Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ech Moja jest jeszcze za mala zeby mi dokuczac :P plywa tam sobie babelki slychac co jakis czas jakies delikatne pukanie i pewnie spi znowu po sniadanku 🙂
no ja to szalaje juz na punkcie tego Dziecka :P









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Amiii oszalalas :P niektore rzeczy nie wkleja sie na forum :P a co jakbym chciala Skorce przeslac zdjecie moich cyckow??? przeciez ich nie wkleje to glownej galerii Wariacie : 🙂 🙂 🙂 🙂 jak Nas mozesz denerwowac? to jest forum dla wszystkich i jestes tutaj mile widziana 🙂 🙂 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po prostu poczułam się niechciana, pomyślałam że macie swoje tajemnice i nie potrzebnie zaczęłam tu pisać. Jestem we wcześniejszej ciąży od was i może was denerwuję, zresztą potrafię to zrozumieć. Może nie ma ze mną tematu na tym etapie na którym wy jesteście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no zebys byla blisko to bys dostala klapsa za to ze piszesz glupoty :P wierz mi niektorych rzeczy nie da sie pisac na forum :P i to nie ma nic wspolnego z Toba i z tym ze jestes o 7tygodni za mna...Ja kiedys tez bylam w 11stym tygodniu 🙂 wrecz przeciwnie jestes tutaj to sobie mozesz czytac co Nam dolega i co Cie jeszcze czeka i jak dla mnie mozesz pytac o cokolwiek tylko zechcesz i moze tutaj z Nami byc 24h 🙂
Oj Tobie chyba hormony swiruja :P nie wkrecaj sobie niczego tylko siedz na pupie i pisz z Nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajna focia Dod jeszcze opisik robi 🙂 🙂 🙂
Malusie jeszcze to dlatego tak nie widac dokladnie 🙂
Ami Twoje widze tez sie uklada na gorze Moje przedostatanio tez bylo przyklejone do gornej sciankia ostatnio lezalo sobie z nozkami w gorze hehe 🙂 pewnie im wygodnie 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...