Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Agnieszka, nie rodzimy jescze! poczekaj jeszcze troszkę 😉

My dzisiaj odebraliśmy wózek, pięknie się prezentuję ale zdjęcia pokaże Wam dopiero jutro bo dzisiaj już nie mam na to siły. Powinnam jeszcze poprasować ale to też dopiero jutro. Intensywny dzień był i teraz to czuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja już mogę hihihi. Zaczęłam 38 tydzień, ale generalnie muszę do jutra nogi zaciskać bo mam rano ktg a wynik na paciorkowca mam w tej przychodni gdzie ktg więc dopiero odbiorę 🙂
Tak czy inaczej,skurcze minęły kłucie szyjki zostało, parcie minęło, za to sikam w ostępach co 3-5 minut 🙂
teraz idę szybko spać, jak coś piszę eska 🙂
Karina nie wiem gdzie Łukasz mieszka ale jest to kolega Norberta syna szwagierki Twojej siostry 🙂 ( ale to skomplikowane 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki i chłopcy.
Ja też właśnie wyprawiłam chłopaków ale nie mam czasu na herbatkę, zbieram się szybciutko na badania ostatnie przed porodem i potem na KTG, objawy porodu minęły więc chyba jeszcze nie teraz. Pani doktor nam dziś przybliży termin mam nadzieję 🙂
Jak coś to odezwę się jak wrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też Was serdecznie witam!
choć nie będe ukrywać rozczarowania bo w nocy mi się rozładował telefon i byłam pewna że Amelka już wyszła 🙂 no ale ostatecznie chwilkę jeszcze zaczekamy 🙂
my też wypawiłyśmy Grzesia po bułeczki i pączusie 🙂 ale siedzimy bez herbatki - bo czekamy aż Grzesiu nam zrobi hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
My już po śniadanku ale bez pączusia, potem trzeba będzie nadrobić 😉
Ja tak szybciutko bo zaraz wychodzę, umówiłam się z koleżanką choć przyznam szczerze że chętnie bym sobie dzisiaj poleżała do góry d... 😉 ale to jak wrócę 🙂

Miłego dnia i nie jeść za dużo pączków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc moje Damy 🙂 Ania ja tez bym zjadla faworki...:P

Rozumim ze Amelia sie jeszcze do nas nie wybiera 😞

My wrocilismy z Prokocimia... dzis jej dali spokoj ale w poniedzialek znow na sciaganie 😞

Pawel pojechal dopracy uprzedfzic ze go niebedzie... afera jak nie wiem co! Skonczysie na tym ze go zwolnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga nie zmieniaj mnleka bo bezdie jeszcze wieksza rewolucja...tak slyszalam. Ja tez malej daje herbatki z rumianku albo wode przegotowana,pomaga 🙂 mi pediatra dala recepte na mleko na kolki ale nie chce za bardzo go zmieniac...

To dobrze ze pow izycie wszystko ok 🙂 mi juz chyba wszystkie szwy poszly 🙂 Daga jak mnie bolaly sutki to pomogly kapturki przy karmirniu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też już po wizycie i ogłaszam że Amelia wybiera się do nas 🙂
Ujście mam otwarte na 2 cm, jak to pani doktor powiedziała że 1/4 porodu za nami.
Szyjki brak, ale też niestety skurczy brak, mogłabym urodzić jutro ale wolę poczekać aż samo przyjdzie 🙂
Jak wróciłam do domu to oczywiście poleciała mi krew ale podobno to normalne. Tak że trzymajcie kciuki 🙂
Przyspieszyła mi wizytę na przyszły czwartek ale mówi że raczej się nie zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Kupy!!!!!!!!!!!!!! ja wiem co to za radość hehehe 🙂 nienormalność patrzy się z dumą na kupsko hihihihi:laugh:
Daguś to odpoczywaj a Twój mężuś jest z wami w domku?
a jeśli chodzi o położne - to potwierdzam i do nas przychodziła bardzo sympatyczna i mądra kobieta 🙂 i nawet dała swój nr telefonu w razie awarii dziecka żeby dzwonić i raz dzwoniłam a ona choć była na wakacjach to odebrała!!!!! a to żadna znajoma nie była

Daguś na piersi to trzeba wycisnąć troszkę swojego mleka i rozsmarować i zostawić do wyschnięcia - po prostu wietrzyć 🙂 a nie myc za często - ale pewnie o tym wiesz

a do nas przyszły zabaweczki z allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga to miałaś wesołą pierwszą część porodu hihi - ej a może zorganizujemy jeszcze raz jakąś wyżerkę to następną ćwiarteczkę porodu będziesz miała za sobą i będzie tylko takie puch i auć i już Amelka będzie się śmiała do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...