Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
Wygadanie na pomaga jak nic... Powiem Wam, że jakoś tak mi się raźniej zrobiło, że nie tylko mnie przyszło w ciąży wylewac morze łez, płakac po nocach, stresowac siebie i malutką... Cudowna ta taka grupa wsparcia 😁


hehehe no dokładnie, a ja myślałam że to tylko ja tony łez wylałam i nawet już mówiłam że nie mam już ani siły ani czym płakać.....
dobrze że mam się do kogo przytulić i wylać te łzy ale ból bezradności matczynej pozostaje....ale mam nadz że damy radę a specjaliści nam pomogą...bo musi być na to rozwiązanie...na wszystko jest tyleże czasem długo sie go szuka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kocik napisał(a):
😁 😁dokładnie, facet umarłby już przy noszeniu tej ciąży a co dopiero przy porodzie 🤪 🤪 🤪

mojego pewnie zabolałoby nawet zapłodnienie 😁 😁 😁



dobre 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale chciałabym się choć na jeden dzień zamienić np z Robertem ,żeby wiedział ,że ciąża to piękny ale rowniez czasem i przez kopniaki bolesny stan 😁 ostatnio mówie zrób mi masaż bo mnie na dole bolał kręgosłup a on do mnie jak urodzisz to Ci zrobie masaż jak bedziesz mogla połozyć się na brzuchu a ja mówie ze ja bede siedzieć a Ty masować a on ,że po porodzie;/ mowie ze teraz mnie boli a nie pozniej 😠 ale chyba nie wytrzymałabym z takim facetem w ciązy jego hormony jakby zaczeły buzować to dopiero by mnie wkurwiał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kozinka napisał(a):
Kocik napisał(a):
😁 😁dokładnie, facet umarłby już przy noszeniu tej ciąży a co dopiero przy porodzie 🤪 🤪 🤪

mojego pewnie zabolałoby nawet zapłodnienie 😁 😁 😁


hahahahahaha 🤪 😁 🙃 🙃 🙃


😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
ale chciałabym się choć na jeden dzień zamienić np z Robertem ,żeby wiedział ,że ciąża to piękny ale rowniez czasem i przez kopniaki bolesny stan 😁 ostatnio mówie zrób mi masaż bo mnie na dole bolał kręgosłup a on do mnie jak urodzisz to Ci zrobie masaż jak bedziesz mogla połozyć się na brzuchu a ja mówie ze ja bede siedzieć a Ty masować a on ,że po porodzie;/ mowie ze teraz mnie boli a nie pozniej 😠 ale chyba nie wytrzymałabym z takim facetem w ciązy jego hormony jakby zaczeły buzować to dopiero by mnie wkurwiał 😁

po porodzie,ale fajnie,ja słyszę "zaraz" i to zaraz to jest odkąd zaszłam w 1 ciążę jak miałam 19 lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
mój już pewnie dzień wczesniej wiedział ,ze jest w ciązy bo on zawsze wszystko wie najlepiej 😁 😁


hahha ale z tym masażem to się udał...hehehe po porodzie to niech sam sobie robi 😁 😁 😁 eh ci faceci 🙂 ale ich hormonów nie chciałabym znosić hihih a oni mówią że to nasze szaleją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Aniu żebyś wiedziała 😁 pewnie byłby w ciązy bez stosunku 😁 ah Ci faceci 😜 no z masażem mu wyszło 😁 po porodzie a ja nie mam takich długich rąk ,żeby sobie plecy wymasować a potem dodał ,że to ja go mogę pomasować bo on w ciązy nie jest wiec się obróciłąm dupą i powiedziałam DOBRANOC 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
eh ci faceci 🙂 ale ich hormonów nie chciałabym znosić hihih a oni mówią że to nasze szaleją 🙂

może rzeczywiście pozostac przy swoich hormonach i z nikim sie nie wymieniac, wystarczająco dużo problemów z tym co mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
kozinka napisał(a):
no bo ponoć niektóre kobiety wiedzą lub czują kiedy do tego dochodzi,ja nie wiedziałam,ale mój by pewnie brał ibuprom od razu 😁 😁 😁 😁


Ja czułam, serio 😁

czułaś,ale nie bolało nie? 🙂 a moj by zdychał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no Aniu żebyś wiedziała 😁 pewnie byłby w ciązy bez stosunku 😁 ah Ci faceci 😜 no z masażem mu wyszło 😁 po porodzie a ja nie mam takich długich rąk ,żeby sobie plecy wymasować a potem dodał ,że to ja go mogę pomasować bo on w ciązy nie jest wiec się obróciłąm dupą i powiedziałam DOBRANOC 😁

o ... znowu to samo... u nas też wychodzi z mojego masażu propozycja masowania jego,ale odmawiam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem wkurwiona i masakrycznie smutna i jest mi meeega przykro 😞
Jestem zła na głupotę i jej łatwowierność oraz lajtowe podejście do życia. I jest mi przykro że troskę odbiera jak atak.
Od zawsze miała problem z odróżnieniem troski od wtrącania się.
Ale to długa historia...

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...