Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Czarna nie zamawiaj miseczki D bo tylko Cie bedzie uwierac i moga sie porobic zatory, lepiej polataj po sklepach i kup E. Ja teraz nosze 75D a mam kupiony E i F. Powiem, Ci ze mi przez mleko piersi skoczyly z C na F to az 3 rozmiary. Spruboj w Terranovie.



OMG 🙂 Wiolka nie gadaj ,że az tak cycki rosną 😁 😁 😁
Tak samo jak pisalyscie o stopach ze rosną w ciąży 🙂 oby mi nie urosły bo mój rozmiar to 40 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, dziewczynki... z tymi stanikami i biustami to ja od LAT dramat przezywam.... nie jestem w stanie zadnego bra kupic w normalnym sklepie, na bazarze czy w necie :-( od kilku lat chodze do brafitterek. przed ciaza mialam rozmiar 65I/J :-( dramat... teraz kupilam sobie 75I i ma byc podobno ok. mierzylam tez takie bawelniane namioty, ze normalnie sie poryczalam...
wybierzcie sie kiedys do brafiterki - zobaczycie ze Wasze B i C sa zle dobrane, i biust cierpi. tyle ze za 19zl nie kupicie 2 sztuk. ile ja nocy nie przespalam i chwil przeplakalam przez biust to szkoda gadac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota powiedz mi ile mniej wiecej kosztuje taki stanik??

No ja tez sie wybieram juz mnostwo czasu, ale ciagle kasa i kasa.. i jakos nie inwestuje.. 😞(( a to blad.. 😞
Mi po pordozie, tez cycki urosly.. ale zadnej tragedii nie bylo.. i w sumie to zwisow jakis mega nie mam, choc wiadomo,z e wielkie cyce to mi nie stoja na bacznosc 😁 tylko sila grawitacji w dol ida 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Dorota powiedz mi ile mniej wiecej kosztuje taki stanik??

No ja tez sie wybieram juz mnostwo czasu, ale ciagle kasa i kasa.. i jakos nie inwestuje.. 😞(( a to blad.. 😞
Mi po pordozie, tez cycki urosly.. ale zadnej tragedii nie bylo.. i w sumie to zwisow jakis mega nie mam, choc wiadomo,z e wielkie cyce to mi nie stoja na bacznosc 😁 tylko sila grawitacji w dol ida 🙂


ceny zaczynaja sie mniej wiecej od 170. w piatek babka mowila ze mniejsze rozmiary ma po max 120 a moj 220 :-(
ale powiem Wam, ze to dobra inwestycja, czuje sie znacznie lepiej jak nic nie wyplywa, nie wylewa sie, moglam zaczac spokojnie jezdzic na rowerze bez obawy ze wszystko faluje. strasznie szybko rzucil mi sie biust, wiec od wiekow mialam mase kompleksow :-( myslalam nawet kiedys o operacji, ale popatrzylam jak to wyglada i postanowilam zainwestowac w dobre staniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...