Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Helloł 🙂
ja mam usg co wizytę i badanie. Mój lekarz mi mówi zawsze, ze obowiązkowo badanie + USG musi być 🙂 bo trzeba sprawdzic czy wszystko jest wporządku 😉


ja mam to samo 😉 też lepiej się upewnić niż w stresie pózniej być 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Helloł 🙂
ja mam usg co wizytę i badanie. Mój lekarz mi mówi zawsze, ze obowiązkowo badanie + USG musi być 🙂 bo trzeba sprawdzic czy wszystko jest wporządku 😉


ja mam to samo 😉 też lepiej się upewnić niż w stresie pózniej być 😜


Ja tez tak mam.. z gabinetu wychodze po pół godzinie.. to te wszystkie babki.. spojrzenie jakby chciały mnie zastrzelić 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
http://dziecisawazne.pl/10-dziwnych-przedmiotow-dla-mamy-i-dziecka/

😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 nie komentuje hahahahahahahahahha a może wieszak?


Torebki na wymiociny i wieszak sa u mnie nr 1 !!!!!!!!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha a ja chcę ten wieszak dla dzieciątka 🙂 szkoda że takich wcześniej nie było to tego mojego małego biegacza bym w tym trzymała 😁 😁 😁 bo takie żywe srebro był że nie mogłam go z oczu spuszczać 😁 😁 😁

co do wizyt to ja mam zawsze badanie + usg robione także zawsze kluska podglądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂ja nie dawno wstalam pies mnie sciagnal na spacer o 7 rano myslalam ze go udusze 😮a pozniej wrocilam klade sie a ten latal po sypialni i do luster szczekal bo myslal ze tam jest drugi on..malo tego glupie sny i noc do dupy 😮dobrze ze dzisiaj tego malego szczekacza corka zabiera 🙂
ja stawiam na rece mamy chociaz jak dla mnie to są łapy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂
dziś od 7 na nogach, na 8.30 rehabilitacja kręgosłupa, później poszalałam po sklepie, ciuszki dla Julci nowe są, nie mogłam sie oprzec modniastym jeansom 😁 no i wózek czeka na odbiór 😁 powinnam jeszcze podjechac rozliczyc pit'a, ale objechałam całą okolicę i nie było nawet cwierc wolnego miejsca do zaparkowania, więc muszę drugim podejsciem tam zaatakowac.
dziś wieczorkiem ruszam pierwszy raz do szkoły rodzenia, niestety sama bo mój man jeszcze nie wyzdrowiał, leży od tygodnia, kaszle i ma już wszystkiego serdecznie dośc 😞
pogoda szaleje, nie mniej niż nasze maluchy w brzuszkach - czasem słońce, czasem deszcz, czasem grad - zmiany co 3 minuty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz po wizycie ale wkur***am sie nie samowicie i az mnie ponosi. Lekarz zrobil mi to usg i tak jezdzil mi po tym brzuchu ze ja wogole nie wiem co widzialam jedynie glowke potrafilam rozpoznac nic mi kretyn nie powiedzial zapytalam sie ile wazy to powiedzial 1250 reszte jakimis skrotami mowil poloznej wymiary, zapytalam sie o plec potwierdzil ze dziewczynka. Na dodatek zlecil mi zelazo kurna mac ale jakie drogie mi przepisal niech go szlak wykupilam recepte i patrze a tu ponad 70zl do zaplacenia. Mogl jakis tanszy odpowiednik przepisac a nie takie drogie dziadostwo.
Co do glukozy najchetniej dalby mi skierowanie do poznania do szpitala a ja do niego ze kolezanka tez miala wysokie wyniki glukozy i lekarz jej poprostu kazal powtorzyc badanie ( Tysia to o ciebie chodzilo :P) wiec powiedzial zebym powtorzyla badanie ale juz na wlasny koszt bo mi skierowania nie da. W przyszlym tyg ide powtorzyc glukoze ale od dzis nic slodkiego nie jem poza tym mam normalnie jadac ale zero slodyczy.zaplace 30 zl ale bede mam nadzieje miec teraz wyniki w normie bo inaczej powiedzial czeka mnie wizyta w szpitalu w poznaniu co powiedzial ze jak tam pojade to bede musiala co 2 tyg jezdzic a dlaczego tak to nie wiem.
Ogoolnie od poczatku ciazy przytylam 7,5 kg.

Moja mala jest ulozona glowkowo i tak sprawdzilam te skroty w necie i obwod brzuszka odpowiada na 28t wiec chudzina z malej a dlugosc udowa tez na 28t 4 d wiec raczej moja mala nie bedzie duzym dzieckiem zreszta ja jestem niska i moj tez jest niewysoki wiec cora raczej wielka nie bedzie.
Ide robic obiad zaraz zeskanuje zdjecie z gory mowie ze jest nie wyrazne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana dlatego ja jak mogę to tu zaglądam bo wystarczy chwila nieuwagi i masz do czytania kilkanaście stron 🙂 🙂 no i nie przesadzaj z porządkami skoro miałaś skurcze
Kasia no to faktycznie masz cymbała 😁 😁 😁 mój to mi zawsze wszystko mówi a ja jeszcze dodatkowo do niego zawsze z listą pytań i wątpliwości 😁 ale od tego on jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
aaana dlatego ja jak mogę to tu zaglądam bo wystarczy chwila nieuwagi i masz do czytania kilkanaście stron 🙂 🙂 no i nie przesadzaj z porządkami skoro miałaś skurcze
Kasia no to faktycznie masz cymbała 😁 😁 😁 mój to mi zawsze wszystko mówi a ja jeszcze dodatkowo do niego zawsze z listą pytań i wątpliwości 😁 ale od tego on jest 😉


Rany czemu trafil mi sie taki palant? Zaluje ze nie zostalam przy tej swojej gin do ktorej chodzilam przed ciaza a przenioslam sie do tego bo do tamtej mialam 30km dojazdu ale moglam zostac przy tamtej wrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a to prywatny lekarz czy z NFZu? Bo jesli prywatny to ja nawet na te ostatnie miesiace bym sie przeniosla... NIe stresuj sie juz - weekend idzie. Odpoczniesz sobie troche i spedzisz ten czas z mezem - bedzie dobrze. 😘 😘

Ja taka wypluta dzis jestem. Zlapalam wczoraj takiego stresa wieczorem, ze znow mnie zatykalo - oddychac nie moglam, a ranek spedzilam nad zlewem... 🤢 🤢 🤢 🤢 Po kazdej takiej porannej akcji mam spaprany dzien. Slonko tez tak jakos nie chce wyjsc... 🤢 🤢
Lece przewietrzyc lepetyne, moze swierze powietrze mi pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Kasia a to prywatny lekarz czy z NFZu? Bo jesli prywatny to ja nawet na te ostatnie miesiace bym sie przeniosla... NIe stresuj sie juz - weekend idzie. Odpoczniesz sobie troche i spedzisz ten czas z mezem - bedzie dobrze. 😘 😘

Ja taka wypluta dzis jestem. Zlapalam wczoraj takiego stresa wieczorem, ze znow mnie zatykalo - oddychac nie moglam, a ranek spedzilam nad zlewem... 🤢 🤢 🤢 🤢 Po kazdej takiej porannej akcji mam spaprany dzien. Slonko tez tak jakos nie chce wyjsc... 🤢 🤢
Lece przewietrzyc lepetyne, moze swierze powietrze mi pomoze.



no to nie zazdroszczę poranka...spacer na pewno dobrze Ci zrobi. ja mam jakiś taki płaczliwy nastrój dziś więc niech się moje chłopy lepiej nie narażają 😁 😁
a co do lekarza, to racja jeśli to prywatny i taki cymbał to ja też bym zmieniała bo nie po to mu się płaci żeby Cię tak zlewał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katia, Boże, co za cep z tego gina!
Nie na moje nerwy!
Jakby łaskę robił, że bada w ogóle.. Czop!

Kocik ja do mojego też z kartką z pytaniami, to taką ma ze mnie polewkę 🙂 Ja go zawsze tak rozśmieszam, to sobie właśnie siedzimy ponad pół godziny 🙂
Ale właśnie tak jak mówisz. OD TEGO ON JEST.
BY CIE INFORMOWAŁ O DZIECKU I ODPOWIADAŁ NA TWOJE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI..
czy nie?

u nas dzis miarowa pogoda, nie ma upału, słonko raz jest, raz nie ma.. ludzie ubrani na letniaka 🙂

Ps. Śliczna fotka Anusi 🙂 Chociaż tyle dobrego 🙂
Aaaa i mi też mówił, że Pola klockiem nie bedzie.. dwa dni temu ważyła 1kg 🙂
a ja 173 a mąż 191, myślałam, że może być klocek. Ale my zmężem raczej też szczuplaki, chociaż może mała jeszcze przybierze, ale na pewno nie jakoś drastycznie.. mam nadzieje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...