Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiolka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
sandroos napisał(a):
Wiolka moze przy drugim, tak to jest?? bo mnie tez omija etap podniecania 🙂 i zracania uwagi na ciuszki male 🙂)

ale co tam!!! niech sie laski zakupuja i ciesza 🙂)

Mnie też 😁 wstyd się przyznac ale ani jednego ciuszka nie kupiłam dla Małej ☺️ ☺️ ☺️ no ale ja wyprawkę mam już praktycznie skompletowaną


Ja tez jeszcze nic kompletnie nie kupilama ciszkow mam bardzo malo bo wszystkie zimowe a tyraj w czerwcu temperatura 30/35 stopni wiec zostawilam tylko pajace do spania i pare body z dlugim rekawem.

U mnie tylko 2 miechy różnicy więc mam nadzieję że w miarę dobre ubranka beda, Patrycja jest starsza jakby o 2 miesiące więc mam pełno małych bodziaków.... tak myślę bo to tylko moja pamięc - jeszcze nic nie wyciągałam bo nawet nie mam tego gdzie pochowac, na razie na strychu leży i czeka na swoją kolej...... najpierw musimy jakieś meble dokupic ale na razie czasu nie ma nawet po sklepach jeździc bo się budowa domu zaczęła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Wiolka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
sandroos napisał(a):
Wiolka moze przy drugim, tak to jest?? bo mnie tez omija etap podniecania 🙂 i zracania uwagi na ciuszki male 🙂)

ale co tam!!! niech sie laski zakupuja i ciesza 🙂)

Mnie też 😁 wstyd się przyznac ale ani jednego ciuszka nie kupiłam dla Małej ☺️ ☺️ ☺️ no ale ja wyprawkę mam już praktycznie skompletowaną


Ja tez jeszcze nic kompletnie nie kupilama ciszkow mam bardzo malo bo wszystkie zimowe a tyraj w czerwcu temperatura 30/35 stopni wiec zostawilam tylko pajace do spania i pare body z dlugim rekawem.

U mnie tylko 2 miechy różnicy więc mam nadzieję że w miarę dobre ubranka beda, Patrycja jest starsza jakby o 2 miesiące więc mam pełno małych bodziaków.... tak myślę bo to tylko moja pamięc - jeszcze nic nie wyciągałam bo nawet nie mam tego gdzie pochowac, na razie na strychu leży i czeka na swoją kolej...... najpierw musimy jakieś meble dokupic ale na razie czasu nie ma nawet po sklepach jeździc bo się budowa domu zaczęła 🤢


Niunia a jaki duzy domek budujecie jesli mozna wiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
niunia99 napisał(a):
140 m2


To wielki, mój ma uzytkowej 65 a po,podłodze z 90 i ledwo żeśmy ogarneli 🙂, dużo roboty macie pewnie 🤢

Daj spokój nie wiem jak to pójdzie, dopiero fundamenty mamy, w tym roku chcemy przykryc...
No ale 65 m2 to strasznie malutko jest 😮 jak Wy się mieścicie?? My mamy Zoja luxor jak wpiszesz na necie.... Twój projekt jak się nazywa?? Mieliście gotowy czy Wam projektant robił????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Kobiety i zakupy :-P najlepiej ja bym mogla caly dzien chodzic i szukac dla Adasia czegos :-P


Serio? A mi sie taaaaak nie chce jechac jutro na zakupy wyprawkowe. Jakos nie mam cisnienia n ate male ciuszki i pierdolki dla noworodka. Chcialabym zeby ktos to zrobil za mnie 🤨


ja chętnie 😁 Ty już to przeżywałaś z Majką a my pierwsze dzidzie to nas to kręci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
niunia99 napisał(a):
140 m2


To wielki, mój ma uzytkowej 65 a po,podłodze z 90 i ledwo żeśmy ogarneli 🙂, dużo roboty macie pewnie 🤢

Daj spokój nie wiem jak to pójdzie, dopiero fundamenty mamy, w tym roku chcemy przykryc...
No ale 65 m2 to strasznie malutko jest 😮 jak Wy się mieścicie?? My mamy Zoja luxor jak wpiszesz na necie.... Twój projekt jak się nazywa?? Mieliście gotowy czy Wam projektant robił????


Ja mam taki 🙂
http://www.studioatrium.pl/projekty-domow/wszystkie-projekty/S-GL-217-Milek,235.html
wg projektu jest 65 metrów ale ma 90 bo nad garażem podnieśliśmy o 3 cegły i wyszedł też pokoj
My się wybudowalismy w 1,5 roku ale nasze to maleństwo w porównaniu do waszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia Twój dom bardzo fajny ale dla mnie za wielki by był, współczuje sprzatania, moi rodzice mają 120 metrów i jak się wyprowadziłam to nie mają co z pokajami zrobić.

Ja z tym dorobionym pokojem nad garzem mam 4 pokoje w sumie, więc spokojnie mogę mieć 2 dzieci 🙂 a więcej raczej nie planuję 🙂, w domu i tak mieszka sie głównie zimą bo latem to całe dnie na ogrodzie śpi się tylko w sumie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi ja jestem przyzwyczajona do przestrzeni, co prawda budowa nas baaaardzo dużo pochłonie no ale zmuszeni byliśmy żeby na dole oprócz salonu był jeszcze pokój oraz dodatkowo garaż w domu ze względu na moją chorobę i to co w przyszłości się może wydarzyc..... wiem że sprzątania bedzie dużo ale jakby nie było to dwie sprzątaczki bede miała 😁 ja w przyszłości mogę na wózku jeżdzic i z tego względu chcieliśmy jeszcze pokój na dole i garaż żeby można było spokojnie do auta wsiąśc a to już powiększa metraż dodatkowo..... tak samo w łazience na dole będziemy musieli dac wanne zamiast prysznica....

Na razie chcemy wykończyc sam dół a górę się bedzie robiło z czasem, choc wiem że najlepiej wszystko od razu ale niestety to wszystko kosztuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
domeczki fajne ja mam mieszkanie 65m2 ale tez bedziemy sie budowac i max 150m2 dobrze ze mam chlopa co sprzata 😁ale macie brzuszki ja predzej podobny chyba do Tysi taka przodująca kulka ale Emi i tak bije nas wszystkie normalnie cyrklem narysowany 😁 😁słodki 🙂 a ja mam jednego pieska w domku bo sunia dostala cieczke i musialam go zabrac bo biedak by na zawal zszedł 😁 bylam na zakupach kupilam wszystko na rosołek jutro bedzie bo ktoras mi tu ostatnio ochoty narobiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett napisał(a):
[quotedobrze ze mam chlopa co sprzata 😁.

Mój też miotłą nie pogardzi 😁 i muszę powiedziec że dośc nawet dokładnie sprząta choc łazienki mu nie wychodzą a szczególnie czyszczenie kafelków pod prysznicem i kibelka 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia to rzeczywiście ten pokój na dole musicie mieć, mam nadzieję jednak że z Twoim zdrowiem będzie wszystko w porządku i jednak nie będziesz musiała z niego korzystać. Mnie jak by było stac to może też bym miała i większy domek ale to i sprzątaczke obowiązkowo heheh 🙂

Kasia Twój brzusio chyba podobny do mojego 🙂 ja jutro zrobię jakąś nową fotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...