź na temat tego moczu...poprosiłam o szczegóły i oto co dostałam w odpowiedzi:

Wpierw wpłaciłabym na Pani konto bankowe kwotę 10zł, która w zupełności wystarczyłaby na pojemnik na mocz (200ml), koperte oraz wysyłkę priorytetową poleconą. Następnie jak próbka dojdzie do mnie, zostanie ona sprawdzona w laboratorium czy zawiera hormon HCG i jeżeli będzie zawierać wystarczającą ilość to będę chciała kontynuować z Panią współpracę, jeżeli nie, za fatygę dostanie Pani dodatkowe 40zł.
Myślę że jak na to że pieniądze nie spadają z nieba, jest to uczciwa oferta i mam nadzieję że podejmie Pani ze mną współpracę.
W pierwszej próbce wystarczyłoby 150ml, mocz musiałby być oddany rano, i odrazu wysłany na mój adres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj poczułam co to twardy brzuszek...mąż pojechał od rana go nie było z moim bratem i miał przyjechać tak,żebym zdążyła do dentysty,nie dość że się spóźniłam,dostałam ochrzan w przychodni,okazało się że nic mi nie zrobi bo nie umarł ząb po lekarstwie,młoda wyje z powodu swoich zębów,posprzątać nie posprzątałam,do tego wszystkiego przyjechał tata i nerwy od samego rana spowodowały u mnie kilkadziesiąt razy twardy brzuch aż bolał... wzięłam nospę ale czuję się jakby mnie ktoś zjadł i wyrzygał ☺️ mała rusza się non stop z siłą stronwomenki i zastanawiam ile jeszcze jestem w stanie znieść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Dorotka troszke lepiej ale bez szału 🙂Kasiu ja tez biore zelazo tylko mi przepisala refundowane sorbifer durules zaplacilam 4 zł...ale Ci lekarze kurwa leki przepisuja drogie


No to zajebiscie poprostu zajebiscie tez to mam ale zaplacilam z recepta ponad 70zl 😠 😠 😠 😠
Ale dzis jestem nabuzowana i caly czas to we mnie siedzi az mi sie ryczec chce wrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie Sandra ja poszlam na wizyte po szpitalu do mojej gin i bez problemu przepisala mi luteine refundowana i jeszcze tego co mi 100% wystawil w szpitalu nazwala debilem..ja tez bym sie nie decydowala na ten mocz-dziwna sprawa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Jestem masakrycznie padnieta, bylam dzisiaj caly dzien na zakupach wyprawkowo/szpitalno/codziennych i po prostu lece z nog. Praiwe nic z wyprawki nie kupilam bo nic nie bylo, zalamka bo czeka mnie jeszcze tyle latania 😞 😞 😞 a mialam nadzieje dzisiaj wiekszosc zalatwic.

Nie mam nawet sily was czytac, lece bo mam siaty w calym salonie i musze to poukladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale jaja z tymi sikami. Moze warto zapytac sie laski o imie i nazwisko, o instytucje jaka rezrezentuje, zadac jej jeszcze wiecej pytan i patrzec jak fachowe odpowiedzi przychodza. Ja to bym sprawdzila ja na wszystkie mozliwe strony. W koncu nie czesto w zyciu sie zdarza bysmy mialy okazje wrzucic swoj wklad w rozwoj nauki 😉 😉 A moze po prostu ktos dobie jaja robi.

Ja juz po spacerku i zakupach. Kupilam znow 3 wielkie paki papmerow i znow kilka ciuchow dla Dominika ( a obiecalam sobie ze to juz koniec 😜 😜 ). Przeszlam sie po parku, ktory jest niedaleko mojego poprzedniego domu. Wypilam kawke i zjadlam lody - czuje sie lepiej. 🙂 🙂 W optymistycznym nastroju moge wiec witac weekend 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...