Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emi to jak goście nie przyjdą to my wpadniemy 🙂 ale nie wiem czy nie będziesz musiała dla takiej zgrai dorabiać 😁 😁 😁

hehe żyrafowe dziewczyny 🙂 ja na razie nie mam nic 😮 😮 dla młodego to jeszcze coś jest po poprzednim tyle że do przeprania ale ja dla siebie to nie mam nic...i chyba jak minie ten długi weekend to się zacznę zaopatrywać 🤢 🤢 🤢

Dorota to miłego jeżdżenia, a prawko masz??? 😜 😜

u nas słonko wyszło to i troszkę humorek się poprawił 🙂

hehe też jakieś naleśniory bym zjadła ale takie na słodko z wiśniami i bitą śmietaną 😁 😁 😁
ja dziś na obiad żeberka miałam z marcheweczką i też było smacznie ale te naleśniki....hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Tysia ja wlasnie jutro jade po taką koszule bo zamawiac sie boje co by za krotka nie byla.... 🙂u mnie odbywa sie prasowanko ale tyle tego jest ze na dwa razy bedzie prasowane 😁


to może na trzecie też Ci podrzucę 😁 😁 😁 jak już jesteś w ciągu prasowania to jedno w tą czy w tamta nie zrobi Ci różnicy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże... znowu te naleśniory.. chyba bede musiała je zrobić hahahah 😁 😁 😁
rzucacie hasłami i już dupsko swedzi .. by człowiek jadł i jadł.. 🙃 🙃

Midorada
dziki szał widze dzisiaj, mi dzisiaj miał kurier przywieźć dwie rzeczy i dupa blada. Czasem przyjeżdzają koło 20, ale nie będę się pocieszać, pewnie jutro dotrą - komoda i pościel 🙂

Anett ja też dziś prasowałam firany.. masakra z tymi firanami, czasochłonne, zmieniłam też pościel wiec bardzo si dzisiaj 🙂

Coś bym wtryniła.. achh te naleśniory!!!! 🤪 podjem murzynka, bo mi jeszcze został 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga - po co o zeberkach wspomnialas!!!! AAaaaaaaa.... 🤪 🤪 🤪 Najlepsze zeberka serwuja we Friday 'sie. Ja sama nie umiem ich zrobic. 😞 Zreszta nie za dobra ze mnie kucharka tak w ogole. Ja dzis na obiad (czytaj kolacje) mam risotto z chorizo. Szybkie danie i pozywne.
Ja tez dzis walcze z zelazkiem. Zaraz podejscie nr 3... 🤢 🤢 Ale chce to skonczyc dzis i miec juz z glowy. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie Majka, czy Ty tez jestes co chwila glodna? Ja nie wiem co sie dzis ze mna dzieje, ale ciagle glodna chodze 🥴 🥴 Zjadlam przed chwila bulke z krakowska, serem i pomidorem i znow glodna jestem. Tzn to bylo 1,5h temu. U mnie to nie jest normalne, bo ja moge nie jesc nawet 6 godzin i w ogle nie czuje glodu, a dzis to nie wiem co sie ze mna dzieje??? 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota to wpadaj jeszcze na jutro będą 🙂
ale co do jedzenia to ja tez jestem co chwilkę głodna 🤢 🤢 🤢 zjadłam już 3 kanapki z serkiem 🤢 🤢 🤢a o 15 jadłam obiad....taki jakiś napad głodu 😁 😁 😁 no i te naleśniory będą za mną chodziły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Ja dzisiaj carbonarre robilam ;-)


Mój mąż robi pyszotke 🙂
ja chyba zrobie jakaś sałatke z roszponką, pomidorkiem, oliwkami, mozzarelą i kuraka usmaże w przyprwie do grilla, mniami 🙂

Ps. Jak za mną grill chodzi, to już przegięcie, tylko się cieplej zrobi, to lece po karkówke 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy żarłaczki 😁 😁 😁 😁 Ja dzisiaj opycham się bombonierką 😜
ale mam ochotę na coś niezobowiązującego 😁 😁 😁 😁 😁 coś miłego, lekkiego, pożywnego
i zarazem będącego rajem dla podniebienia 🤪 🤪 🤪

Mężulos chce mnie wyciągnąć do kina , ale jakoś tak nie chce mi się dziś 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byli goscie jednak dopiero co pojechali

Mam wieści od Ani dostaje fenoterol 4x dziennie, dzisiaj skurcze nasiliły się jej do 80, brzuch od wczoraj bardzo opadł, skurcze ma po kilka mocnych w ciagu minuty nawet i tak co jakis czas, ogólnie sa coraz mocniejsze, a brzuch jest jak kamień 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju Emi to brzmi mało sympatycznie.. Pewnie Sandra najbardziej się orientuje co i jak w zwiazku z Anią..
Mam tylko nadzieje, ze dzidzia wytzryma jak najdłużej..
martwię się o nią, ale wiem, ze jest pod dobrą opieką..


A u mnie zaskoczka.. właśnie był kurier i zostawił ten cały piękny zestaw do łóżeczka dla Poli 🙂 Tysia to na żywo jest jeszcze piękniejsze niż na zdjeciach 🙂 PRZEPIĘKNE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Ania jeszcze napisała: dzisiaj skurcze są tak częste i tak mocne że moga mnie porzenieść na porodówke jak mi leki nic nie daja, mam po 4 w ciagu minuty nawet i tak przynajmiej mam raz na godzine 🤢


mi to sie wydaje, że Ania nam niedługo urodzi.. najważniejsze, żeby Karolinka cała i zdrowiutka przyszła na świat..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Ania jeszcze napisała: dzisiaj skurcze są tak częste i tak mocne że moga mnie porzenieść na porodówke jak mi leki nic nie daja, mam po 4 w ciagu minuty nawet i tak przynajmiej mam raz na godzine 🤢


mi to sie wydaje, że Ania nam niedługo urodzi.. najważniejsze, żeby Karolinka cała i zdrowiutka przyszła na świat..


Też mi sie tak Maju zdaje, Dobrze że dostała te hormony na płucka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie dziewczyny wy znowu o jedzeniu :P Moj mnie zabral do Maca na lody i na cheeseburgera,ale wczesniej troche sie poklocilismy i sie poryczalam. Powiedzialam ze zdecydowalam sie isc na to spotkanie a on ze nie pojde a ja ze pojde i koniec, wogole dupny dzien dzis ale humor troche sie poprawil pojechalismy do Maca a potem do Carrefouru gdzie kupilam sobie sok z marchwi i jablka oraz lizaki chupa chups. Co do tego spotkania to i tak pojade! 😠

Aha jesli zas chodzi o koszule do karmienia to ja mam dwie z takich jak Tysia pokazala obydwie mam z zyrafkami jedna fioletowa,a druga blekitna. Do kompletu mam szlafrok szaro niebieski z misiami chyba, nie moge go teraz znalezc by sie upewnic.

Wydaje mi sie ze nasza kozinka jako pierwsza urodzi, oby z Karolinka bylo wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Ania jeszcze napisała: dzisiaj skurcze są tak częste i tak mocne że moga mnie porzenieść na porodówke jak mi leki nic nie daja, mam po 4 w ciagu minuty nawet i tak przynajmiej mam raz na godzine 🤢


mi to sie wydaje, że Ania nam niedługo urodzi.. najważniejsze, żeby Karolinka cała i zdrowiutka przyszła na świat..



Biedna Kozinka 😞 mi tez sie wydaje, ze chyba urodzi.... 😲 trzymam za nią kciuki , i modlę się by Mama i Maleństwo były zdrowe !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...