Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
mi chyba pasuje - tz do wujka musze zagadac jeszcze czy sie do nas nie wybiera 🙂
no i decydujcie na który dzień bo mam jeszcze koleżanke w planach na przyszły tydzień hihi - aaaa i musze masę krówkową kupić heh :laugh: :laugh: :laugh:

Aga nie wrzucaj na Youtube - plisssssssssssss - co najwyżej najkrwawsze ujęcia na n-k 🙂 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak się udało 🙂
Oto Kacper 🙂 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kacper.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze patrze na zdjęcie Kacperka i tak sobie myślę że zazdroszczę Dadze i Karinie że mają już swoje maleństwa 🙂
Popatrzę jeszcze na zdjęcie i zmykam do spania. Mam drugi tutor na drugą rękę więc mam nadzieję że się wyspie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Den 🙂
Pobudka 🙂 jak juz na nogach popijam kawke a Bartulek jeszcze lula 🙂
Aguni juz niedługo będziesz i ty tuliła Amelie!!! noze za pare godzin???? bo kochana moim zdaniem powinnaś zglosić sie do szpitala i powiedzieć ze chyba wody ci sie saczA!!!!!!!! 🥴 🥴 🥴 a to jest niebezpieczne bo mała moze dostać wirusa!!!!!!!! i poco antybiotyki i leczenie!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już po śniadanku, wyprawiłam syna do szkoły i dalej biorę się za układanie 🙂
Czyli wszystkim pasuje wtorek, rezygnacji nie przyjmuję 😁
Ja mieszkam w Wawrzeńczycach, zaraz za Igołomią. Na razie nie mam internetu (znaczy jest ale tylko u mojego M) więc gg odpada - żeby coś do Was napisać musze go podstepem wywabiać od komputera :laugh: :laugh: :laugh:
Aguś tylko prosze nie rodzic przed wtorkiem:
A Kacperek śliczniuchy, brawko dla niego - i kolejny chłopak, u którego stopek będą leżały wszystkie panny :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry drogie panie!!!
nie no ja chce Bartusia!! 🙂 pewnie śpi w najlepsze a poszedł spać o 20 tak Cesia?? takim to dobrze!

ja się zgadzam z Cesią - ale na szczęście dziś już Aga poszła do lekarza no zobaczymy 🙂

i gratulacje Aniu przeprowadzki - teraz nóżki do góry na tapczanie i odpoczywać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...