Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
no to jestesmy juz we trzy z problemami 😞


nie wiem czy to pocieszające że człowiek nie jest sam.....? czy raczej smutne że tyle ludzi ma problemy....
kurde...po to zmieniałam swoje życie żeby mieć właśnie jak w bajce...i tak by było gdyby były zniknął na zawsze....a tak ciągnie się za nami jak smród po gaciach a na moim synku odbija się to tak że teraz po psychologach latam.... 😞 i walczę o jego stabilny stan emocjonalny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, z tego co widać to każda jakiś swój ciężar, oprócz brzuszka, nosi 😞 ale cóż, trzeba mieć nadzieję, ze wszystko się jakoś ułoży, ze drogi sie poprostują i nasze dzieciaczki, ale tez i my w końcu będziemy miały spokój... nie ma letko a life jest full of zasadzkas i niespodziankas, szkoda, że nie zawsze miłych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Aniu gdybyśmy mieszkały bliżej to uwierz ,że już bym u Ciebie była... martwie się o Was... 😞

Aguś my tu jesteśmy po to aby się wspierać pomagać sobie... u mnie też nie zawsze jest kolorowo wiadomo jak to z facetami bywa.... 😠




haha no ja właśnie Ani proponowałam żeby podała adres że wszystkie się tam zjedziemy i zrobimy porządek z kim trza hahaha ale byłby nalot ciężarówek 🤪 🤪 🤪w tv by nas pokazywali 🙂

dzięki Justynka jak będę w lepszym nastroju to może więcej coś napiszę bo dziś to z młodym już tyle się napłakałam że teraz jak tylko pomyślę o tym to mi znowu łzy do oczu płyną.....wiecie jak to jest....cierpi Twoje dziecko a Ty nie możesz mu pomóc to serce aż krwawi... 😞 zobaczę co we wtorek mi psycholog powie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Tysia moje jedno małe już leży w łóżeczku,zadziwiające jaka ona bystra jest.... jest przyzwyczajona do tego,że taty ciągle nie ma w domu,a dzisiaj nic jej nie mówiłam że tacie coś się stało a ona chodziła,nie chciała spać,marudna była i tylko wołała tatę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Aga najgorsze jak cierpi dziecko a Ty chociaz bardzo chcesz nie bardzo możesz mu pomóc... 😞


no właśnie a ja w obecnej sytuacji mu nie pomogę bo to nie jest kwestia naprawienia zepsutej zabawki.... 😞 eh..dobra naprawdę nie chcę wam smucić dlatego nigdy nic nie piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Aga najgorsze jak cierpi dziecko a Ty chociaz bardzo chcesz nie bardzo możesz mu pomóc... 😞

bezsilność jest najgorszą rzecza z jaką często borykają się matki 😞 jak moja była w szpitali i leciała mi przez ręce to goniłam z nią jak głupia po nocy i darłam się za lekarzem,ale to było ponad rok temu i już się staramy o tym zapomnieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Aga najgorsze jak cierpi dziecko a Ty chociaz bardzo chcesz nie bardzo możesz mu pomóc... 😞


no właśnie a ja w obecnej sytuacji mu nie pomogę bo to nie jest kwestia naprawienia zepsutej zabawki.... 😞 eh..dobra naprawdę nie chcę wam smucić dlatego nigdy nic nie piszę.

nie smucisz,jak Ci to pomoże to się wygadaj,tutaj,lub na fb jak masz ochotę 🙂 ja też posmuciłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ja to sie dziwie ze mi sie ta ciaza utrzymała tyle co ja przeszłam,ale za to teraz wszystko wyszło szpital, zagrozona ciaża, leki...ehhh brak słow..


ale zobaczysz jak nam te dzieciątka teraz wynagrodzą nasze nerwy 🙂 ja się tylko boję żeby wszystko na pewno było z nim w porządku bo wyniki wynikami ale okaże się jak się urodzi....ale staram się złe myśli odganiać....będzie dobrze 😉
Ania widzisz jak mała intuicyjnie wyczuwa mądra dziewczynka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze ,że jesteście 😘 świetna grupa wsparcia 😘 😘

wiadomo nie pomożemy sobie rozwiązać problemów bo każdy je ma i musi rozwiazywać samemu ale takie wygadanie się i znaleznienie wstarcia w drugiej osobie jest naprawdę potrzebne 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wygadanie na pomaga jak nic... Powiem Wam, że jakoś tak mi się raźniej zrobiło, że nie tylko mnie przyszło w ciąży wylewac morze łez, płakac po nocach, stresowac siebie i malutką... Cudowna ta taka grupa wsparcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
Wygadanie na pomaga jak nic... Powiem Wam, że jakoś tak mi się raźniej zrobiło, że nie tylko mnie przyszło w ciąży wylewac morze łez, płakac po nocach, stresowac siebie i malutką... Cudowna ta taka grupa wsparcia 😁

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...