Skocz do zawartości

Imiona dla Naszych Pociech :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ładne imie JuSMARKI....apropo Kacpra....to ja mam właśnie jednego w domu....i dobrze,ze nie dałas.....bo wszystkie Kacpry jakie znam to huligany są......Bardzo bym chciała coś na K wymyślić....bo Mąz Krzys....syn...Kacper....i ten też miałby takie same inicjały....ale dzieki za rade....tez Męza przycisnę .....moze uda sie coś ustalic jeszcze przed porodem.....Tez myslałam o Kewinie i Kasjanie .....bo na K:P ....ale kumpela mnie ubiegła.....ma termin na 22 pazdziernika i będzie Oliwier albo Kewin....a ja nie chce znowu małpowac.....bo juz Kacprów mamy obydwie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MAYGIRL JA MAM CÓRKĘ JESSICĘ I POWIEM I,ŻE NIE DOKUCZAJĄ JEJ ,ŻE SIKA:laugh:

JA ZAWSZE CHCIAŁAM NAZWAĆ DZIECI ORGINALNIE:P

POCZYTAŁAM WASZ PROPOZYCJE TO TEŻ CIEKAWE IMIONA SIĘ POJAWIAJĄ 🙂

ANITEK A MI IMIĘ JASON SIĘ KOJARZY Z TAKIM HORROREM " 😜IĄTEK TRZYNASTEGO"BO TAM BYŁ JANSON X:laugh: JUSTIN TEŻ BARDZO ŁADNIE.

MOJA KUZYNKA MA KEVINKA,I JA NA NIEGO WŁAŚNIE CZASAMI MÓWIĘ CALVIN:P

U MNIE SYNEK MIAŁ BYĆ ALAN.
ALE MACIE RACJE ŁATWIEJ DLA DZIEWCZYNKI WYBRAĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ładne imiona 🙂 u Nas właśnie był problem z wyborem imienia dla dziewczynki 🤪 dla chłopca mielismy do wyboru Filip,Miłosz,Kajetan lub Maksymilian 🙂 a dla dziewczynki było jedno Lena,ale kuzynka mówi do mnie wiesz co mi się Lena kojarzy z psem bo miałam kiedyś psiaka i nazywała sie Lena heh to mi się odechciało,wtedy nastał moment na Zuzię ale tyle ich jest że zrezygnowałam,no i po poszukiwaniach intensywnych w necie doszłam do wniosku że do wyboru zostaje Roksana lub Vanessa 🙂 no i została Vanessa 🙂
robili problem jak w skrócie mówić to powiedziałam że będzie mała Neska 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ślicznie mają i oginalnie Twoje Dziewczynki na imię.....ja tez nie lubię oklepanych imion i wierzcie mi jak 11lat temu dawałam synowi na imię Kacper to ludzie się za głowę łapali co to za imię.....a teraz?....Nie chce tu przytaczać pospolitych imion,bo ktoś mógłby się obrazić.....ale ja nie mogłabym synkowi takiego dać....Ale przecież ważne żeby nam się podobało ,a nie komuś.....Alan to mój najukochańszy 2-letni bratanek.....ale może masz jeszcze jakieś pomysły Anulek?bo orginalne imiona wymyślasz.....Jak miał się Alan urodzić to ja proponowałam Jordan...fajne polskie imię.....a można wymawiać Dżordan.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zdecydowałm się że córce dma na imię NADIA, niektórzy w rodzinie wymyślaja że jak bede do niej mówić a ja odpowiadam ze Nadia to już jest tak krótkie imie ze nie trzeba zdrabniac, no chyba ze jak bedzie mała to bede mówiła pieszczotliwie NADUNIA albo DUNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nie dostalam potwierdzenia od lekrza jakiej plci bedzie moje dziecko ale po prostu wiem ze bedzie to chlopiec. Imie wybralam jeszcze przed ciaza. NATANIEL - w jzyku hebrajskim oznacza DAR od Boga (tak jak Mateusz czy Jonatan).
Bardzo chcielismy tego dzidziusia i nie wyobrazam sobie zadnego innego imienia.

Jesli mimo wszystko na swiat przyjdzie dziewczynka - bierzemy pod uwage: Gabriele lub Barbare. Bardzo podobalo mi sie imie Sarah ale niestety nie pasuje do krotkiego nazwiska w dodatku zaczynajacego sie na litere "S". (inicjaly SS)

Skupilam sie na imionach z ktorymi nie bedzie problemu w angojezycznym kraju. Mieszkamy w Irlandii i raczej tu zostaniemy. Na wszelki wypadek wybralismy imiona ktore pasuja i w Polsce i Irlandii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara Nadia to nie ejst rosyjskie imię :P tez tak na początku myślałam ale jednak nie "W rzeczywistości Nadia oznacza "początek" i pochodzi z języka arabskiego" tak zanotowlai w encyklopedi 🙂 a ja w swoim otoczeniu zadnej nadii nie znam wiec u mnei będzie unikalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mialam dac nadia ale moj pwoiedzial ze ruskiego imienia nei da dziecku ;/ a zreszta u nas meisice pelno nadi 🙂 ale lenka mi sie podoba natasza 🙂 i ostatnio kalinka 🙂 nad meskiemi myslalam ale nie moglam dojsc do wniosku jakie wrazie W meskich jest mniej ktore mi sie podobaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nadzieja_(imię) a ja mam taki dowód że to nie ruskie imię:P tez tak myślałam jak już mówiłam ale kiedyś o tym imieniu mówili w jakims programie i mama od razu powiedziała mi ze to wcale nie ejst ruskie imię 🙂 od razu sprawdziałm i faktycznie to imie jest arabskie 🙂 lub łacińskie http://www.skarbczyk.com/index.php?mid=m&im[]=nadzieja&pol=TmFkaWE=
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest tyle pięknych imion, a ja w kółko od znajomych, sąsiadów, ludzi z pracy i jeszcze tu na forum słyszę te same propozycje... 🤨
Dziewczyny wybaczcie, ale dlaczego wszyscy dają w kółko te same imiona lub mieszkając w Polsce wymyślają "zagraniczne"? To ma byc niby oryginalne i nieoklepane?
Te wszystkie Jessiki, Vaneski, Nicole... uhhh...
Któraś z Was pisała o Jonatanie, że można też Dżonatan wymawiać...
Dla mnie to porażka. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie lubię Karka takich imion, ale jak by sie każdemu podobalo to samo, to byłoby nieszczęście.

ja mam Natalię i Alicję. nie dochrapałam sie synka, ale dałabym na imię Mikołaj, gdybym miała.
Aha, Nadia mi się tez okrutnie podoba.

U mojej Ali w przedszkolu są dzieci: Oktawiusz, Roch, Laura, Nina, Kalina itd. tak że moje dziecko ma chyba najbardziej pospolite.. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy daje dziecku na imie jak mu sie podoba i moim zdaniem nie ma to znaczenia czy jes to Vanessa czy Franciszka. Ja swojej corci dam na imie Paulinka tak jak moja siostra a synek mial byc Nataniel albo Jakub. Podoba mi sie tez Tosia Franek Janek i nie ma znaczenia to, ze te imiona sa jak to sie mowei STARE. Moje dziecko i to moj problem jak je nazwe 🙂 Swoja droga Vaneska mi sie podoba bardzo 🙂 Ale mąż się uparł przy Paulince więc tak zostałó 🙂 Paulina Anna 🙂 Pozdrawiam wszystjie mamusoe 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...