Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Kocik napisał(a):
Dorota to co Ty jej za pytania zadałaś? hehehe pewnie się wściekła bo nie umiała Ci na nie odpowiedzieć? 🙂
też się senna robię ta pogoda...eh...zaraz się do młodego do wyrka wpakuje i może kimnę na chwilkę 😉


Ehhh... mialam robione badania dwa razy na zortaczke - w Pol i w UK. W jednych wynik wyszedl pozytywny, w tych w UK negatywny. Zawsze wydawalo mi sie ze bardzo wazne badanie, dlatego zasugerowalam by je powtorzyc i upewniec jaki jest. A ona wyskoczyla, ze te z Pol sa na pewno zle. Wiec mowie, ze tego nie jestesmy pewni, moze te zrobione w UK nie sa prawidlowe. Wyskoczyla na mnie, ze w krajach europy wschodniej przesadzaja z badaniami - robia je zupelnie niepotrzebnie i zament w glowach wprowadzaja. Wiec mowie, ze moze w Pol troszcza sie o pacjeta i datego robia dodatkowe badania, a w Uk ich nie robia bo sluzba zdrowia oszczedza. No to sie wkurzyla i zaczela gadac az sobie biurko oplula - na serio!!! Wiec spytalam czy moge zobic to prywatnie i gdzie - to wscieku dostala, bo znow podwazylam system zdrowotny dzialajacy w UK. Ale czare przelalo pytanie o paciorkowca... Oczywiscie tego nie robia... Duzo by pisac o tej calej historii. Ostatecznie bede robic badanie na paciorkowca prywatnie, a co do zoltaczki - mam jej dostarczyc dokument w wynikami z Pol... Chcialam tez pyatc o cukrzyce, ale juz sie powstrzymalam. 🤢 Za duzo pytan, zdecydowanie za duzo...



hahaha no Ty tam się masz z tą służbą zdrowia...faktycznie...co za babisko 😠 😠
dobrze że język znasz bo ja bym nawet słowa nie wydusiła z siebie a jeszcze w takiej sprawie to w ogóle słownictwo całkiem inne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
wolałam kupic taką i wydac 199zl bo ta z klupsia z zyrafką 450zl a tu corcia jeszcze zadowolona bo dostala dwie pary spodni trzeba dzieciaczki jakos podzielic zeby nie czula sie odepchnieta 🙂


pewnie że tak trzeba. teraz myśli podzielone na pół będą musiały być 🙂
także fajnie że córcia zadowolona a i komoda całkiem si 🙂 lubię meble z Ikei 😉

Wiola fajnie że z maleńką wszystko w porządku 🙂

teraz czekamy co Sandra nam za wieści przyniesie...no i kurcze co z Anią????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz bede nadrabiac, bo tyko 5 stron nadczytalam 🙂)

i kurcze jesli chodzi o te zoltaczke to koniecznie trzeba je powtorzyc.. co za baba...zaraz doczytam..

Na 95% dziewczynka 🙂 wiec jakby powiedziec troszke jestem zawiedziona, ale najwazniejsze ze ZDROWIUTKA i to sie liczy 🙂)
171g 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna co do pasa, to kupuje sie taki rozmiar jaki nosilas przed ciaza.

Jeszcze nie doczytalam czy Sandra dowiedziala sie o plci ale ja mysle ze bedzie cora 🙂

Ciekawe jak tam Kozinka 🤨

Ja pomimo skurczy jestem zamknieta na amen 🙂

Maja super,ze masz zwolnienie w reku 🙂 Juz sie martic nie musisz.

Midorada w koncu m,eble do sypialni! Pochwal sie jak wygladaja 🤪 Mam nadzieje, ze dostaniesz skierowanie na paciorkowca, tutaj tez nie ma tego badania w standardzie ale ja sie akurat tym nie martwie bo bedzie cc. O co pytalas ta lekarke, ze az tak sie zdenerwowala?O juz odczytalam, matko co za kretynizm.....

Tysia wspolczuje,ze tak czesto musisz latac do kibelka, ja dzisiaj poszlam o 6 rano i juz nie moglam zasnac a po 15 min obudzila sie moja ksiezniczka a spokojnie moglam sobie pospac jeszcze gozinke 🤨

Czy u was tez pampersy 1 pakowane sa po 43 pieluchy?? Bezsens normalnie...

Kocik zdrowka dla Marcysia 😘na dzień dzisiejszy chcę wracać w rożku na moich rękach nie ryzykowalabym takim powrotem do domu, 5 min. w foteliku nic malenstwu nie zrobi a moze uratowac mu zycie bo ty go w rekach nie utrzymasz w razie, nie daj Boze, wypadku.

Emi ja na wyjscie ze szpitala mam body na ramiaczkach, kaftanik, spodenki ze stopkami, w razie w skarpetki i oczywiscie czapeczke. Jakis kocyk albo flanelowa pieluszke do przykrycia bo u mnie raczej bedzie goraco.

Aha i przyszedl mi jeszcze misiek z bebilonu, niestety mój Rico już go porwał jest własnie na etapie odgryzania mu oczu 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ja raczej nie bede kupowac narazie zadnego dresu, w razie czego to sie podjedzuie i kupi,w domu mam mini rajstopki, sweterek i 2 bluzki z dlugim rekawkiem ale jak Majke urodzilam w grudniu tak anie razu nie byla w zadnych rajstopkach, sweterek miala na sobie moze ze 2 razy. Kombinezon wam raczej nie bedzie potrzebny, chyba ze pogodzie sie pojebie i znowu zrobi 5stopni w maju ale nie sadze.

Aneta wspolczuje kataru, mam nadzieje, ze na pogotowiu pomoga. Fajna komoda 🙂

Kupilam dzisiaj 2 letnie komplety dla Majki i dzidki z HK, bombowo to wyglada 🤪

Wogole to chyba stal sie jakis cud bo w tym miesiacu przytylam tylko 1.5kg! Wierzyc mi sie nie chcialo wiec wlazlam na wage 2 razy 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Zaraz bede nadrabiac, bo tyko 5 stron nadczytalam 🙂)

i kurcze jesli chodzi o te zoltaczke to koniecznie trzeba je powtorzyc.. co za baba...zaraz doczytam..

Na 95% dziewczynka 🙂 wiec jakby powiedziec troszke jestem zawiedziona, ale najwazniejsze ze ZDROWIUTKA i to sie liczy 🙂)
171g 🙂)


HA HA! WIEDZIALAM!!! GRATULUJE CORECZKI!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Zaraz bede nadrabiac, bo tyko 5 stron nadczytalam 🙂)

i kurcze jesli chodzi o te zoltaczke to koniecznie trzeba je powtorzyc.. co za baba...zaraz doczytam..

Na 95% dziewczynka 🙂 wiec jakby powiedziec troszke jestem zawiedziona, ale najwazniejsze ze ZDROWIUTKA i to sie liczy 🙂)
171g 🙂)



EXTRA 🤪 🤪 🤪 gratulacje 🙂
haha widzisz, Ty kolejna córcia i pewnie chciałaś chłopca skoro tak piszesz a my z kolei odwrotnie...hehee po chłopaku już mamy / ja swojego i mąż swojego/ a teraz kolejny pisior będzie a chcieliśmy córcie...ale tak jak piszesz najważniejsze że zdrowiutkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra pitolisz, zakupy i tak bedziesz musiala zrobic, ja tez mam 2 core a tyle rzeczy do kupienia ze mala bania.

Dzisiaj pokazalam mojej gin nospe i ona niestety nie orientuje sie w dawkach itd. kazala mi sie w pl zapytac POLOZNEJ 😜 Pani polozno ile brac tej nospy jak mam te skurcze meczace conajmniej 2/3 razy dziennie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak coś wiem o oszczędności na ciuszkach 🙂 hehe 3 kartony stoją i czekają aż będzie po remoncie żeby prać i prasować 🙂 a to bardzo duża ulga na budżecie 🙂
no ja się śmieję że trza próbować dalej hihihi 🙂

Majka super imię 🙂 najlepiej wie o tym nasza Maja 😉

Aneta to może skrobnąć faktycznie po ten numer do Ani? albo może on sam coś wie?

Wiola pewnie wrócę z fotelikiem ale rożek i tak wezmę bo w szpitalu mi się poprzednio przydał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik no pewnie skoro Ci sie w szpitalu przydal. Ja mam taki gruby zimowy wiec nie bede go brala, Twoj jest jakis cienszy?

Ulga dla budzetu jak sie patrzy ale i tak trzeba kupic mnostwo rzeczy.

Sandra Maja to sliczne imie 🙂

U nas nie bedzie jednak Viktorii, powoli zaczynam sie wkurwiac na mojego meza bo sie zdecydowac chlop nie potrafi 😠 😠 😠 😠 Teraz na tapecie jest Nela (moj faworyt), Ema i Lea.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Kocik no pewnie skoro Ci sie w szpitalu przydal. Ja mam taki gruby zimowy wiec nie bede go brala, Twoj jest jakis cienszy?

Ulga dla budzetu jak sie patrzy ale i tak trzeba kupic mnostwo rzeczy.

Sandra Maja to sliczne imie 🙂

U nas nie bedzie jednak Viktorii, powoli zaczynam sie wkurwiac na mojego meza bo sie zdecydowac chlop nie potrafi 😠 😠 😠 😠 Teraz na tapecie jest Nela (moj faworyt), Ema i Lea.


hahah no to się masz z tym imieniem 😁
ja rożka nie mam, będę kupowała ale kupię taki cieńszy "letni" 🙂 pewnie że sporo do kupienia i tak jest ale jak się już jakąś bazę ma to ulga jak nie wiem. zwłaszcza że takie maleńkie to praktycznie jak nowe, jak oglądałam pajacyki to zupełnie niektóre jak ze sklepu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
hej brzuchate
nie mam sił nadrabiać jeeeeeej ile Wy piszecie!!
u nas powolutku - toczę się ale już na ostatnich nogach choć jeszcze grubo ponad miesiąc.... do tego miałam dziś 3 skurcze konkretne 🤪



no nas lepiej nie opuszczać bo jak się rozpiszemy to szał ciał 🤪 🤪 🤪
no ja jeszcze skurczy nie miałam, heheh no ale i czasu też troszkę jeszcze mam.
zaglądaj częściej to nie będziesz miała tyle zaległości a i napiszesz zawsze jak tam u Ciebie
3maj sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł


Sandra
gratulejszyns 🙂 super cieszę się razem z Tobą!!

Wiolka - Nela bardzo ładnie brzmi

Aneta mozemy napisac do tego brata od Kozinki ale co tu napisac?? ze np jestem kolezanka z forum i sie martwie o nia - troche to glupio tak brzmi, moze pomyslec o co tej kobicie chodzi, moze ze kolezanka jestem poprostu i pytam sie o zdrowie Ani bo się nie odzywa a podobno miala do szpitala jechac ..... chociaz niewiadomo tez jak ona z tym bratem zyje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...