Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kozinka napisał(a):
marta z czym masz pierogi?
ja właśnie skończyłam porcjować 17-kilogramowego indyka 😜


ile miał kg? ;O jakiś na sterydach 😁 pewnie z wiejskiego chowu nie? :P też kiedyś miałam doczynienia ale tyle kg napewno nie miał 😁

taaa z wiejskiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HAHAHA umieram ze śmiechu , oto komentarz jednej pani na stronie z tabelka chinska (planowanie płci), ludzie są poprostu żałosni 🤔:

"nie sprawdza sie!!!
gienkam (28-02-2011, 21:23)

od roku sledzilam planowanie plci dziecka,jadlam na dziewczynke i zaszlam w ciaze w miesiacu na dziewczynke, a na usg powiedzieli mi ze chlopiec, jestem juz w 7 miesiacu i nie sadze zeby byla pomylka,teraz siedze i rycze jak bobr"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko 🙂 Ile wy tu napisalyscie okolo 23 strony do nadrobienia.. normalnie zaczne Was czytac przed wyjsciem do roboty, w pracy i po powrocie 😁 hahah moze wtedy bede na biezaco..

Marta89 jezeli chcesz zeby po porodzie w dokumentach od razu bylo nazwisko Twojego partnera, to jeszcze przed urodzeniem dziecka musicie jesli dobrze pamietam oboje udac sie do urzedu stau cywilnego i on musi potwierdzic ojcostwo.. wtedy dostajecie taki papierek i od razu po porodzie dziecko w dokumentach, na bransoletkach ma jego nazwisko.. jesli tego papierka miec nie bedziecie to maluch po porodzie na tasiemkach i wypisie bedzie mial nazwisko mamy... ale oczywiscie po wyjsciu ze szpitala rejstrujac maluszka podajecie jakie nazwisko ma nosci maluszek...
nie zakrecilam za bardzo???

Mi sie co do przesadiw nic nie sprawdzilo.. marzylam o synusiu.. i wedlug rzesadow tak mialo byc 🙂 Ladnie wygladalam, ksztalt brzucha ito 🙂 ale zawsze sie tam podsmiechuje z tych pierdolek 😉

Nie zazdroszcze Wam tych wymiotow, ja przy ciazy z Nadia nie wiem co to bylo.. wogole nie odczulam ze jestem w ciazy.., Chodzilam normalnie na praktyki, co rawda nie odbieralam porodow, bo za duzy wysilek i nie chodzilam do sal, gdzie lezaly pacjentki onkologiczne, ale poza tym normalnie pracowalam... W 20 tc wlazlam na Sniezke, za co myslalam, ze ginekolog mnie zabije... 😉) a w 34 wymyslilam sobie wakacje pod namiotem 🙂 Tak wiec jesli nie ma przeciwskazan to mozna 😁DD

a teraz w ciazy po wypiciu zielonej hernaty od razu chafta puscilam 😉 heheh 🙂)

Aaaa dzisiaj final TopModel 🙂 Ciekawe kto tam wygra?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, co za baba 🙂 Ten kalendarz ma w sumie ok 85% skutecznosci, ze wzgledu na to, ze badania zostaly przeprowadzone na duzej populacji.. Mi sie przy Nadusi tez sprawdzilo 🙂

Wiec teraz 3majcie mocno kciuki za synusia!!! 🙂

Kurcze wiecie.. co marze o tym, zeby ginekolog pozwolil mi pracowac po zajscu w ciaze.. bo ja mam tzw. pieprz w dupie 🙂 nie wyobrazam sobie siedziec w domku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra 🤪 🤪 też mam zamiar oglądać TAP MADL 😁 i szczerze moją faworytką od początku była Dorota... a teraz jak widze np Anie to mi się nóż w kieszeni otwiera ;/ po na współnej idę po witaminki jakie polecacie? bo mi lekarz mówił wsumie o feminatalu, centrum od A do Z materna i wiele innych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam ten test i zgodziło mi się z córcią no i teraz wychodzi że bedzie chłopiec 🤪 🤪 Ale by się mąż ucieszył, biedaczek tak bardzo liczy że spłodził syna 😁 😁

Co do tap model to na ankę patrzec nie mogę, płaczkę wielką, i w sumie nie mam żadnej faworytki, fajne dupy odpadły a została taka przeciętna jak dla mnie trójca 🤔

Ja brałam Pregnę Plus, a teraz odkąd mam złe wyniki trczycy lekarz zakazał mi je brac bo zawierają jod którego ja nie mogę brac. I biorę teraz Elevit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
tak mi tez DOROTA przypadła do gustu w tej trojce nie ma jak dla mnie zadnej fajnej dupy tyle pieknych kobiet jest a oni wybrali babo chlopa, madralinską i placzka 😁 tragedia...


Ale szczerze to chcialabym ,żeby Miśka wygrała... ona nie przywiązuje tak wagi do tego a dwie pozostałe.... szkoda gadać ;p "sukienka za 2 tysiace złotych o bożie" ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Zrobiłam ten test i zgodziło mi się z córcią no i teraz wychodzi że bedzie chłopiec 🤪 🤪 Ale by się mąż ucieszył, biedaczek tak bardzo liczy że spłodził syna 😁 😁

Co do tap model to na ankę patrzec nie mogę, płaczkę wielką, i w sumie nie mam żadnej faworytki, fajne dupy odpadły a została taka przeciętna jak dla mnie trójca 🤔

Ja brałam Pregnę Plus, a teraz odkąd mam złe wyniki trczycy lekarz zakazał mi je brac bo zawierają jod którego ja nie mogę brac. I biorę teraz Elevit.


Trzymam kciuki ,żeby wam chłopiec wyszedł 😁 mi się sprawdziło 😁
Wróciłam z apteki mi wsumie polecał centrum od A do Z materna ;p bierzecie witaminy przed jedzeniem? bo nie wiem czy od jutra zacząc czy dzisiaj wszamać jedną 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...