Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laski 🙂
ja od rana próbuję ogarnąć mieszkanie,spałyśmy z Klaudią do 9,a tak to ciągle na nogach,trzeba posprzątać i pomyć wszystko bo zarastamy już ☺️ no ale nie było ani czasu ani siły na sprzątanie 🥴 nie wiem kiedy zobaczę się z mężem,bo urzęduje u teściów bo mają garaż z kanałem i tam robi z autem,no i niestety dzisiaj jak zadzwonił to powiedział tylko,że jest gorzej niż wczoraj myślał,gdzieś znaleźli auto które by odpowiadało naszemu i można byłoby przekładać cały przód tylko cena...6tys zł... 😞 nasze auto zaczyna się od drzwi -więc wyobraźcie sobie że połowy auta nie ma 😞
a Klaudia zjadła zupkę i teraz walczę o spanie bo ja jej mówię,że ma iść spać a ona do mnie "dupa" ,taka pyskata jakaś,a czekam aż zaśnie,bo ostatnio kupiłam sobie gazetkę i kawa do tego i troszkę spokoju 🙂 ale ona nie chce się położyć tylko skacze po łóżeczku a już dawno powinna pójść spać 🥴
u mnie barszczyk czerwony,a na drugie ziemniaczki z boczkiem,cebulką i maślanką do popicia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam, byłam ciacha mamie do pracy zawieźć bo dziś robi takie pożegnanie bo od kwietnia idzie na emeryturkę pomostową 🙂 Na dworze okropnie, wieje i jest zimno brrrr

Pacze i pytam się gdzie to słonko??

Zaczęłam już rozglądać się za zakupami dla siebie do szpitala tj. podkłady poporodowe, majtoly z siaty itp. znalazłam na allegro fajnego sprzedawcę który ma dużo rzeczy nie tylko dla mamy ale i dla maleństwa http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21945973

Dziś mam wolne od garów mąż kucharzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Dziś okropna pogoda szaro, buro i ponuro.
Moja dzidzia taż jest ułożona miednicowo i ani myśli się odwrócić, mam nadzieje że jeszcze się namyśli.
Przyszła mi ostatnio ta karta z tej apteki o której pisałyście jakiś czas temu. Jestem bardzo z niej zadowolona, udało mi się kupić te pampersy 1 za 39,99. Cały rachunek wyszedł ponad 200 zł, ale pokupowałam już parę rzeczy dla dzidzi tzn, aspirator, sól morską, mydełko itp. Są ogromne różnce w tych cenach zamawiając przez internet a nie bezpośrednio w aptece można zaoszczędzić kupe kasy. Nawet mając recepte lek przez net był tańszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Hej laski 🙂
ja od rana próbuję ogarnąć mieszkanie,spałyśmy z Klaudią do 9,a tak to ciągle na nogach,trzeba posprzątać i pomyć wszystko bo zarastamy już ☺️ no ale nie było ani czasu ani siły na sprzątanie 🥴 nie wiem kiedy zobaczę się z mężem,bo urzęduje u teściów bo mają garaż z kanałem i tam robi z autem,no i niestety dzisiaj jak zadzwonił to powiedział tylko,że jest gorzej niż wczoraj myślał,gdzieś znaleźli auto które by odpowiadało naszemu i można byłoby przekładać cały przód tylko cena...6tys zł... 😞 nasze auto zaczyna się od drzwi -więc wyobraźcie sobie że połowy auta nie ma 😞
a Klaudia zjadła zupkę i teraz walczę o spanie bo ja jej mówię,że ma iść spać a ona do mnie "dupa" ,taka pyskata jakaś,a czekam aż zaśnie,bo ostatnio kupiłam sobie gazetkę i kawa do tego i troszkę spokoju 🙂 ale ona nie chce się położyć tylko skacze po łóżeczku a już dawno powinna pójść spać 🥴
u mnie barszczyk czerwony,a na drugie ziemniaczki z boczkiem,cebulką i maślanką do popicia 🙂


Aniu musisz być silna i wierzyć że jakoś to wszystko będzie, Tulę Cie mocno 😘

A z Klaudią to masz wesoło, aż mi się banan na twarzy od ucha do ucha zrobiła jak przeczytałam o tym co wykrzykuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia tam na stronce są podkłady poporodowe w kształcie podpaski i tego tutaj nie rozumiem,bo jak rodziłam i zarówno jak mama była w szpitalu to podkłady poporodowe wyglądały jak kwadratowa lub prostokątna (zależy od wymiarów) ceratka...a to wygląda jak podpaska a to co innego 😉 więc nie wiem teraz czy się cos pozmieniało,czy co ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Nenia tam na stronce są podkłady poporodowe w kształcie podpaski i tego tutaj nie rozumiem,bo jak rodziłam i zarówno jak mama była w szpitalu to podkłady poporodowe wyglądały jak kwadratowa lub prostokątna (zależy od wymiarów) ceratka...a to wygląda jak podpaska a to co innego 😉 więc nie wiem teraz czy się cos pozmieniało,czy co ☺️


Aniu moje podpaski też się nazywają podkłady poporodowe, a te ceratki mają nazwę podkłady higieniczne, przynajmiej na moich opakowaniach tak pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
Nenia tam na stronce są podkłady poporodowe w kształcie podpaski i tego tutaj nie rozumiem,bo jak rodziłam i zarówno jak mama była w szpitalu to podkłady poporodowe wyglądały jak kwadratowa lub prostokątna (zależy od wymiarów) ceratka...a to wygląda jak podpaska a to co innego 😉 więc nie wiem teraz czy się cos pozmieniało,czy co ☺️


Aniu moje podpaski też się nazywają podkłady poporodowe, a te ceratki mają nazwę podkłady higieniczne, przynajmiej na moich opakowaniach tak pisze


Jest dokładnie tak jak pisze Emilia 🙂 Podkłady poporodowe wkładasz w majty i przyklejasz jak podpaskę ale są megaśne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
Nenia tam na stronce są podkłady poporodowe w kształcie podpaski i tego tutaj nie rozumiem,bo jak rodziłam i zarówno jak mama była w szpitalu to podkłady poporodowe wyglądały jak kwadratowa lub prostokątna (zależy od wymiarów) ceratka...a to wygląda jak podpaska a to co innego 😉 więc nie wiem teraz czy się cos pozmieniało,czy co ☺️


Aniu moje podpaski też się nazywają podkłady poporodowe, a te ceratki mają nazwę podkłady higieniczne, przynajmiej na moich opakowaniach tak pisze

nie wiem,ja kupowałam je kilka razy i zawsze w aptece mówię że chcę podkłady poporodowe i nigdy mi nie wyciągneli podpasek tylko właśnie te ceratki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas w szpitalu pod dostatkiem podpasek samolotów jest 😁 te podkłady podobno też mają na moich pisze podkłady poporodowe i to są takie jak Ania pisze ceratki zależy kto jaka firma.. mi majtoszki przyszły do testowania i wyglądają jak bokserki z siateczki babyOno i są wielokrotnego użytku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przydałoby mi się zapożyczyć od kogoś fotelik i teraz sama nie wiem,poprzedni był pożyczony,ale teraz jest w użytku chyba,a inne dzieciaczki są jeszcze małe i jeżdżą w nosidełkach jeszcze a nie opłaca się kupować na kilka miesięcy,no nic muszę ię zacząć orientować i zaklepać ewentualnie,żeby mieć o to spokojną głowę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
Kozinka ale mi smaka narobiłąś na bardzcz + ziemniaki z boczkiem i cebulą z maślanką!
jak tylko wykończymy krupnik to na bank gotuję barszcz!

no ja ostatnio przytachałam z biedronki takie ładne buraki,że nie mogłam tej okazji zmarnować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak zachwycajcie się,ale nie mam ani boczku ani maslanki,bo jak miałam wyjść do sklepu to się rozpadało,jak przestało to barszcz stał na gazie,a jak już było wszystko zrobione,to Klaudia zjadła barszcz i zakopała się w kołdry twierdząc,że idzie spać,myślałam,że nie zaśnie,ale śpi,więc drugie danie będzie jak wstanie i zajdziemy do sklepu o ile się nie rozpada znowu 🥴 ale ziemniaki obrane stoją w wodzie i czekają tylko a podsmażyć cebulkę z boczkiem to chwilka jest a ziemniaki też się długo nie gotują,więc przynajmniej młoda zje nieodgrzewane tylko świeżutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada znowu mam do Ciebie pytanko ☺️
nie orientujesz się jak wygląda ściągnięcie auta z Anglii? no i ceny... bo jeśli tam byśmy znaleźli coś taniej to teraz mamy zagadkę bo nie wiem,czy sprawne auto możesz przywieźć normalnie go prowadząc,czy auto sprowadzane musi być na lawecie? no i opłaty,bo każde auto z zagranicy chyba trzeba opłacić i nie wiesz jak to wygląda? bo jak trzeba lawetę to dupa,bo swojej nie mamy która by tak daleko pojechała to raz,a wynajęta wiadomo ile by skasowała 😮 ale jeśli wszystko byłoby w miare opłacalne to pewnie byśmy szukali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Mój Maluszek cały czas siedzi mi pod żebrem i tak się tam wpycha że do tyłu musze się odchylać, ale to jest wiercipięta


no mnie też tak skopał że aż podskakiwałam 🙂 chyba przez godzinę na siłce ćwiczył, teraz się już chyba zmęczył bo się uspokoił 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ziemniaczki z cebulką i boczusiem a do tego maślana to dla mnie królewskie jedzenie 😁 😁 😁 UWIELBIAM 🙂 ale na jutro już menu jest ustalone dziś przez Justynę 😉 placki ziemniaczane 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...