Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
wiem już jak to się stało,mąż jechał a tam było gęsto świateł,myślał,że zdąży przejechać bo się spieszył,no i ta prędkość... no i mówi,że widział zielone,a sekundę potem czerwone i dał po hamulcu ale bus już wjechał na skrzyżowanie...wyobrażacie sobie,że bus koziołkował od uderzenia w bok naszym autem? osobówka przewróciła busa 😮 był cały komplet,policja,straże i pogotowia 😮
co najlepsze podbiegli tylko strazacy i policjanci do męża i zapytali go gdzie jest dziecko z fotelika bo w naszym byl fotelik a mąż mówi,że jechał sam i odeszli nawet nie pytając czy się dobrze czuje 😮 miał szczęście że bez pasów poduszki powietrzne go nie zabiły 🥴



o matko... 😞 dobrze że nic mu się poważnego nie stało....
kurcze ile nerwów a ile wydatków no z tą lawetą to już w ogóle przeginka....
trzymaj się kochana
zmykam YCD z wyrka oglądać bo już zmęczona jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ojej naprawde musialo to wygladac strasznie Ania 🤢

nie wiem jak to wyglądało,ale wiem,że centrum miasta było zamknięte,a to było 30km od domu,więc niestety mnie tam nie było,a może i lepiej...
jutro wychodzi regionalna gazeta,więc albo będzie to w niej opisane albo nie wiem,podobno miało być w internecie,ale nie znaleźliśmy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia bardzo fajny wózio 🙂

Sandra, Ania dzięki za info w spr zębów jutro lece w takim razie sie zarejestrować, wykorzystac trzeba to że na zwolnieniu jestem i jeszcze maluszek w brzuszku, to moze zdąże pare zębów zrobić bo pewnie jest więcej niż 1 do robienia 🤢

Ania nasze służby porzadkowe to ogulnie są świnie, ale najważniejsze w tym wszystkim to to że mąż cały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Tysia tak oglądam Twoje filmiki i sie uśmiecham bo mój Mały tez tak szaleje, ale jak tylko włacze nagrywanie to nagle jest spokoj 😁 😁 nie umiem go za cholere nagrać 🙂


Mój tak samo albo nawet jak mamie chce pokazac jak skacze jak popatrzy na brzuch to przestaje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kasia bardzo fajny wózio 🙂

Sandra, Ania dzięki za info w spr zębów jutro lece w takim razie sie zarejestrować, wykorzystac trzeba to że na zwolnieniu jestem i jeszcze maluszek w brzuszku, to moze zdąże pare zębów zrobić bo pewnie jest więcej niż 1 do robienia 🤢

Ania nasze służby porzadkowe to ogulnie są świnie, ale najważniejsze w tym wszystkim to to że mąż cały

dokładnie 🙂 trochę obolały jest,ale osioł uparty nie idzie do lekarza 😮 do szpitala go zawieźli,powiedział,że nie musi się badać,bo mu nic nie ma i wrócił do domu 😮 nie po to mamy nw opłacone,bo jakby cokolwiek wyszło to ma odszkodowanie...
ale cieszę się,że z autem będzie robił sam,bo ona zawsze z autami sam robi 🙂 przynajmniej będziemy placić za części itd, a odpadnie robocizna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
No to rzeczywiscie masakra...

To ciekawie z tymi dentystami, nie wiem od czego to zalezy.. Zobacze co mi powie.. 🙂

pewnie od tego jak dany gabinet wykorzystuje środki no i pewnie też od kasy chorych,bo ja mam śląską ,chodzę w małopolsce bo mieszkam na granicy województw i niby nie ma rejonizacji,ale widzę,że jednak się różni wszystko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
sandroos napisał(a):
No to rzeczywiscie masakra...

To ciekawie z tymi dentystami, nie wiem od czego to zalezy.. Zobacze co mi powie.. 🙂

pewnie od tego jak dany gabinet wykorzystuje środki no i pewnie też od kasy chorych,bo ja mam śląską ,chodzę w małopolsce bo mieszkam na granicy województw i niby nie ma rejonizacji,ale widzę,że jednak się różni wszystko 🥴


Ja dam jutro znac co mi w osrodku powiedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, to straszne co piszesz. Najgorsze jest to, ze go nie zbadali. Efekty takiego wypdku czasem wychodza po pol roku, po roku!!!! Idioci!!!!! 😠 😠 😠
Inna sprawa jest taka, ze nie jechal z zapietymi pasami - moje pytanie DLACZEGO? 😮 😮 😮 😮 Dziewczyny czy Wy jak jezdzicie to nie zapinacie pasow? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Ania, to straszne co piszesz. Najgorsze jest to, ze go nie zbadali. Efekty takiego wypdku czasem wychodza po pol roku, po roku!!!! Idioci!!!!! 😠 😠 😠
Inna sprawa jest taka, ze nie jechal z zapietymi pasami - moje pytanie DLACZEGO? 😮 😮 😮 😮 Dziewczyny czy Wy jak jezdzicie to nie zapinacie pasow? 🤔


Ja pasy zapinam, tylko naciągam go i trzymam sobie w okolicach brzuszka, w razie co by mnie nie szarpnął za bardzo w razie chamowania, ale czasami nie zapiecie pasów jednak ratuje życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ja nie ryzykuje bo wypadek mozna miec w kazdej chwili nawet z nie swojej winy a jak pas ktory idzie przez brzuch szarpnie to ja nawet nie chce myslec co by bylo z dzieckiem 😞


No dlatego ja naciągam pas i trzymam, ale mam taka mozliwość bo teraz w ciąży to jeżdże głównie jako pasażer, będąc kierowcą niestety nie można zastosowac takiego rozwiązania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...