Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

bhrka napisał:
Elus a co on je na sniadanko?? - tz co on jada tak ogolnie na sniadanie



Jak sie obudzi to wcina kaszke z butelki, a potem za godzinke albo jajecznice na kiełbasce z cebulką albo kanapki 🙂 przeważnie to z pasztetem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde- to ja sie tymbardziej martwie o moja żabusie - ona dopiero jakis czas po pobudce coś wcina(bo nad ranem mnie doi. I zwykle to też w malutkich ilościach a wczoraj to w ogolę nic nie chciała jeść - serek - nie - a jak zrobiłam jej jajecznice to tylko i wyłącznie ona sama będzie machać łyżką a jak ja jej coś dawałam to gniew i bunt
wieczorem ma chęć jeść....
no nic musze jej rozszerzyć jadłospis na te dorosłe rzeczy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia wydaje mi sie ze nie masz sie czym martwić 🙂
Przecież Rozalcia ma na sobie troszke ciała i napewno z "głodu nie padnie" 🙂 😉 a pozatym pewnie ma taki okres ze nie chce za wiele jesc tak jak miał Bartek gdy mu zęby szły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Cesia zupełnie się nie martwię że Rozalka mi z głodu adnie albo schudnie - heheh to by nawet złe nie było - tylko chodzi o żelazo którego w moim mleczku nie ma.... no nic - na razie zjadła kaszkę więc już jedna rzecz z żelazem jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Eluś, ale Ty masz grzecznego synka 🙂 ale co się dziwić jak mamusia taka grzeczna 😉 😉 😉

Aga jeszcze da radę, zobaczycie 🙂ona by i już chciała ale tak łatwo to nie ma 🙂

A u nas dobrze, wyspałyśmy się 🙂 ja czuję się super, jakby nie ten brzuch to bym nie czuła że jestem w ciąży, żeby tak jeszcze 4-5 tygodni wytrzymać 🙂 w takim stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach Asiu! - niby super że tyak się świetnie trzymasz ale najwyższa pora zacząć narzekać !! naprawdę! hihi no choćby na pogodę jeśli dolegliwośći nie masz 😎 😎 😎 😎
no a z tym Bartkiem podejrzana sprawa żeby takie spokojne dziecko po takiej mamuśce :P :P :P
ja wiem pewnie go terroryzujesz - jajecznica będzie bez kiełbasy jak wstaniesz przed 8:30 i bidulek przesypia 10,5 godziny hehe - musze to przetestować z Rozalką - tylko coś mi się nie widzi że na jajecznice poleci :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my robimy z Rozalią zupke - z warzywami i koncentratem pomidorowym i lanymi kluseczkami a na drugie naleśniki - z serem a dla Grzesia z dzemem truskawkowym 🙂
no śmiało Asiu teraz jak na kobietę w ciąży przystało możesz powiedzieć - ohydne menu hihi
Ania - miłego dnia
Ela dzwoń do Agi bo miał być poród na głośnomówiącym hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem, spokojnie moje kochane do wtorku ściskam nogi hihihi.
Ale normalnie foch ( znów) jak mnie nie było 5 stron od rana naskrobały 😠 😠 😠 😉 😉 😉
Asia na obiadek ja mam schabik ale robiony jak bitki tylko z musztardą, dla chętnych podam przepis, a zupkę mam pomidorową 🙂
Mam też żeberka pieczone a za chwilę piekę szynkę wieprzową z warzywami, muszę nagotować chłopakom jak odjadę by mi tu z głodu nie popadali hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę na 17.40 dopiero, a w ogóle chyba ją opiernicze, jest roztrzepana i źle mi zwolnienie wypisała dostałam wczoraj zwrot a to oznacza że ni9e dostanę [pensji za styczeń, może pod koniec miesiąca jak doniosę poprawione zwolnienie. Wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga a czemu nie zgłosisz sie do szpitala niech ktos inny cie zobaczy!!!!!! Dadze moraly prawiłaś zeby szła a TY co robisz!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...