Skocz do zawartości

ROZWOLNIENIE CZY ZATWARDZENIE? | Forum o ciąży


Domi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiesz, nie chce Cie martwic, ale ja słyszała, ze rozwolnienie moze byc groźne dla maleństwa i najlepij sie zgłosic do ginekologa z tym. Ja ogólnie nie mam zaparc, bo jem strasznie duzo owoców i warzyw, oraz nabiał. Mam rzadsze kupki(hehe), ale nie rozwolnienie 🙂 Takie wiesz powazne rozwolnienie i trwajace jakis czas moze byc niebezpieczne. pozdrówki, tzrymaj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hej dziewczyny mam pytanie o zatwardzenia w ciązy !nieumie sie zalatwic a jak sie juz zalatwiam to normalnie horror przezywam strasznie boli jak jest juz po na papierze toaletowym ppojawia sie krew w bardzo malych ilosciach ale jest czy to mozliwe ze to hemorojdy czy pekające naczynka tam czy miala ktoras taki przypadek????za odpowiedz z gory dziekuje strasznie mnie to martwi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hemoroidy są różne na zewnątrz i wewnątrz przeważnie pojawiają się w ciąży.i nie krwawią właśnie obficie a na zewnątrz są to bolesne guzki ja dziewczynki miałam przed ciążą zewnętrzne po ciąży mi znikły ale za to po 8 latach pojawiły mi się wewnątrz jest to dośc bolesne ale narazie w ciąży mnie nie męczą ale zabieg napewno mnie nie ominie 😞 naprawdę dużo kobiet ma problemy z himoroidami tylko wstydzą się o tym rozmawiać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie przyszle mamy. Ja osobiscie nie mam ani nie mialam problemow w trakcie ciazy. Po pierwszym porodzie zalozyli mi cale mnostwo szwow i wtedy z bolu i ze strachu mialam problem z Nr 2. Po trzech dniach wstrzymywania jakas zyczliwa dusza polecila mi wypicie lyzki stolowej oliwy z oliwek lub oleju, oczywiscie jadalnego, np sojowy, slonecznikowy, mysle, ze jakikolwiek jest wskazany i nawet nie zauwazylam jak juz bylo po wszystkim... Moze pomaga tez przy zaparciach - powod zdaje sie byc podobny. Mi na pewno pomoglo po szyciu. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
ja mam różnie, raz kilka dni nie robie kupki a jak juz przyjdzie na nia czas to jest bardzo twarda i mnie meczy, na nastepny dzien zrobie juz normalna i pozniej znowu kilka dni przerwy(czasem nawet dochodzi do tygodnia) i tak w kolko...
biegunka w ciazy jest normalna (moja ginka mi powiedziala bo mnie tez raz dopadla), ale jezeli nie jest dlugotrwala (moja akurat trwała z godzinke), jeżeli trwa dłużej nie daj Boże cały dzien to sie zglosic koniecznie do lekarza, i można wziąć węgiel 🙂 ale nie jeden-dwa, trzy minimum tak powiedziala mi moja lekarka bo mniej nie zadziała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...