Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochane, my też jesteśmy.
Mieliśmy gości częściowo urodzinowych dla młodego a częściowo imieninowych moich 🙂
Dzwoniłam dziś do Kariny, malutka płakała, jaki ma słodki głosik ehh nie mogę się doczekać 🙂
Daga to jakiś palant, uwierz mi nie tylko Ty tak reagujesz ja mam bardzo wysoki próg bólu a ostatnio na kolposkopii skakałam po samolocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
rety Daga - co za wioskowy idiota - tacy niektórzy są buce jedne, a te badania ich to bolą 😞 ja też zaciskałam zęby za każdym razem 😞 - jeszcze Twój lekarz to Cie szanuje(albo Twoje pieniądze i się stara)- urodzić i tak urodzisz a oni by jeszcze chcieli żeby się nie skarżyć na ból

a ja już po uczelni ale zdałam sobie niestety sprawę z ilości tych cholerkowych projektów i w ogóle i się wzięłam do roboty hihi zupełnie do mnie nie podobne bo zjazd dopiero za 2 tygodnie 🙂

pozdrawiam Was serdecznie 🙂

a Kacperkowi się wcale nie dziwie - ja jako rodzony zmarzluch i ciepłolub przeżywam traume jak wychodzę na dwór hihi już wole odzić niż się mrozić :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina gratuluje 🙂 🙂

Daga doskonale cię rozumiem, mi lekarz powiedział ze skoro jestem taka wrażliwa na ból to on sobie nie wyobraża jak ja będę rodzić..i że będę miała ciężki poród.
Nastraszył mnie i nie mogłam dojść do siebie..oni chyba nie zdają sobie sprawy z tego co mówią i co czuje kobieta :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane,
czuję się jak ciężarówka hihi.
Ja właśnie kończę śniadanko, moja una już ma kogoś do kochania( Adrian wrócił z ferii) więc jest szansa że teraz będę jadła śniadania jak człowiek.
jestem strasznei nie wyspana, spałą bym jeszcze z 2 godziny ale nieztety moje ręce...
a w ogóle zaczyna dziś 36 tydzień Jupii 😁
Dagusia a Ty kochana jak tam?? w nocy smsków nie było więc mniemam że jeszcze nie ale odezwij się 🙂
Po za tym piękne słońce a mrozik jeszcze większy 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloooołłłłłłłłłłłłł:laugh:
ja na nogach teraz będę popijała kaweczkę 🙂
mrozik niesamowity ale idziemy dziś na sanki bakterie wymrozić 🙂
No to Aga LUNA pewnie prze szczęśliwa 🙂
Daga A Wy jak z Kacperkiem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu oklask dla Was, ależ mam dorosłego zięcia 🙂
a jaki gość na nocniku, mucha nie siada hihihi.
Daga u mnie jest to o tyle problem że mnie nie tylko w nocy.
Ja w ogóle nie mam czucia w palcach, są tak zdrętwiałe, a przy tym wszystkim bolą chyba aż do kości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zażywam, będę dzwonić dziś do neurologa bo ostatnio to myślałam że będę już płakać z bezradności.
Ania no bardzo miło tyle że z Luną się nie da hihihi. Najpierw trzeba ja nakarmić, ziarenko po ziarenku, mieszać z mleczkiem a potem jak ona już sobie zje to się chce bawić, bo przecież po co Ty miałabyś sobie zjeść hihihi.
Dziś już jest Adrian, czuję się uratowana hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Ja dopiero wstałam 🙂 i zdażyłam zjeść śniadanko 🙂
Dzisiaj nic nie muszę robić bo zapas jedzenia od mamy dostaliśmy 🙂 także mam wolne od gotowania na jakiś czas.

Eluś, sto lat dla Bartusia 🙂 jeszcze dwa miesiące i wtedy to będzie imprezka!

Aguś, oklas dla Ciebie za 36 tydzień. Ja jutro zaczynam 34, strach się bać.

Wiemy kiedy Karina wychodzi ze szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...