Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Wtajcie dziewczyny.
Marlena moja córka miała podcinane wędzidełko co prawda miała z 3 latka ,ale gdyby ktoś zauważył tą nieprawidłowość od razu obyło by się bez wady wymowy i kupy wizyt u logopedy.
Poradz się jeszcze innego lekarza i jażeli nie ma przeciwskazań zrób to jest króciutki zabieg , krwi nie ma prawie wcale ,moja córka zniosła to rewelacyjnie.

Pozdrawiam Wrześnióweczka 2012 🙂



a jak dziecko to znosi?bede mogla bez bólu dla małego karmic go piersia? musze sie popytac jeszcze innych lekarzy czy u mojego synka jest to konieczne..bo slyszalam ze z wiekiem moze sie to wiezadelko rozciagnac. Mam metlik w głowie, naprawde każdy mi co innego mówi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzusie i mamusie!!!

Kocik - witaj w domku i wsrod nas 😘 😘 😘 😘 😘
Emi moze masz racje, moze peklo naczynko, jak sugerujesz 😞 😞 moze za bardzo i za czesto oczyszczasz nosek - sama nie wiem... 🥴 Co do mojego malego. NIe wiem czy ma kolki - mysle, ze co jakis czas ma, ale nie sa one intensywne, bardziej takie jednorazowe bole brzucha... Nic mu na to nie daje, nie widze na razie potrzeby faszerowac malego lekami i jakimis specyfikami farmaceutycznymi. Ale jak bedzie taka potrzeba to oczywiscie podam mu co trzeba.
Kozinka przykro mi z powodu tego wypowiedzenia. Wierze, ze dacie sobie rade i znajdziecie rozwiazanie wszystkich problemow. Szkoda tylko ze ostatnio tak jakos troche sie ich nazbieralo... 😞 😞 😞 😞
Maju i Dorotko trzymam kciuki za Was dziewczyny. Wiem, ze teraz jest ten najgorszy czas, kiedy w kazdej chwili wszytsko moze sie zdarzyc, a niepokoj i napiecie doprowadzaja do szalu. 😮 😮 😮 😮 Mimo to sprobujcie jeszcze odpoczywac i zbierac sily (ja dopiero jem snidanie), albo zrobic cos czego juz nie bedziecie mogly po porodzie (w kazdym razie nie od razu). Ja ogladalam polskie seriale - "Alternatywy 4", "Kasia i Tomek", "07 zglos sie" 😁 😁 Jestem z Wami brzusie i tez czekam z niecierpliwoscia na Wasze malenstwa. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny

Nie pisałam tu trochę bo ta gorączka mnie dobijała, dziś jest lepiej antybiotyk chyba zaczął działać... Na sutkach same strupy, az dziurki się porobiły i stany zapalne ropa itd 😞
Strasznie boli nie umiem prawą piersią wogole karmić 😞 😞 😞 😞
Wyje z bólu. Bardzo chce karmić ale jak to nie przejdzie to bede musiala zatrzymac laktacje niestety... 2tygodnie juz to trwa, wiec ile jeszcze ?!! 😞 😞
Co do spadku wagi u Hani od Neni to u mnie bylo to samo Mały był odwodniony itd dostał tez kroplowke .

Kocik Nenia jeszcze raz składam Wam Gratulacje 🙂 Klusiak jest słodziutki 🙂
Kozinka moze nie bedzie tak zle i Mąż znajdzie lepsza prace??
Dorota Maja 3mam kciuki zaWas kochane !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie i ja 🙂
i odrazu mam pytanko na wstepie odnosnie badania obciazenia glukozy czy takie normy sa prawidlowe :
na czczo 70-115mg
po godz do 180mg
po 2 godz do 140 mg
pytam bo tata byl na tym badaniu a ja nie pamietam jakie byly normy a w necie co rusz strona to inne sa podane 🙂
u nas nudy maly spi ,Adam standardowo na treningu a ja grzeje kanape 😁nie wyspalismy sie znowu chociaz dzis maly obudzil sie po 4 godzinach snu na mleczko 🙂 my musimy sie wczesniej klasc tylko jakos nam to nie idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Haneczka i Nenia. 😞 😞 😞 😞 Widac Hania ma bardziej zaawansowana te zoltaczke fizjologiczna. Moj Dominik tez mial jak ze szpitala wychodzilismy, ale zeszla mu juz po 4 dniach. NIe trzeba bylo w ogole interweniowac ani za bardzo sie martwic.
Jeszcze troszke i doczekamy sie zdjec Haneczki. Majka przesli ode mnie pozdrowienia i buziaki dla Agnieszki jak bedziesz do niej pisac nastepnym razem. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi, pewnie naczynko jakies peklo.. nawilzaj blone sluziowa noska..najlepiej woda morska..
najpierw woda morska, pozniej odciagnac i dopiero kropelki...

Ja mloda az poranilam na nosku, jak byla mala, bo dziurka mala a koncowka duza i miala strupek ale raz raz sie zagoil...

I penwie dlateggo Hanusia tak spadla na wadze, bo dzieci zoltaczka sa bardzo apatyczne i mniej pija... My po stw wysokiej bilirubiny bylysmy chyba 3 dni jeszcze na fototerapii...mysllam, ze pierdolca dostane w tym szpitalu ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie wkurzylam na Adama moze nie powinnam ale wydaje mi sie ze to typowy odruch kobiecy 😠
na fb wyskakuje taka rubryka osob ktore moge znac no i wyswietlila mi sie jego milosc z przed 9 lat z ktora mieszkal poniewaz mamy jednego wspolnego znajomego,a on do mnie zebym weszla na jej profil bo on chce zobaczyc jej zdjecia no i sielanka skonczona nie odzywam sie do niego bo mnie to zabolalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolesie potrafia byc tak nietaktowni!!!! Nie dziwie sie, ze jestes wkurzona!!! 😠 😠 😠 😠 Takie zachowanie jeszcze bardziej moze obnizyc poczucie wlasnej wartosci. 🤢 Zacznij moze opowiadac mu o swoim bylym mezu i o tych szczesliwych dniach - byly przeciez takie... Albo powiedz mu jak Twoj ex do Ciebie przyjezdzal podczas nieobecnosci Adama. Zobaczymy jak sie bedzie czul... 🤔 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Sandra juz tak robie własnie bo dzwoniłam do lekarki, chyba lekka panikara ze mnie no ale cóż lepiej chyba tak niz by sie miało cos stac.

Anetka ja Cie rozumiem na 100 % my sie czesto kłucimy przez jakies dziewczybny z fb, kidys chybga było lepiej bez tych portali społecznosciowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka mam pytania do Ciebie dot \"dodatkowych\" rzes.
- Jak czesto trzeba je uzupelniac?
- Czy masz je tylko na zewnatrz czy na calej dlugosci oka ?
- Czy lepiej wziac te w kepkach czy moze pojedyncze?
- Jak wyglada mycie twrzy i oczu? Czy sa do tego jakies specjalne kosmetyki, czy moze uzywasz tylko wacika i toniku a moze czegos zupelnie innego?
Zaczynam sie powaznie nad tym zastanawiac. Bedac mama nie ma sie tyle czasu co kiedys. Moja fryzjerka przyjezdza teraz do mnie do domu wlosy mi robic. Inna kolezanka zajmuje sie wlasnie takimi kosmetycznymi rzeczami. Skoro moge sobie zycie ulatwic to czemu nie? 😉 Musze jednak zebrac na temat tych rzes jak najwiecej informacji - a najlepiej zbierac je od osob, ktore maja w tym doswiadczenie 😉 😜
😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój Adaś dostał żółtaczki po szpitalu chyba,bo w szpitalu było ok a potem się mu zrobiły okropnie żółte oczka,położna stwierdziła żółtaczkę,ale nie trzeba było też nic robić i przeszło samo,Klaudia też miała lekką po porodzie a znowu kolegi żona leżała tydzień bo miał ostrą 😮 różnie bywa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
moj synuś też mial żółtaczke ale śladową wiec nas wypuscili i po paru dniach bylo juz ok 🙂
Tysia Ty to masz piekne rzesy z tego co na zdjeciach widzialam normalnie wachlarze wiec po co Ci sztuczne ja niby jak swoje wyciagne tez sa ladne ale nie sa tak dlugie 🙂a co tam raz sie zyje jak bedzie cos nie tak to zdejme i tyle...
u nas nadal cisza odzywamy sie sluzbowo -wczoraj sie tylko zapytal o co mi chodzi to mu odpowiedzialam zeby sie zastanowil nad tym co mowi i to na tyle ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Majka mam pytania do Ciebie dot \"dodatkowych\" rzes.
- Jak czesto trzeba je uzupelniac?
- Czy masz je tylko na zewnatrz czy na calej dlugosci oka ?
- Czy lepiej wziac te w kepkach czy moze pojedyncze?
- Jak wyglada mycie twrzy i oczu? Czy sa do tego jakies specjalne kosmetyki, czy moze uzywasz tylko wacika i toniku a moze czegos zupelnie innego?
Zaczynam sie powaznie nad tym zastanawiac. Bedac mama nie ma sie tyle czasu co kiedys. Moja fryzjerka przyjezdza teraz do mnie do domu wlosy mi robic. Inna kolezanka zajmuje sie wlasnie takimi kosmetycznymi rzeczami. Skoro moge sobie zycie ulatwic to czemu nie? 😉 Musze jednak zebrac na temat tych rzes jak najwiecej informacji - a najlepiej zbierac je od osob, ktore maja w tym doswiadczenie 😉 😜
😘 😘 😘



Haj 🙂
Więc tak, co do rzęs.. ja je nosze od lutego i to jest MEGA WYGODA 🙂 Moja mama tez nosi od marca 🙂
* Mi się trzymają bardzo fajnie i uzupełniam je co 3-4tyg, praktycznie co miesiąc, zobaczymy jak po ciąży, mam nadzieje, że dalej będą trzymały formę 🙂 Moja mama tez tak dopełnia co 4tyg
* Ja mam nakładane metodą rzęsa do rzęsy i wydaje mi się, że efekt jest super, w razie co odpada tylko jedna rzęsa, mam je na całej długości oka 🙂
* Jak maluje oko eyeliner\'em to zmywam to patyczkiem do uszu maczanym w płynie miceralnym, w ogóle myje twarz płynem miceralnym, więc i oczy. Czasem płatek składam na pół i sobie pływam nim wokół oka myjąc go.
Na początku rzeczywiście było dziwnie, ale z dnia na dzień ogarniałam je 🙂
* Dostałam taką specjalną mała szczoteczkę to ich rozczesywania i jest git malina 🙂

Dodaje fotkę, ja mam nie najdłuższe, one mają długości w milimetrach 8-15, ja mam głównie 10-12, moja mama ma np 9-10 i tez super to wygląda.

Na fotce rzęsy z dzisiaj, miałam dopełniane w poniedziałek, czyli prawie tydzień temu 🙂
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/dscn0591n.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/2969/dscn0591n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dzieki Maja 🙂
ja tez dlugich nie moge miec bo bym mogla nimi okulary czyscic od wewnatrz 😁 😁 pewnie kosmetyczka cos dopasuje 🙂 u nas cena to 150zl za zalozenie dopelnienie 70-80zl czy ta cena jest ok Maju???


Wg mnie cena super 🙂
U nas założenie 300zł, uzupełnienie 150.. a w jednym salonie założenie 600zł.. masakra..
mi zakłada moja znajoma kosmetyczka, to mam nieco niżej, za założenie miałam 100zł, a za dopełnienie płace 50zł, ale to po znajomości.
Ceny u Ciebie Anetka są super.
Pomyśl, ze moje miasto liczy ok 38tys ludzi a ceny jak z sopockiego salonu 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello dziewczyny 🙂
oj chyba was nie nadrobię jedynie doczytałam z dzisiaj.
my żółtaczki nie mieliśmy więc nam się fuksło.

Aneta, nie dziwię się że Cię to wkurzyło bo mnie też by szlag trafił 😠 😠

co do rzęs to ja mam taką fajną dziewczynę co przychodzi do domu i bierze zl a robi takie mega petry że sam gąszcz, a dopełnienie za 40 ale ma takie obłożenie że jak dzwoniłam jeszcze przed porodem bo chciałam się na wakacje umówić to ma termin wolny dopiero na wrzesień,....więc albo sobie podaruję albo pójdę do salonu i dam pewnie duuużo więcej.

co u nas? tak jak pisałam na fb mieliśmy bardzo niespokojną nockę, żal mi mojego dziubaska ale mam nadz że to te nakładki sylikonowe i ponieważ je odstawiłam że nie będzie go brzusio bolał. choć wcina tak cyca że czasem mu mleko nosem aż idzie 😉 taki mały żarłoczek 🙂
cyce mam jak kamloty śmieję się że z wagi to co mi zostało to po 5 kg na cycka 😁 😁 😁
po jedzeniu czuję ulgę ale za chwilę znowu nachodzą mlekiem i w głazy się zmieniają...taki nawał mleka. mam nadzieje że to się wkrótce unormuje bo nie nadążam z odciąganiem. tak w ogóle mam wrażenie że tylko cyckami się zajmuję 🙂

mamy też problem z dojściem ze skórą bąbelka bo ponieważ był przenoszony ma tak jakby skórkę węża, złuszczoną i miejscami aż płatami się łuszczy, smaruję oliwką ale zastanawiam nad tą parafiną o której bodajże Ania Ty pisałaś?
w szpitalu nią smarowano dzidziusie i nawet miałam wrażenie że mniej brudzi ubranka bo ładnie się wchłania niż oliwka.


będę miała chwilkę to pozmieniam fotki i ustawienia.
miłego i spokojnego wieczorku 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...