Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzien dobry 🙂
A dziękuję Aniu nocka minęła bardzo upojnie w sen 😉 😉 😉 🤪 🤪 🤪 :P :P :P a tak szczerze to tez źle spałam a zanim zasnęłam to długo męczyłam się żeby to zrobić 😞
za to Bartek jak zasnął o 20 to wstał dopiero po 8 🤪 🤪 :laugh: :laugh:
A reszta Maciorek to gdzie????? śpiochy jedne 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki! 🙂
Ja też juz wstałam koło 8 tylko musiałam męża wyprawić do pracy, kanapki mu zrobic itd 🙂 no a teraz rozłożyłam się w salonie na kanapce noi leżusiamy, czyli to co codziennie od kilku tygodni.. na zaewnątrz widzę słonko świeci, przeszłabym się na spacer ale trochę się boję... jak leżeć to leżeć.. buziaki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam dziewczyny 🙂 🙂

DZieki za wiadomosci na gg 🙂 Bardzo sie ciesze ze u Asi i Paulinki wsytsko dobrze no i ze Kacperek bedzie jutro z nami 😁

U nas lepiej, w koncu moge normalnie siedziec 😁 i moj Duperelek spi prawie cala noc tylko przez to sztuczne mleko(chyba?) nie moze zrobic kupki 😞 Ela Krysia co zrobic?? wczoraj zrobila ostatnia 😞 i sie martwie 😞 poradzcie cos blagam 😞

A jak sie reszta czuje?? Aga, ANie??

Dzis zarejestrowalismy nasza dziewczyne i w koncu ma imie, adres zameldowania 🙂 nawet to szybko poszlo Pawelkowie. A tak wogole to chcialam Wam owiedziec ze od kad pojawila sie Paulinka to jestem jeszcze bardziej szczesliwa niz kiedykolwiek, taki maly szkrab to naprawde cos wspanialego 🙂 🙂 czasem sie zloszcze i denerwuje jak dlugo placze ale nie wyobrazam sobie zeby jej nie bylo, jak mi tak zaczyna mruczec to wszystie zlosci i smutki mi przechodza.I z Pawlem tez jakos inaczej jest jak sie mala urodzila 🙂 Wczoraj mi powiedzial ze dla nas zrobi wszystko iz ebym sie nie martwila o Paulinke i krwiaczka bo lekarze wiedza co robia 🙂

Ale sie rozpisalam 🙂 Juz nie moge sie doczekac az zrobi sie cieplo i bedziemy mogly sie spotkac wszystkie z naszy,i pociechami! Wtedy juz wszystkie uodza 🙂 caluje Was brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja też wreszcie zwlekłam się z łóżka i teraz jemy pyszne śniadanko 🙂 Mi noc minęła super, od kilku dni nawet nie budzę się w nocy na sikanie co jest dla mnie sporym sukcesem 🙂 zasypiam i wyspana budzę się dopiero rano jak Rafał wstaje do pracy 🙂 ale to pewnie cisza przed burzą.

Daga, ja już nie mogę się jutra doczekać 🙂 nawet nie wyobrażam sobie jak Wy czekacie już na ten dzień.

Ania, pogodzona z mężem?

Kasia, jak masz leżeć to leż, na spacerki jeszcze się nachodzisz jak już wszystko będzie w porządku.

Karinka, teraz to już będzie tylko lepiej, z dnia na dzień 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Aga była u nas 🙂 - ale Was nie obgadałyśmy - tylko czekamy na Kacperka!!
Kasiu - witam Cie sedfecznie! - nastawiaj się pozytywnie - dużo komedi romantycznych oglądaj - to poprawia nastrój - http://www.jakwkinie.pl/ - można oglądac wszystko tylko trzeba czekać w połowie filmu ale jest baaaardzo dużo komedii 🙂
i wysłałam Ci zaproszenie na Nk - Krysia F
Karinko - więej Twojego melczka jak będzie piła to jej przejdą zatwardzenia, a teraz możesz jej dawać sporadycznie czopek glicerynowy(no ja miałam odwrotny problem i tego nie stosowałam - ale podobno dobrze działa

i pozdrawiam wszystkie i spadam bo Rozalka ciągnie mnie za rękę hihi i czegoś chce

aaaaa Cesia Bartek jest Bossssssssssski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oklask dla Asi na ten 35ty tydzień 🙂

my moglismy sie kochac cala ciaze - ale to bardzo indywidualna kwestia i pytaj ciagle lekarza Kasiu
Aniu - u mnie tez bywało że coś tam mi nie pasowało albo wręcz bolało w trakcie ale to przechodzi 🙂 - więc będzie w końcu oki 🙂nasza Mikołajko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...