Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anett napisał(a):
no wlasnie jako pasazer to fakt da sie trzymac ale jako kierowca dupa blada...jest napisane ze niby pas powinien płasko przylegac do podbrzusza ciezarnej ale tam jest głowka malenstwa ja nawet nie chce myslec o tym...


Ja czesem tylko jade do biedronki autem w naszej miescinie nigdzie dalej sie nie wybieram jako kierowca, ale jak jade do tej biedronki to nie zapinam pasa, mam wrażenie że cisnę Synusia, jade po prostu w tedy wolniej i bardziej ostroznie, bo wariatów na drodze nie brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja sobie nie wyobrazam jechac bez zapietych pasow!!! I szczerze mowic jestem troche w szoku, ze nie zapinacie, ale to juz sprawa indywidualna...

http://eksploatacja-auta.wieszjak.pl/dziecko-w-samochodzie/251760,Jak-zapinac-pasy-bezpieczenstwa-w-ciazy.html

http://www.serwismajewscy.pl/porady/porady-dla-pan/kobieta-w-ciazy-i-pasy-bezpieczenstwa.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Ja sobie nie wyobrazam jechac bez zapietych pasow!!! I szczerze mowic jestem troche w szoku, ze nie zapinacie, ale to juz sprawa indywidualna...

http://eksploatacja-auta.wieszjak.pl/dziecko-w-samochodzie/251760,Jak-zapinac-pasy-bezpieczenstwa-w-ciazy.html

http://www.serwismajewscy.pl/porady/porady-dla-pan/kobieta-w-ciazy-i-pasy-bezpieczenstwa.html


Zgadzam się w 100%, ja zawsze zapinam pasy w taki sposób jak jest opisany w podanych wyżej linkach.

Wiecie co mąż gwizdnął mi moją "dżdżownicę" bo wygodnie się mu na niej śpi i chrapie teraz na kanapie-zabawnie wygląda po oplata ona mu głowę 😁

Spokojnej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie z rana - 6.30 pobudka dziś nastapiła, Julcia była głodna i szalała. No ale jak juz zjadłam to sen sobie poszedł w siną dal.

Co do pasów w samochodzie to do niedawna zapinałam. Była zima jeszcze, chodziłam w grubej kurtce, która odpinala się od dołu więc można było kontrolowac gdzie ten pas jest i czy się nie przesuwa. Później wskoczyłam w kurtkę, gdzie nie mogłam tego kontrolowac i zrezygnowałam z pasów. Jeżdżę najczęściej jako kierowca, bardzo uważam, wiem że może ktoś się we mnie władowac, ale muszę jeździc. Ostatnio teśc mówił, że powinnam już przestac jeździc samochodem, ale nie da się - muszę się przemieszczac, nie zasiądę w domu na 3 miesiące, a nie ma możliwosci, żeby na każde skinienie ktoś mnie woził. Zresztą chyba bezpieczniej w swoim autku jadac powoli niż w komunikacji miejskiej.

Jakie plany na dziś? Zima idzie, słyszałyście? 😉 Udanego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
Nenia to Ci się mąż udał 😁 😁 zarąbał ci podusię a najpierw się z niej śmiał że dżdżownica 😁 😁 a teraz się tak do niej przytula 🙂 🙂

co do pasów to ja zapinam, też mam taki odruch bo zawsze zapinałam, a poza tym samochód mi piszczy jak nie mam zapiętych 😁 ale pas układam pod brzuchem więc nawet jak szarpnie to dzidzia jest bezpieczna 🙂

u nas pogoda się zkiepściła...rano było ładne słonko a teraz tak jakby miało padać....fuj...a muszę po zakupy się wytachać...dopiję kawkę i lecę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Ja zapinalam gdzies do 25 tyg teraz juz nie da rady,
Agus pod brzuchem dzidzia ma glowe wiec nie dokonxa to jest bezpieczne rozwiazanie, ja na pasach miaam takie mieekie podusie dla ciezarnych ale teraz mi nie wygodnie 😞


no tak Ty jesteś kilka tyg do przodu 🙂 ja na razie nie narzekam. ale faktycznie możliwe że to nie do końca bezpieczne ale ta cholera tak piszczy jak nie są pasy zapięte że szkoda gadać 😁 😁 ale ja i tak mało teraz jeżdżę jedynie weekendy no ale zawsze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Pięknotki 😘

Co do pasów bezpieczeństwa.. ograniczam jazde samochodem jako kierowca, ale jak już siedze.. to nie umiem bez pasów.. z tym, że mój tato jest emerytowanym policjantem i pracował akurat w drogówce i mówi, że wg przepisów kobieta w ciąży nie musi mieć pasów.
Więc już każdego indywidualna decyzja 🙂

Co do horrorów, nigdy nie oglądam, bo za bardzo biore to do łba i się śnią potem głupoty po nocy..

Musze coś zjeść, bo Pola głodna, ps. Wiecie, że ona jest już główką do dołu? hihi

Miłego dnia hipcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
No i nadeszło to popsucie się pogody- dobrze że na krótko.
My z Hanią właśnie się obudziłyśmy, zaraz śniadanko zjemy 🙂
Mój maluszek ma jeszcze położenie miednicowe, ale lekarka powiedziała że mała ma jeszcze dużo czasu by się obrócić prawidłowo. Mam nadzieje że mi numeru nie wytnie, bo za cholerę nie chcę mieć cc.
Miłego dnia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia dzidzie się zazwyczaj przekręcają koło 34 tygodnia więc Haneczka napewno się przekoziołkuje 😁 mój Adaś chyba jest inny przeczuwał ,że pójdziemy go podglądać na 4D dlatego powiedział "nie pokaże się " 😜


My właśnie z maluchem podjedliśmy sobie śledziki w śmietanie 😁 wkońcu spełniłam swoją zachciankę 😜 wczoraj poszłam do PiP i kolejka przy wędlinach chyba z 10 osob to stoimy z mamą i podchodzi sprzedawczyni i mówi co sobie zyczymy a facet przed nami hallo ale ja tez stoje w kolejce a ona mowi ale tu pani w ciązy ma pierwszenstwo 😁 😁 z jednej strony dobrze mnie ten brzuchol i nie czekać w kolejkach ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pada sobie deszczyk, pada sobie równo raz spadnie na trawkę a raz na g.....
no właśnie pogoda się zepsuła a akurat muszę wyjść 😠 😠, no nic chwile przeczekam może troche przestanie...ale jak od razu zimno się zrobiło...brrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój młody od ostatniej wizyty też jeszcze sobie dowolnym stylem pływał 😁 😁 😁 zobaczymy czy po świętach będzie juz w gotowości obrócony 🙂
Justyna ja nigdy nie korzystałam z brzuszkowych przywilejów zawsze swoje musiałam odstać i czy to przy pierwszym czy teraz.....jakoś nie mam odwagi się odezwać a na nasze ślepe społeczeństwo nie ma co liczyć że Cię przepuszczą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej porannie
pogoda do d...
Kocik ja już dziś po zakupach - odkąd jestem w ciąży robię przez internet na a.pl - polecam - wnoszą do mieszkania 🙂 właśnie skończyłam zamawiać a przywiozą ok 17tej (dziś) tak więc nieźle

moja młoda była głową w dół ale zmieniła zdanie i 2 dni temu odwróciła się głową w górę 🥴 ciekawe co jeszcze wymyśli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja siedze sobie i "densimy" nózką z Adasiem 😁 do David Guetta- ittanium :d musiałam troszkę go obudzić nie ma spania jak mama nie spi to on też 😁 a on zazwyczaj jak się kładę to uaktywnia swoje oblicze 😁

Aga też nie liczyłam na brzuszek a tu prosze.... sama bym się nie pchała ale pani była tak uprzejma obsłużyć mnie bez kolejki 😁

u nas wyszło własnie słoneczko ale wiaterek wieje a pochmurno 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...