Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wyobraźcie sobie,że meble umyte w pokoju,ale...spadłam ☺️ ☺️
posiniaczone ręce ☺️ nie wiem co zrobiłam,schodziłam z biurka tyłem jak po drabinie i nie zauważyłam wózka dla lalek i jak stanęłam na niego to podjechał a ja poleciałam ☺️ nadgarstki mnie bolą bo poleciałam na ręce i są też troszkę poobijane z wózka ☺️no nic,myślałam,że sobie porobię coś jeszcze ale chyba odpuszczę większe porządki,puszczę jakiś program albo film i będę prasować pościel ktora ładnie wyschnęła 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po kolacyjce, mężuś pyszne jajca w majonezie ze szczypiorkiem zrobił.
Aniu kurczę niebezpieczny upadek, mam nadzieję że wszystko w porządku.

Moja mała szaleje, czasem aż to bywa bolesne, strach się bać co to będzie później 🙂
Życzę miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
ja po kolacyjce, mężuś pyszne jajca w majonezie ze szczypiorkiem zrobił.
Aniu kurczę niebezpieczny upadek, mam nadzieję że wszystko w porządku.

Moja mała szaleje, czasem aż to bywa bolesne, strach się bać co to będzie później 🙂
Życzę miłego wieczoru 🙂

tak wszystko w porządku bo nie uderzyłam się brzuchem ani plecami 🙂 poza tym ostatnio tyle co przeszłam i nic poważniejszegomi nie ma to chyba nie ma siły na mnie 😁
moja jak szaleje to mnie już bardzo boli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 ja tez juz na nogach.
Emi ale narobilas mi ochote na kakao a nie wiem czy moge sobie zrobic bo jutro ide na te glukoze. Slodyczy nie jem wiec zobaczymy jaki teraz wyjdzie mi wynik.
Wlasnie slucham sobie Barke podoba mi sie ta piosenka i kojarzy mi sie z Janem Pawlem II [*]. Za godz ma podobno moja mama przyjsc chce bym jej pasemka zrobila kurde czy ja sie wyrobie trzeba jeszcze te okna umyc, ale zastanawiam sie czy juz sobie ich nie odpuscic i dopiero po sw sie umyje. I tak bedziemy w rozjazdach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też na nogach, bułeczka z dżemem wchłonięta, popijam earl grey'em. U mnie roboty sprzątające nie odbywają się intensywnie, mnie ciężko latac i sprzątac, a po chorobie nie będę szanowną drugą połówkę zaganiac do mycia okien i latania godzinami po domu - nadal jest na zwolnieniu, wczoraj dopiero skończył antybiotyk.
coś muszę świątecznie przygotowac do jedzenia, ale jakoś brak mi pomysłu. Ja jestem za mazurkiem, ale wczoraj komuś zachciało się sernika... dwóch ciast nie chce mi się produkowac, bo potem ciężko będzie zgruntowac, a jeszcze rodzinka poprzygotowuje coś więc może się z nami podzielą.
udanego dnia, nie szalejcie dziś za bardzo z wchodzeniem na stoły, przesuwaniem mebli, myciem okien czy dźwiganiem światecznych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie wysprzatalam lazienke, kuchnie zrobilam wczoraj wieczorem wiec kuchnie i lazienke mam z glowy,w sumie pokoje tez bo na bierzaco sie w pokojach sprzata. Zostaly te okna, ktore nie daja mi spokoju 🥴 🥴
Mam ochote na kakao i zaraz sobie zrobie do jutra duzo czasu a po kolacji juz nic jesc nie bede dopóki nie zrobie rano tej glukozy. Teraz dam rade bo w nocy juz nie podjadam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

u nas od rana pada.. ale w Trójmieście widziałam sniegu a sniegu..
Kozinka jesteś nie do zdarcia widze, ale uważaj na siebie, dbaj o brzusia 🙂
Katia widzę też rozpędu nabrała..

Ja w poniedziałek odkurzyłam góre i dół i byłam zmęczona jakbym 5km przebiegła.. z oknami musimy poczekac na normalna pogode.. mąż się tym zajmie..

Aneta z mandatem beka, że 2 dyszki, ale sąsiad to dziad!!!! normalna świnia! Nie znosze takich!

Dziś kurier przywiezie kołderkę i nalepki na ścianę do Poli 🙂

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂ja dzis tez jadlam o 6.00 kanapeczki z serkiem zoltym i pilam herbatke pozniej sie polozylam ale taki sen to nie sen a wiec sie nie wyspalam...na 13.00 do kosmetyczki lece a jutro krew i mocz i samochod na warsztat bo juz czesci przyszly ...a w piatek autkop na generalne sprzatanko wstawie i bedzie super..
a na dzis zakupy zaplanowalam jade z córką bo sama pewnie bym nie dala rady i jeszcze to kolano boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamcie 🙂

Piękna pogoda w Mysłowicach 🙂 dzisiaj ma być 17 stopni jupiiii 🙂
Zaraz ogarniam dupke i wybywam na spacerek 🙂
Skończyło mi się Magne B6 i przez 2 dni zapomnialam kupić i dzisiaj rano takich skurczy w nogach dostałam 🤨 🤨 🤨 🤢 🤢 🤢 myślalam ,że umre z bólu, Mężul musiał mi wymasować nogi i przestało.
Zatem w planach mam dzisiaj odwiedzić aptekę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzusie 😘

Kasiu na Twoim miejscu jadłabym dzisiaj normlanie ,żeby wyników nie fałszować wkońcu nie tylko cukier jest w słodyczach a lepiej jakby mieli coś wykryć niech wykryją niż masz mieć potem jakieś komplikacje ja dzień przed badaniem jadłam normalnie wkońcu tu chodzi o to ,żeby sprawdzić czy trzustka sobie daje radę 🙂
Majka to już widze dziki szał w pokoiku u Poli jak naklejki zawiszą na ścianie 😁 też zamierzam kupić ale jak Adi będzie większy i pokój będziemy robić 😁

teoretycznie zostało mi 37 dni a praktycznie? 🤨 mam nadzieje ,że mniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,

Znow mialam bezsenna noc. Obudzilam sie o 4 bo ledwo co oddychac moglam. Wieczoram pootwieralam oknka w lazience, a w nocy moj maz je szczelnie pozamykal!!!! Rano myslalam ze go ubije... 😠 😠 NIe spalam do 5:30, a teraz taka jak zdechla kura chodze. 🥴 jestem strasznie zmeczona mysleniem o tym wozku (wiem ze to brzmi smiesznie). Jurto jedziemy ogladac inne bryki dla synka, bo nie chce wywalac kasy na wozek, wktorym mi kolka po pol roku odpadna... Do tego doszla sprawa z meblami do sypialni - nie wiem czy pamietacie. Przeciagneli termin dostawy z 6 tyg na 12. Tyle ze teraz zapowidziano nam ze bedzie to 14!!!!! 😠 😠 I jak tu sie nerwicy nie nabawic? Z tego wszystkiego brzuch mi trwardnial co 10min, ale juz nie chce o tym myslec. 😞 😞

Rozmawialam ze kol w spr tych probek moczu. Generalnie mowi, ze jest to prawdopodobne, ale na takie dzialania podpisuje sie zazwyczaj zgode poprzedzona wyjasnieniem czemu maja sluzyc te badania. Stwierdzila nawet, ze jakby ktos sie uparl, to moglby wyizolowac z probki moczu DNA i wykorzystac to do niecnych celow, ale to tak juz popadajac w skrajnosci. Podsumowujac - stwierdzila, ze nie jest pewna do konca jak wygladaja regulacje prawne i przepisy w Polsce, ale w UK, gdzie pracuje nad takimi rzeczami, by to nie przeszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Dzień Dobry Mamcie 🙂

Piękna pogoda w Mysłowicach 🙂 dzisiaj ma być 17 stopni jupiiii 🙂
Zaraz ogarniam dupke i wybywam na spacerek 🙂
Skończyło mi się Magne B6 i przez 2 dni zapomnialam kupić i dzisiaj rano takich skurczy w nogach dostałam 🤨 🤨 🤨 🤢 🤢 🤢 myślalam ,że umre z bólu, Mężul musiał mi wymasować nogi i przestało.
Zatem w planach mam dzisiaj odwiedzić aptekę 🙂


oj mnie dzisiaj w nocy przy wstawaniu siusiu złapał skurcz najpierw w prawej PACHWINIE a potem w lewej ,że wstać nie mogłam 🤔 dziwne te pachwiny i ból w ich okolicach 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Wyspałam się jak nigdy 🙂 Właśnie śniadanko jem, płateczki owsiane pycha 🙂
Ja dom mam wysprzątany wczoraj z mężem porządki robiliśmy. Jeszcze łazienka została, ale to do męża należy 🙂
Wczoraj planowaliśmy jakie meble kupić i jak przemeblowanie zrobić by nie zagracić pokoju a by zrobić tak by Hania swój kącik miała i mąż wpadł na świetny pomysł, teraz czekać tylko na realizację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...