Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
hahaha zapomniałam wam powiedzieć co mój synuś wczoraj wypalił jak wrócił ze szkoły 🙂
tak jak wczoraj pisałam (niekoniecznie każdy doczytał w tym natłoku wypowiedzi 🙂 ) słuchałam sobie Mozarta, młody wrócił i jak usłyszał to powiedział: mamo co Ty za starą muzykę słuchasz? wyłącz to...hehehe ignorant się znalazł 😁 no to mu wytłumaczyłam że taka muzyka dobrze wpływa na maleństwo że przy nim też takiej słuchałam. to się tylko na mnie dziwnie spojrzał i poszedł do siebie swoją rąbankę na uszach zapuścić 😁 😁 😁 😁


😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry laseczki!

Nie mam za bardzo jak pisac bo mi Majka zaraz wlazi na kolana i tyle z tego ale czytam was bo pozniej nie wyrobie z nadrabianiem 😁

Maja nazwisko Bendarczyk strasznie jest mi znane a gosciu jeszcze z Gdanska to juz wogole mam zagwozdke 😉 zdjecia sliczne. Super, ze dalas rade z glukoza a tak wogole to mi piguila dala od razu wode do popicia, przeciez nie zafalszuje wynikow wiec nei wiem po co sie tak skrywac, ale dobrze ze juz jestes po.

Ja jabym byla w Gda to tez bym poszla do mojej kochanej kolerzanki na sesyje 🙂 tutaj nie mam nikogo kto by sie tym zajmowal profesjonalnie.

Ja dopiero po sniadanku.

Dziewczyny ja tez czuje sie jak czolg i wole nie patrzec w lusterko bo nawet moja geba mnie przeraza 🤢 pocieszam sie tym, ze w lato mam nadzieje wszystko zgubie przy plywaniu , spacerkach i tej saunie na dworzu.

Kozinka jak tam dzisiaj sytuacja?

Lece ogarniac, dzien jak codzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂

Aniu daj znać
Tysia, Verandzia czekamy na wieści po wizycie 🙂
Maju super że masz już to za sobą 🙂

U nas piekna pogoda i zaraz lece zanieść zwolnienie do pracy i pewnie tam posiedze jak zwylke troszke pobajerze 🙂
Miłego dnia Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hahhaa Kocik dobry synek 😁 😁 😁 😁

Ja cala ciaze z Majka sluchalam Requiem Mozartra (msza pogrzebowa) 😉


ja mam zbiór jego dzieł i puszczam na zmianę z Bachem, a niech się chłopaki wykażą bo mam dość tego MTV 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Teraz to ja slucham innych hitow http://www.youtube.com/watch?v=piZ27BZdL_s&feature=results_main&playnext=1&list=PL5A3B663E07207CAD

😁 😁 😁 😁 😁 😁


Wiolka piosenki zadzialy - maly przestal kopac... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Teraz to ja slucham innych hitow http://www.youtube.com/watch?v=piZ27BZdL_s&feature=results_main&playnext=1&list=PL5A3B663E07207CAD

😁 😁 😁 😁 😁 😁


Wiolka piosenki zadzialy - maly przestal kopac... 🤪 🤪 🤪


Moja to tancuje przy tych hiciorach, nie wspominajac o Majce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Od rana po wczorajszym wkurwieniu mam takiego "powera" że wysprzątałam całą chatę-oprócz łazienki bo to należy do męża, który się dziś na mnie wkurza że zamiast odpoczywać to się nadwyrężam i latam z mopem i ściera po mieszkaniu 🙂 powiedział że nie będzie na to PACZYŁ i pojechał do mechanika z samochodem.
Nerwy po wczorajszym minęły, ale smutna jestem że moja siostra nie rozumie troski. ehhh nie pierwszy raz taka sytuacja, jak zmądrzeje i przemyśli to po czasie znowu się odezwie.Nic na siłę.

Maja prawda że z cytryną jest to bardziej znośne do wypicia 🙂

Moja siostra robiła sobie sesję brzuszkową, i mnie podobnie jak Dorotę nie ciągnie do tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Teraz to ja slucham innych hitow http://www.youtube.com/watch?v=piZ27BZdL_s&feature=results_main&playnext=1&list=PL5A3B663E07207CAD

😁 😁 😁 😁 😁 😁



hahaha też to już przerabiałam wszystkie części 🙂 🙂 🙂 zostały dla kolejnych pokoleń więc będzie powtórka z rozrywki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na dziąsła to ja też zawsze sachol, on jest extra!

Nenia super, że power w Tobie 🙂
Ja tez jestem dumna z siebie po tej glukozie, z nerwów, pół nocy nie spałam..
teraz sram żarem przed wynikami..
nie oszczędzałam się ze słodyczami, ale tez nie jadłam ich nie wiadomo ile..
Wyniki odbieram przed 15 i wtedy lece do ginka na randke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 😁

my już z kluskiem po wizycie waży 2,233 kg i lekarz mówi ,że bardzo ładnie przybiera i jak tak dalej pójdzie to być może na początek maja nawet wyjdzie a najpózniej między 11-14 😜 co do bóli brzucha to stiwerdził ,że to normalne pod koniec ciąży bo macica się obniża a poza tym wiąże się to ze skurczami przepowiadającymi zbadał mnie i mówił szyjka długa rozwarcia nie ma wyniki książkowe cukrzycy brak 😁

Aniu jak z mężem??
Majka dobrze ,że glukoza za Tobą daj znać jak po wynikach! ☺️
Kasia wraca do domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to same dobre wieści 🙂 hoho na początek maja ale superaśnie już będziesz miała swojego kluseczka na majowe spacerki 🙂
Maja nie martw się za wczasu, będzie dobrze 🙂
no właśnie Kasia zaginęła nam gdzieś, ale też właśnie kojarzę że miała wyjechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obżeram się teraz ciastem które rano przyniosła nam teściowa, pyszne, jabłecznik z wiórkami kokosowymi i polewą chałowową 🙂
Dziś leniwa jestem jeśli chodzi o gotowanie więc idę na łatwiznę-rosół.
Dziś również ostatnie zajęcia w szkole rodzenia, temat przewodni- połóg.

wiecie co mój mąż powiedział gdy zobaczył ze do łóżka ciągnę podusie dla ciężarnych i do karmienia " co to za dżdżownica?" 😁 😁 \"Dżdżownica nie dżdżownica, ale spało się rewelacyjnie, jest bardzo wygodna. Więc moge plecić. Ja mam podobną do tej: http://p.alejka.pl/i2/p_new/45/37/poduszka-ciazowa-i-do-karmienia_0_b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia.. dżdżownica 🙃 🙃 🙃

Mój mąż wczoraj do mnie: " Jak to jest mieć taki brzuch? " 😁
Nawet nie wiadomo jak to wytłumczyć 🙂 hihi
mamy nad nimi taka przewagę, że tylko MY kobitki możemy tego doświadczyć 🙂

Tysia jeszcze raz 😘 😘 buziolki dla Ciebie i Adasia, że taka fajna z Was para 🙂
W maju urodzisz tak super, ja sie bede bujać o 1,5 mięsiąca dłużej.. zazdraszczam!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Nenia.. dżdżownica 🙃 🙃 🙃

Mój mąż wczoraj do mnie: " Jak to jest mieć taki brzuch? " 😁
Nawet nie wiadomo jak to wytłumczyć 🙂 hihi
mamy nad nimi taka przewagę, że tylko MY kobitki możemy tego doświadczyć 🙂

Tysia jeszcze raz 😘 😘 buziolki dla Ciebie i Adasia, że taka fajna z Was para 🙂
W maju urodzisz tak super, ja sie bede bujać o 1,5 mięsiąca dłużej.. zazdraszczam!!! 🙂 🙂 🙂


Maju to jesteśmy dwie, bo mamy ten sam tydzień i dzień ciąży 😁 Byle do 23 czerwca 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...