Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Anett napisał(a):
dostałam wiadomosc typu ze laska chce kupic mocz ciezarnej do wyrabiania leków i tym samym to pomoze jej dostac prace...nie kumam 🤢
KUPIĆ MOCZ!!!!!!!


Jakiś oszołom 😮

ja to dostałam i odpisałam jej żeby napisała mi na jakiej zasadzie to działa... nie rozumiem... zobaczymy co odpisze
sandra pewnie się orientuje w tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anett napisał(a):
dostałam wiadomosc typu ze laska chce kupic mocz ciezarnej do wyrabiania leków i tym samym to pomoze jej dostac prace...nie kumam 🤢
KUPIĆ MOCZ!!!!!!!

też to dostałam 😮 babka jakaś nienormalna 😮 😮 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
Niunia to rzeczywiście ten pokój na dole musicie mieć, mam nadzieję jednak że z Twoim zdrowiem będzie wszystko w porządku i jednak nie będziesz musiała z niego korzystać. Mnie jak by było stac to może też bym miała i większy domek ale to i sprzątaczke obowiązkowo heheh 🙂[/quoteTeż mam taką nadzieję że mi nie będzie potrzebny ☺️

A co do sprzątaczki to trzeba było mężowi mówic żeby celowal na dziewuchę a nie chłopa!!!1 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett napisał(a):
Sandra sie musi wypowiedziec na ten temat dla mnie to zboczuch jakis podszywajacy sie za kobiete ale jak konkretnie zaplaci to moge mu nasikac w kubek i wyslac.. 😁 😁 😁

Ja bym na tym niezłą kasę zarobiła szczerze mówiąc bo i tak codziennie muszę badac sobie mocz na obecnośc glukozy i ketonów!!! Jak coś to mogę jej codziennie wysyłac ha ha ha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciężki dzień mnie jutro czeka, bede cały dzień za kucharkę robic bo dwóch szwagrów przyjedzie żeby mojemu pomóc na działce i pasuje jakieś jedzenie robic dla nich..... tyle że najpierw mnie grubsze zakupy z rana czekają 😮 do tego Patrycja jeszcze tak że pewnie cały dzień na dupie nie siądę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyleeeee stron do nadrobienie-masakra 🙂
Ja cos zasnąć nie mogę, obudziłam się gdy mąż do pracy wychodził i taraz obracam sie z boku na bok.
Dziewczyny śliczne brzusie macie 🙂
Ja nie dostałam wiadomości odnośnie siśków.
Niunia duża przestrzeń do sprzątania 😉 Ja na razie mieszkam w kawalerce 36m2, męża uczę sprzątać,bo teściowa go tego nie nauczyła niestety, ale muszę powiedzieć że chłopina robi postępy. Nie powiem czasem białej gorączki dostaję gdy słysze to chlerne "ZARAZ",ale wziełam się na sposób gdy on mnie o coś prosi to na własnej skórze odczówa to swoje "ZARAZ" i to działa, ale jeszcze sporo pracy mam w tym kierunku 🙂 Dobrze że sam do gotowania się rwie, bo to polubił, więc korzystam z Tego a co 🙂
Oj chyba jednak sie kimne troszkę.
Taaa Hania ma czkawkę i się obudziła wiercidupcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
Trzymajcie dzis kciuki bo mam wizyte u lekarza i obym przyniosla same dobre wiesci. Bede mu trula ze chce usg jesli sam mi nie powie o nim. ALe bez przesady 2 mies nie mialam usg wiec musi mi dzis zrobic a jak bedzie robil bede mu trula o zdjecie...
Co do mieszkan ja mieszkam w bloku na 39m2 co prawda nie za wielkie ale przynajmniej nikt nam dupy nie zawraca. Powiem wam sw sie zblizaja a ja nie wzielam sie jeszcze za porzadki trzeba okna pomyc (zagonie meza do tego)
Aha wiadomosci o siuskach tez nie dostalam i dziekuje bardzo nie potrzebuje zasmiecac skrzynki za to Czarna przyjelam zaproszonko ;o)
Ide sie ogarnac troche wlosy umyc bo na 11 do gin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, ale jajca z tymi siuskami 🙂)

Nie mam pojecia, ale laska pisala u nas, ze ponoc zawarte bhcg w moczu jest wykorzystywane przez kulturystow.. hmmm... nie wiem... 🙂) Poszukam info na ten temat 😉)

Weszlam sie przywitac i uciekam do pracy, bo za 10 minut musze w niej byc 🙂) ale szefowa ma urlop to 5 w ta 5 w tamta mnie nie zbawi..
Buzikai!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki 🙂
pisarki z was niezłe 🙂 tyle do nadrabiania 🙂
Ania, Kasia śliczne brzucholki 🙂
Verandzia współczuję nie do końca dojrzałego partnera.który nie rozumie zmian jakie w nas powstają
co do dziwnej wiadomości o moczu to też dostałam ale potraktowałam to jak \'spam\' i nawet zapomniałam się was spytać, hehehe ale może ma to jakieś swoje medyczne uzasadnienie,

co do babć to wiem o czym mówicie, kurcze, człowiek wprowadza swoje zasady i nauki a wystarczy jedna nocka i wszystko w gruzach i robota od nowa....czemu one tego nie rozumieją że psują dzieciom w główkach... 😠 😠

co do kupowania wyprawki to chyba tak to już jest że przy drugim dziecku, ma się inne podejście, ja co prawda prawie jak pierwsze bo po takiej przerwie ale widzę że spokojniej do tego podchodzę, mebelki wczoraj przyszły (szafa i przewijak Klupsia) ale i tak wszystko stoi w salonie bo na drzwi musimy czekać do 6 tyg... 😞 więc może dla tego nie chce mi się nic kupować bo nie mam gdzie tego ustawiać....w weekend może przewiozę ciuszki i całą resztę po pierworodnym bo muszę choć przejrzeć jaki rozmiar pościeli kupić bo nie pamiętam jakie poszewki mam.

dziś jak na razie słonko świeci więc jest fajnie 🙂
Kasia odezwij się po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Brzusiaczki 😘

Piszecie jak szalone 🙂

Nenia słowo \'ZARAZ" powoduje u mnie drgawki 🤪 ale juz mieszkamy z mężem prawie trzy lata razem, to nie powiem, dobry chłop 🙂 Dwie łazienki zawsze on sprzata, ja odkurzam i myje mopem podłogi.. każdy ma swoje zadania..


aaa jak wymiotowałam do 16 tygodnia, to gdyby nie on, to by dom się w dżungle zamienił, więc kochany mój mężowiec 🙂

My mieszkamy jakby w takiej kanadyjce na zamknietym osiedlu, jest 16 domków po lewej i 16 po prawej, wszystkie połączone. Mamy dwa piętra i możliwość adaptacji poddasza, z poddaszem mamy 135m2 a bez 95m2 plus ogródek 100m2, ale tam tylko trawa i domek drewniany na drewno i szpargały 🙂

Bardzo dobrze się tu mieszka, sprzataniem dzielimy sie razem, mieszkamy w centrum, ja mam do pracy 3 minuty z buta, do rodziców po 10 minut więc dziki szał 🙂

Co do wyprawki 🙂 To ja mam taką ogromną radość, ze brak słów 🙂 Cieszy mnie każda mała rzecz, którą mam dla Poli 🙂 może to tak jest przy pierwszym dziecku 🙂
Ja w sobote shopping w Gdańsku i już nie moge sie doczekać 🙂

Katia, Czarna Mamba śliczne brzucholki 😘

Ps. Mi o siuśkach nikt nie pisał hahaha, ale dobry numer 😁
W sumie jak Aneta mówi, zalezy jaką kase by zapropnował/a to można słać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada znowu mam do Ciebie pytanko ☺️
nie orientujesz się jak wygląda ściągnięcie auta z Anglii? no i ceny... bo jeśli tam byśmy znaleźli coś taniej to teraz mamy zagadkę bo nie wiem,czy sprawne auto możesz przywieźć normalnie go prowadząc,czy auto sprowadzane musi być na lawecie? no i opłaty,bo każde auto z zagranicy chyba trzeba opłacić i nie wiesz jak to wygląda? bo jak trzeba lawetę to dupa,bo swojej nie mamy która by tak daleko pojechała to raz,a wynajęta wiadomo ile by skasowała 😮 ale jeśli wszystko byłoby w miare opłacalne to pewnie byśmy szukali


Aniu NIe wiem za duzo w tej sprawie, ale moge sie dowiedziec. Wiem, ze ludzie sprowadzaja samochody z UK bo sa duuuuuzo tansze. Potem tylko przelozenie strony ukladu kierowniczego i to chyba wszystko (zwlaszcza u japonczykow). Wiem, ze sa firmy ktrore specjalizuja sie w takich zabiegach i sa to chyba jednak firmy dzialajace w Polsce. Wszystko jest do sprawdzenia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
zapomniałam dodać,że midorada pisalaś,że masz to samo auto,więc może się akurat w cenach orientujesz jeśli chodzi o ten model i marke 🙂


Co do cen, to rowniez jest to do sprawdzenia. Bede tylko potrzebowala wiecej szczegolow dot samochodu np rocznik, jaki Was interesuje, przebieg, silnik itd. W przeciwnym wypadku wyskoczy mi lista dluga jak papier toaletowy i ni jak na to spojrzec... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też jest podział w sprzątaniu bo samemu to człowiek nie dał by rady 🙂 teraz np ja już okien nie pomyję więc mężo się za to weźmie w następnym tyg. ale pomaga mi tak samo jak Tobie Maju, bo też dłuuugo wymiotowałam i wszystko było na jego głowie, także kochany mój luby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...