Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez nie lubie, mój to od 3 lat pierwszy raz na zwolnienie poszedł i i tak caly dzien na telefonie wisi, jemu nie przetłumaczysz..
nie łam sie ,dasz rade,ja juz sie przyzwyczailam do samotnosci 😞 obejrzyj filmik, zjedz cos dobrego, w koncu ie jestes sama tylko z dzidzia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No z Dzidzia ale jakos tak mi smutno ja to zawsze sie przytulic musze porozmawiac itd. a tak to w sumie nie ma co robic 😞 filmy to juz widzialam wszystkie te co mam na dvd a w tv pewnie znow bedzie to samo... ech przenioslam sie z dublina tutaj i teraz siedze widzisz sama 😞 wszystkie kolezanki tam...nawet nie wiesz jak bardzo mi ich czasem brakuje. Tak napic sie czegos i pogadac sobie 🙂ech coz takie zycie :P








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem co czujesz, ja mialam juz nie raz takie doły, szkoda ze podjelam decyzje ze zostaje w domu, moglam od wrzesnia pracowac, chociaz z ludzmi bym pobyła troche i wiecej bym zarobila 🙂 a takto cale nie w domu sama..tez mam malo kolezanek w poblizu, a jak juz są to nie maja czasu 😞 niektóre to jak na piwko to by poszly ,a jak juz na spacer albo gdzies gdzie ja moge przebywac to juz nie bardzo..takie niektóre kolezanki sa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic nie zrobisz...Ja mam znowu taka ktora wogole przestala sie z Nami widywac i z tego co widac chodzi jej o moja ciaze...bo oni z mezem sie straja od ponad roku. no ale to nie moja wina...ona tez miala to czego ja nie mialam lepsza prace, meza przy sobie i weekendy wolne...a ja czasem widzialam Mariusz piatek wieczor ja w sobote do pracy wracalam o 6stej razem mielismy niedziele a on w poniedzialek rano wyjezdzal na tydzien caly. Tak bylo wiekszosc naszego zwiazku teraz to przynajmniej moge z nim jechac 🙂 tak jak mowie chyba nie mozna miec wszystkiego na to wyglada i jej powtarzam ze przyjdzie i jej pora na dzidzie 🙂 ale niestety kobiety chyba wogole z natury sa zawistne...wiesz co Ci powiem lepiej w domciu badz zadbaj o siebie 🙂 poza tym to jedyny czas gdzie mozesz sie wynudzic pozniej przez kolejne lata nie bedzie na to czasu 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ktos tak nagle sie odwraca i przestaje sie z Nami spotykac to cos dziwnego w tym ostatnio wprost ja zapytalam to mi napisala ze to nie tak ze ja to zle interpretuje. ale nie wnikam zajdzie w ciaze to przyjdzie do mnie jeszcze nie raz.
oczywiscie zycze jej tego z calego serca bo moge sie domyslic ze smutno tak.








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki. Szybko napisze. Sluchajcie padł mi w kompie twardy dysk 😞 Komp do naprawy, ale w tym tyg powinnam juz go miec wiec troszke znów popiszemy. Teraz jestem na kompie u siostry.
Sluchajcie byłam u lekarza i prawdopodobnie bedzie synus 😁 Juz sama nie wiem bo dzidzius takie robi akrobacje ze ciezko cokolwiek zobaczyc. No ale jestem dobrej mysli, ze jednak bedziemy mieli synusia Mikołaja. Malego Skarba 🙂
Na razie koncze moze uda mi sie jeszcze zajrzec do was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂 ja dzis spalam do 11stej jak Dodi 🙂
Skorka gratulacje 🙂 to juz drugi raz gdy lekarz mowi Ci o chlopczyku wiec cos w tym jest 🙂 🙂 🙂
Moja Dzidzia miala dzis w nocy zawody plywackie hehe masakra co sie budzilam to bylo slychac bulgotanie 🙂 a nad ranem 3kopniaczki ale kazde z innej strony po kilku sekundach nie wiem jak to robi hehe 🙂 Bąbel ma jeszcze duzo miejsca ale juz niedlugo 😁 🤪







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie nie przejmuje przestalam ja zapraszac i czekam az sama przyjdzie a przyjdzie na pewno :P No sportowiec haha 🙂 Moje Kochane Malenstwo 🙂 nawet Mojemu wczoraj sie snilo ze juz Dzidzie mielismy ale mowi ze nie wie jaka plec :P mi sie snila dziewczynka 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek my tez tak mamy sni nam sie dziewczynka a lekarz podglada i widzi chłopca 🙂 Nasz maluszek tez tak fika. Az brzuch mi podskakuje. Piekne uczucie i niezapomniane 😁
A kolezanki przyjda jak zajda w ciaze. Tylko ciekawe czy ja bede wtedy miała czas i checi na pogaduchy o ich brzuchach:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze przyjda to tak jest beda chcialy rady jak cos zaboli...
Moja to jest taka ze wiesz dzwoni do mnie i sie mnie pyta jakie mialam pierwsze objawy jej mowie ze wszystko jak na okres...nie widzialam niczego szczegolnego. No a ona zaczela wymieniac co ona ma i jej powiedzialam ze ma sobie nie wkrecac bo to jest najgorsze jak sie nastawisz ze jestes w ciazy a pozniej moze bedzie moja wina bo ja powiedzialam ze objawy jak ja ma!!!kazda kobieta jest inna i tyle...:P
Hej moze My tez Synusia miec bedziemy 🤪








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co ja mam tyle niebieskich ubranek, ze czekac tylko na uroczysty dzien narodzin chłopca 😁 Chyba sobie wkrece ze juz na 100% chłopaczek 😁
A jesli okaze sie pomyłka to tez PIEKNIE 😁
Matka wariatka ze mnie 😁 😁 😁
Znalazłam sobie dodatkowe zajecie z ogłoszenia. Wymaganie to siedzenie w domu i dzwonienie po sklepach. Kiedys pracowałam juz tak rok czasu, tylko dojezdzałam do firmy i tam dzwoniłam.
Nie wiem czy mi cokolwiek wypali z tego. Moja tzw. renta z zusu jest tak uboga ze szkoda mówic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to masz sprzedawac cos czy jak to wyglada? ech no ja tez mam co mam ale lepsze to niz nic za moj zasilek miesieczny czynsz sie placi hehe :P a reszta to wiesz Moj placi 🙂 zreszta my jakos nigdy nie dzielismy sie kosztami po polowie czy cos takiego. No z tym chlopczykiem to juz chyba mozesz byc pewna nie? ja tez wlasnie przez to chce 3d4d zrobic zeby widziec na 100% bo jest bardzo wyrazne 🙂 a poza tym niezla pamiatka dla mnie i Dzidzi 🙂
ach jak ja juz sie nie moge doczekac 10pazdziernika!!!








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysyłam oferte na maila i jak chca cos kupic to szef im zawozi towar. Tylko tyle.

Hihi piszesz zamienic? Pomysle:P
Szczerze ci powiem, ze fajnie jak juz mniej do konca, ale kurcze ciezko. Wczoraj ledwo wlazłam na fotel u ginekologa ufff. No i kregosłup siada. Spac nie mozna.
Anitek ty tez juz niedługo na półmetku bedziesz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze 2tygodnie 🙂 🙂 🙂Ale wiesz co??? wczoraj zakladalam kurtke i sobie przycielam bluzke :P bo juz ciasno sie zrobilo w brzuszku ale sie ucieszylam nawet nie wiesz 🤪 nareszcie brzusio rosnie 🙂 🙂 🙂 🙂ech ta praca to fajna ale tu pewnie takiej nie ma :P tez bym sie czym zajela bo i tak nic nie robie 🙂
masz fote brzuszka :P [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzusio_21-13168d7c6f0c770c76bc7c3854582914.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale widzisz z tego co Dodi pisala ona jeszcze chudsza niz ja :P a ma wiekszy brzucholek :P
No coz czekamy dalej 🙂 ale widze ze pepek juz coraz plytszy sie robi 🙂 🤪 jeszcze kilka tygodni i bede miec guziczek jak Ty hehe 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...