Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
🙂 ach wpieniaczki - przecież Aga tylko wpadła po pokrowiec na wózek bo nie miała w swoim a ja miałam 2 🙂 a Wy się tak nie denewujcie bo jeszcze urodzicie :P a moje drzwi zawsze otwarte 🙂 i czekamy na Was wszystkie razem z Rozalką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje drogie dzień dobry
Widzę że aż wrze hihihi.
Gdyby moje koleżanki dokładnie czytały to kilka ( teraz to już kilkanaście) postów wstecz zapytałam na forum Krysie o której mogę przyjechać 😁 zatem nie potajemne tylko koleżanki ni doczytały :P
Po za tym nie mogę skłamać ale krówka była i to pierwsza klasa.
Jeśli o mnie chodzi to mogłabym się z Wami widzieć codziennie, ale niestety nie mam auta, więc muszę sobie organizować czas hurtem, tak jak dziś. Nawet nie wiecie ile dziś załatwiłam, łącznie z opieprzeniem szefa 😆 😆 😆 😆
A i tak Was wszystkie całuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od lekarza, Szymek nabiera ciałka 🙂 ma już 1187g i z tego co mówi lekarz... wagowo, poród tydzień wcześniej niż ostatnio 😁 Za to ja znowu 3 kg do przodu i znowu na mnie krzyczał że za dużo :P A teraz idę spać bo jestem padnięta, do zobaczenia wieczorkiem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziękuje Ci za wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach ( mówię o Krysi i o mnie ) nie wiesz ile te słowa dla mnie znaczą. Krysia kocha nas wszystkie jednakowo i każdej krówkę upiecze 🙂
Bardzo się też cieszę że rośniecie, wagą się nie przejmuj bo chudzina jesteś to dobrze Ci zrobi hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguni ale to była odpowiedz na pytanie dagi jak długo sie dochodzi po cesarce i opisałam jej wszystko jak ja odczułam na własnej skórze 🙂
nic poza wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - do Ciebie to my z krówką do nowego mieszkanka pojedziemy 🙂 - tylko na razie sie spokojnie przeprowadz!
a jeśli macie ochotę to jeszcze pół jest w lodówce i dochodzi - bop wczoraj robiona to jutro będzie idealna jak się"przegryzie" 🙂 a adres znacie 🙂
no tylko Daga może czuć się pokrzywdzona... no ale na to też coś poradzimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos wiadomość o Dagi o której jutro???
pisałam na gg ale bez odzewu 🙂 a nie chce przeszkadzać 🙂 moze wykorzystują ostatnie chwile wiecie..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam....

my przed moim pójściem do szpitala mieliśmy taki plan wieczoru: - idziemy do kolegi posiedziec a potem mieliśmy wrócić i Grzes mial mi pomóc się ogolić 🙂
a wyszło tak:
-Grześ wypił kilka piwek na rozładowanie atmosfery i jak wróciliśmy to powiedział że mi pomoże rano hihi i pojechałam nie ogolona hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...