Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ania boję się szoku glukozowego hihihi.
Po za tym obiecałam Asi że będzie mogła mnie odwieźć umie włączyć tylko 1 bieg hehehe, ale zamówiłam drugi silnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Witam Mamusie z Krakowa 🙂
Przyznaję się od razu, że nie chciało mi się czytać od początku wątku, mam nadzieję, że się nie obrazicie.
Ja mam jeszcze sporo czasu do porodu, ale już teraz chciałabym wybrać szkołę rodzenia i szpital. Mieszkam na Ruczaju i myslałam o Siemiradzkim, a co do szkoły rodzenia to nie wiem, bo w Siemiradzkim jest drogo. A Wy gdzie rodzicie???
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Eloe 🙂
Widzisz Elu ściągnęłaś nową koleżankę hihi.
Eloe nie gniewamy się, przyznam że zdrowsza będziesz nie wgłębiając się. Napisz jak masz na imię i co porabiasz na codzień 🙂
Elu już myślałam że olałaś synową, musisz nam tu pomóc bo Ani ryje się w kolejkę hehhe.
Mam jakieś skurcze ale nie regularne, cholera chyba nigdy nie urodzę, miał być sex a tu krew znowu ale taka brzydka brudna, nie wiem co to znaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Eloe:0

Ja rodzilam z Bzibzio(Daga) na Kopernika. Cruella(Aga) i Asia w Siemiradzkim beda rodzic. Ciesia(Ela) rodzila w MSWiA a Bhrka(Krysia) na Ujastek 🙂 Reszta niestwety sie nie orientuje 🙂

Ja przed slubem mieszkalam w Pychowicach 🙂 kawaleczek 🙂 W ktorym mniej wiecej miejscu na Ruczaju mieszkasz?? Jesli masz NK to prosimy o linka 🙂 Czy znasz juz plec dziecka?

Widze ze tu dzis szalony temat 🙂 Aga o jakims pieczeniu Dupki pisze, jakies AC chcexcie kupowac 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina bo Ania nam chce serwować pikantne potrawy dlatego będziemy miały sraczkę i dupki nas będą piekły.
A AC wykupujemy bo Asia będzie mnie wiozła dziś na porodówkę tyle że umie jechać tylko na jedynce, stąd też zakupiony drugi silnik heheheh.
Wiem że to dosyć skomplikowane ale cóż.
Eloe zostań z nami tu jest śmiesznie, kupy i sex to tematy przewodnie jak coś heheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sex dopiero bedzie przewodni jak wszystkie z brzuszkiem beda mogly sobie pozwolic na wiecej Figli w łóżku 😁

Aga jesli Asia sie rozmysli zawsze moge Cie zawiezc wózkiem Paulinki 😁 napewno pozyczy Cioci 🙂 to tak w razie wypadku proponuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał:
Karina bo Ania nam chce serwować pikantne potrawy dlatego będziemy miały sraczkę i dupki nas będą piekły.
A AC wykupujemy bo Asia będzie mnie wiozła dziś na porodówkę tyle że umie jechać tylko na jedynce, stąd też zakupiony drugi silnik heheheh.
Wiem że to dosyć skomplikowane ale cóż.
Eloe zostań z nami tu jest śmiesznie, kupy i sex to tematy przewodnie jak coś heheeh


taaaaaaa Aga zachęcaj dalej to już nikt w ciązy tu nie zajrzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uffffffff na porodówkę byś się zebrała w końcu - a ta brązowa krew to może resztka czopa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia bez obaw, i tak wytrwają tu te najtwardsze hehe.
Mam zamiar dziś urodzić ale nie wiem co Amelia na to :P
No może to resztka nie mam pojęcia, przy Adrianie wypadł w całości biały elegancki parę minut potem wody do szpitala a 40 minut później /Adrian i jakoś tak bez problemu a teraz??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki, no i dupa dalej 2 w 1.
Jak się położyłam miałam takie ładne skurcze, wzięłam książkę pomyślałam poczytam posłucham siebie, a w książce napisali że w pierwszej fazie porodu najlepiej odpocząć i np spać, to poszłam jak kazali i co??!!
wstałam dziś rano dalej 2 w 1. Nie czytam głupich książek więcej hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...