Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Kacperek piekny, podobny do Dagi 🙂 ma włoski czarne 🤪 🤪 🤪 zdjecie bedziemy miały jak Krzycho przyjdzie do szpitala 🙂 Mama zmęczona ale bardzo szczęśliwa 🙂 odpoczywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak, o 17 pojechali do szpitala, dostała znieczulenie więc po nim już ją bolało mniej a właściwie w ogóle.
Rodziła 15 minut tzn samo parcie, była bardzo dzielna. Teraz się czuje bardzo słabo, mówi że bardzo krzyczała, nie będę cytować na forum hihihi.
Teraz odpoczywa bo ja bardzo krocze boli oraz pupa boli. Kacperka nie ma na razie ze sobą bo jest zbyt słaba żeby wstać.
Jak przyjdzie Krzysiek to mają zrobić zdjęcia i nam prześle 🙂
a po z a tym jest bardzo szczęśliwa ale więcej dzieci nie chce hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielna Daga 🙂 Mnie tez bolalo krocze i pupka 🙂 wspolczuje jej bo niedlugo dadza jej dziecko pewnie aa ona przeciez jest slaba 😞 bez sensu jest to na kopernika. Nie wiecie czy Krzysiek byl razem z nia przy porodzie?? Daga bylas bardzo dzielna!!

my juz po lekarzu i po usg. Glowka ok w piatek do prokocimia poza tym mala ladnie przybiera na wadze. Usg bioderek w marcu a za tydzien jeszcze raz oddac krew bo trzeba sprawdzic bilirubinke bo ma podwyzszona przez krwiaczka.

Buziaki mamusie moje 😘 Czy DAga przyslala komus zdjecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
och jak sobie pomysle o tych porodach to też mi się nie chce miec dzieci hihi ale - warto 🙂
Biedna Daga.... ale całe szczęście że już po wszystkim

i dobrze że wszystko z Paulinką w porządeczku - ja chce już zdjecie jej czuprynki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzielna Daga i dzielny Krzysiek 🙂 Najważniejsze że to już za nimi i mogą się cieszyć Kacperkiem 🙂 Teraz już będzie tylko lepiej.
A ja jak czytam o tych porodach to mam dość...

Karinka, super że z Paulinką dobrze, niech Wam rośnie zdrowo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny obiecuje ze jak tylko odciagniemy krwiaczka i juz nie bedzie nosic bandaza na glowce to Wam pokze fotke 🙂 a naprawde jest ich mnostwo 😁i dlugi taki ze jej z tylu karczek zalaniaja. Ale i tak wydaje mi sie ze troche sie juz wytarly 🙂

PAwel mowil to samo, ze go szlak trafial jak ja krzyczalam a on stal za drzwiami i nie mogl nic zrobic. Mowi ze ylko sie modlil zeby mala zaplakala. Ale na szczescie Daga byla bardzo dzielna i Kacperzasty jest z nami a Krzysiek jest szczesliwym tata 🙂 🙂

Asi nie martw sie bedzie dobrze, dla mnie to bylo straszne te skurcze bo sam porod to Pan Pikus ale jak zobaczylam mala i ja przutulilam to zapomnialam o wszystkim i nawet nie czulam jak mnie szyli 🙂 tak jak poiedzial Daga kiedys ze cudowne jest to jak sie slyszy placz pierwszy swojego dziecka 🙂

Tak dzis na tym Usg wspominalam jak ja ogladalam glowke paulinki jak jeszcze byla w brzuszku a dzis sama byla pacjentka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia zgadam się w 90 % marudzą jak baby w ciąży hihihi.
Jedynie z tym terminem troszeczkę po bandzie poszłaś hiihih
Po za tym mój poród będzie na youtube hihihi.
Ela z głośnomówiącego wrzuci hihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...