Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
http://nk.pl/#profile/12213825/gallery#!q?album=2&photoviewer=[13676081,73]
tu macie linka do porównania ... to jest Klaudia jak miała kilka dni w tym samym ubranku,według mnie dwie krople wody 🙃



no Aniu sa podobni aczkolwiek widze małe rożnice 🙂 wyslalam Ci zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
A nie ma czasem czegos takiego, ze 2tyg przed terminem porodu korzysta sie z urlopu macierzynskiego?? tak cos mi sie obilo 🙂)

Podobni, podobni 🙂) Ale Adaś troszke wiekszy pulasek 🙂



jest tez taka opcja, że przed porodem można już iść na macierzyński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu dzieciaczki podobne do siebie jak nie wiem 🙂
ale zmartwiłaś mnie tą wiadomością o mężu 😞 kurcze....w waszej sytuacji to naprawdę nieciekawie 😞 będę trzymała kciuki oby coś znalazł szybko no i może faktycznie bliżej. a w jakiej branży robił?

hm terminy na przyszły tydzień terminami a dzieci swoje 😜
ja po wizycie u gina no to tylko mnie pocieszył że szyjka się przygotowuje bo mietka się robi ale poza tym pozamykana jestem więc kazał czekać heheh ale tak mi pogmerał po szyjce że potem jak chodziłam to miałam takie bóle jak przed miesiączką i się śmieję że dobrze zamieszał 😁 teraz pozostaje tylko zgwałcić męża w nocy i może coś się jednak ruszy 😁 bo nie mam już okien do mycia hahaha 😁 😁 😁
klusek waży już 3600 także dlatego ten kręgosłup tak mnie boli 🤨 🤨 a i pierwszy raz dziś odkryłam brak kostki w swojej prawej nodze, tak mi spuchła od wewnątrz że jej po prostu nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kocik mój na fiacie pracuje od 4 lat i ma umowę na stałe 😞


no to jakiś okres wypowiedzenia ma prawda? to może coś znajdzie w tym czasie. kurcze...... 🤢 🤢 🤢

a małej mam nadz że szybko przejdzie bo się wykończysz dziewczyno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właśnie jutro ide do CASu ( Centrum Administracji Szkół) po tą rozpiskę, bo gdzieś zagubiłam i nie wiem ile mi się należy 😮 a płace najwyższą składkę w PZU,
wiem, ze mój mąż dostanie 3000. Ja się jutro dowiem.

Czarna jak mówisz, ze Teściu taki kozak, to lepiej weź torbę 🙂 hihi 🙂 🙂
Kocik To klusek juz serio Klusek 🙂 jeszcze się okaże, że koło 4kg bedzie miał chłopina 🙂

Ja się nawżerałam slodyczy i kwiczę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kocik mój na fiacie pracuje od 4 lat i ma umowę na stałe 😞

Aniu jeśli ma umowę na czas określony to należy się Twojemu mężowi odprawa.
Kiedy pracownikowi należy się odprawa pieniężna w ramach zwolnienia grupowego? Jaka powinna być wysokość odprawy?
W każdym przypadku rozwiązania stosunku pracy w ramach zwolnienia grupowego pracownikowi należy się odprawa, której wysokość uzależniona jest od stażu pracy u danego pracodawcy. Jeżeli pracownik zatrudniony był krócej niż dwa lata, przysługuje odprawa w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia. Jeżeli pracownik zatrudniony był od dwóch do ośmiu lat, odprawa stanowi równowartość dwumiesięcznego wynagrodzenia. Natomiast jeżeli pracownik zatrudniony był ponad 8 lat, odprawa przysługuje w wysokości trzymiesięcznego wynagrodzenia.

Nie wiem jak to wygląda w przypadku urlopu tacierzyńskiego-bo przysługuje tacie 2 tygodnie.


Mój mąż z ubezpieczenia dostanie w sumie 3400zł- a ja niestety nic :/

Co do chodzenia po schodach to jutro może to sprawdzę i zamiast windą to wejdę na 10 piętro schodami 🙂
Moja mała tak się rozpycha że aż boli, w dodatku mam wrażenie że wwierca mi się w dół jakby próbowała wyjść :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😉 juz jakis czas mam założony tu swoj profil,kiedys nawet tu cos pisałam zadajac jakies pytanie :P a pozniej zadko tu wchodzilam.czy można dołączyc sie do rozmów? widze dużo Was tu jeszcze czerwcóweczek.ja mam termin na 22.06. Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...