Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie dal mi nic ,bo co mi da, w ciazy nic prawie nie mozna, w srode bylam na opatrunku to włozył mi mała bialo tabletke w ta dziure i nasmarowal mascia, nie bolało do kąd sie to nie wypłukało z piciem i jedzeniem ,od wczoraj znowu ból, mi juz sie plakac chce 😞 teraz załuje ze tego zeba teraz usunełam ,moglam poczekac az urodze i bede mogla brac jakies przeciwbólowe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc wróciłam, bylam w aptece kupilam szafwie, tantum werde ,i masc sachol stoatologiczna, bylam tez u dentysty poszlam do innego gabinetu, zrobila mi opatrunek, ale rozgrzebała rane az kre leciała, musiała oczyscic, jeszcze mnie zdołowała ze moze nawet do 3 miesiecy bolec, a tez mozliwe ze mi sie suchy zębodół wytworzy, a ten suchy zebodół to jest komplikacja pi wyrwaniu ,to jest zapalenie zakonczen nerwowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakbym wiedziała ze to sie tak skonczy to bym wogole nie usuwała teraz, mialam jeszcze czas ,zab mnie nie bolał, byl prawie zdrowy,tak mnie mój facet podpuscił, a teraz jak mu mówie ze nie daje rady i mnie boli to mówi " a zobaczysz za tydzien nie bedziesz pamietac " wcale nie prawda bo juz mnie boli od poniedzialku,a on jest madry bo to nie jego dotyczy, zla jestem na niego i na sama siebie ze poszlam do tego dentysty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja sama łape doła jak słysze ze jedna plami a druga nie wie co zrobic z bólu. Z tym plamieniem to cie Anitku rozumiem, bo kiedys to przezyłam a lekarze mi mówili ze wszystko jest ok. A ja glupia byłam zamiast ich olac i polozyc sie do łózka to poszłam do pracy. Do tej pory placze. Lez dziewczyno w lozku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem a ja glupia jezdze gdzies po dublinach!!! choc tak jak mowie ja nie dosyc ze to lozysko przy szyjce to do tego ta cytologia ostatania!!!ech brak slow. Skorka jesli moge zapytac Ty ostatnia ciaze w ktorym tygodniu poronilas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skórka - prze cudny ten pamiętniczek, chyba się skuszę i sobie kupię. A jest tam coś o czasie w ciąży?

Ja za to prawie 2 tyg. temu usłyszałam, że mam małego krwiaczka, dużo leżałam i nadal się nie przemęczam i mam nadzieję, że już wchłonął, dostałam na to luteinę

trzeba wtedy jak najwięcej wypoczywać i nie przemęczać się !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...