Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kozinka oszczędzaj się, bo brzmi to dość poważnie ..
Dobrze, że auto w drodze 🙂

Ja tez kosciołowa nie jestem.. pójde ze święconką za tydzień i na msze w niedziele też pójde. Może skuszę się na spowiedź 🙂

My juz wtryniliśmy pierogi ze szpinakiem 🙂 mniam 🙂

Anetka jak znajdziesz materac to go sobie obczaje 🙂 Dzięki kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja ją biorę tylko w razie konieczności,nie na każdy ból,bo jednak jest to silna nospa więc nie ma co przesadzać,bo może to są tylko zwykłe przepowiadające skurcze,nie wiem jak to wygląda bo przy Klaudii nic takiego nie miałam 😉
a z autem to jest tak-potrzeba drugiego auta żeby wszystko wymierzyć itd. potem trzeba go naciągać na jakiś płytach bo porządnie jest rozwalone a to jest prawdopodobnie możliwe dopiero za jakiś miesiąc bo kumpel który to będzie robił ma wesele końcem kwietnia i wcześniej jak po weselu nam nie zrobi 😞 a jak już to zrobi to czeka nas przekładanie wszystkiego z drugiego auta i to też sobie trochę potrwa,bo mąż pracuje na 3 zmiany więc nie zrobi tego od razu 🥴 no i kasa za to drugie auto,które przyjedzie lawetą z zagranicy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzeba skończyć obiad i ogarnąć się trochę,bo wyglądam jak jakieś zombi a kumpela pisała,że wpadnie po południu...jak ja lubię określenie po południu 🥴 bo po południu już jest jakby nie było i nic mi to nie mówi,pewnie będą koło 4-5 więc powinnam jakiś makijaż i fryz sobie strzelić 😉 o ile mój makijaż nie spłynie na czarno po policzkach jak to ostatnio się ciągle zdarza ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamcie 🙂
oj chyba nie dam rady was nadrobić, hahah od razu widać jak pogoda wpływa na wasze/nasze piśmiennictwo tutaj 🙂 wczoraj beznadzieja to i stronic sie namnożyło 🙂
dziś ładne słonko więc trzeba się będzie ruszyć 🙂
coś mi mignęło jedynie na którejś stronce że nie polecacie materacyka z gryką?? dobrze kojarzę? kurcze a takich jest własnie najwięcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Mi sie akurat ta sowka najmniej podba.

Ja tez juz dawno po obiedzie, wlasnie leze i czuje jak mi w sadlo idzie. Wrocily mi sie dolegliwosci z pierwszego trymestru, spac mi sie strasznie chce, mamzgage i mdlosci. Pewnie dlatego ze mnie Viki ciagle wali po zoladku.

Ja dostalam paczke niespodzianke od moich rodzicow a tam upragniona nospa i PTASIE MLECZKO!!!a dupa rosnie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i pelno prezentow dla Majki i Viki i dla mnie, ech jaka mam radoche 🤪 🤪 🤪 🤪

Kozinka fajnie, ze juz auto zamowiliscie tylko szkoda, ze az tyle bedziecie nanie czekac.

Poukladalam wczoraj ciuszki wszafce i tak patrze to malo mi z ciuchow brakuje, jakies body na ramiaczkach i krotki rekawek, moze jakies gaciorki i koniec. Cala reszte zamowie przez neta, mam w dupie latanie po sklepach w 9mc ciazy w goraczce 35stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj wstałam wcześnie bo się przebudziłam akurat siusiu przy okazji zeszłam z psiakiem bo zaczął mnie lizać po pysiu 😁 więc słodką pobudkę miałam potem poszłam spać i wstałam przed 11. 😁 ogarnęłam się i poszłam z siorą małą i mamuśką do galerii 😜 teraz wróciłysmy i już po obiadku dzisiaj de volaille i frytaski z suróweczką 😁 pogoda nieco lepsza słoneczko świeci ale straszny wiaterek 😮

ja też do kościoła chodze okazjonalnie... za tydzień pójdę na bank bierzemy siostrzenicę i pójdziemy z Robciem trzeba się wprawiać hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,
dziś kolejny dzień szalonej pogody - śnieg, deszcz, grad, chmury, mega słońce.

Siedzimy sobie dziś w domu, zapewniamy sobie różne domowe rozrywki. Mój man już zdrowszy, więcej sił, więc urozmaicamy sobie czas siedząc w domu 😉 Śmieszną sytuację mieliśmy przed chwilą, bo on sobie spał, ja zdążyłam się wykąpac i umyc głowę, a tu przyszedł tesc. Wszystko ok, ale trochę kiepsko jak ktos jest bez dolnej części garderoby (i to nie jestem ja) - i nie ma jak podrzucic ją 😁 dobrze, że kołdra obszerna, nadal chory jest więc sobie leży i ojcem rozmawia 😁 Uciekłam do kuchni bo śmiac mi sie chciało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 ciężko powagę zachować w takich sytuacjach 🙂

Ja nie wiem co się dzieje ale od kilku dni mam napady spania jak na początku ciąży, niedawno obudziłam się z 2 godzinnej drzemki popołudniowej 🙂

Obiadek w piekarniku się robi a ja czekam, ale te zapachy jakość dziwnie wpływają na mój żołądek- zupełnie jak na początku ciąży :/ Nawet te frytki które się robią jakoś marnie do mnie przemawiają ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jestem bylam troche u kolezanki ale niedlugo i wrocilam do domku. U mojego nadal jest kolega ale tez sie niedlugo zbiera. Robia mi chlopy ochote na piwo juz od jakiegos czasu chodzi za mna a nie powiem bo lubie piwo samo i z sokiem. Raz na jakis czas wyskoczylo sie kiedys do jakiegos pubu na piwo a teraz siedzimy w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota 🤪 hahaha, dobra scenka 🙂

Ja po wizytowni u rodziców i teściów 🙂 Mamka dała mi trzy nowe ręczniczki, na pewno się przydadzą 🙂 🙂
poopowiadaliśmy co na shoppingu i git malina 🙂

ja sie zabieram do robienia greckiej sałatki i do tego piewczywko czosnkowe. Mamy je w zamrażalce z zaprzyjażnionej restauracji.. nam wyszło 50 gr za sztuke, a jak sie u nich zamawia normalnie przy stoliku to za trzy kasują 7zł 😮 😮 😮

Moja kuzynka tam pracuje to co jakiś czas zamawiam sobie właśnie grzanki, pierożki itp 🙂

Potem przygotuje zupe meksykańską, bo jadłam pyszną u męża kuzynki, jak ostatnio odwiedzaliśmy familie 🙂

To jej strona internetowa z przepisami 🙂 Może skorzystacie 🙂 ja na pewno 🙂
http://garfieldowegotowanie.w.interia.pl/stronki/o_zupameksyk.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Dorota 🤪 hahaha, dobra scenka 🙂

Ja po wizytowni u rodziców i teściów 🙂 Mamka dała mi trzy nowe ręczniczki, na pewno się przydadzą 🙂 🙂
poopowiadaliśmy co na shoppingu i git malina 🙂

ja sie zabieram do robienia greckiej sałatki i do tego piewczywko czosnkowe. Mamy je w zamrażalce z zaprzyjażnionej restauracji.. nam wyszło 50 gr za sztuke, a jak sie u nich zamawia normalnie przy stoliku to za trzy kasują 7zł 😮 😮 😮

Moja kuzynka tam pracuje to co jakiś czas zamawiam sobie właśnie grzanki, pierożki itp 🙂

Potem przygotuje zupe meksykańską, bo jadłam pyszną u męża kuzynki, jak ostatnio odwiedzaliśmy familie 🙂

To jej strona internetowa z przepisami 🙂 Może skorzystacie 🙂 ja na pewno 🙂
http://garfieldowegotowanie.w.interia.pl/stronki/o_zupameksyk.html


No to teraz sie nakrecam na jakies wymyslne zupy 😁 ta arabska do mnie przemawia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...