Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Pozdrowienia od Agi i Amelki [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/amelka_z_wag___na_brzuszek.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Amelka śliczniutka 🙂 Eluś, czy Bartuś też zachwycony? Ja mam nadzieję, że tez tak szybko urodzę 😉 hehe 🙂

Daga, my czekamy do 15 to postanowione bo ma być prezent dla Dziadka 🙂 zresztą póki co ja nie mam żadnych objawów i zupełnie nic mi się nie dzieje więc może w ogóle w kwietniu dopiero urodzę 🙂

Czyli Siemiradzki to dobry wybór, jak Aga wróci to ją o wszystko wypytam 🙂

Miłego dnia Dziewczynki i Chłopaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 my po kolejnej wizycie w Prokocimiu.


Ale najpierw, Amelka jest cudasna 🙂 Aga udala Ci sie corcia 🙂 gratuluje jeszcze raz 🙂 tez Ci dam opklaska 😘

Krwiaczka juz nie ma, pan Doktor powiedzial ze nawet jesli bysmy go blagali to i tak nie beda jej nic robic takze nasza wuizyta trwala dzis cale 2 minuty 🙂 i do tego bardzo szybko nas przyjeli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka, oklask dla Was 🙂 super że z Paulinką już dobrze 🙂 teraz możesz fotografować jej kłaczki 🙂 🙂 🙂

Pisałam z Agą i kazała Was wszystkie ucałować 😘 😘 😘
mam kolejne zdjęcie Amelki ale coś nie mogę zgrać na komputer żeby tu wkleić, ale pewnie Wy też macie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
Nasza Aga w świetnej formie 🙂
nawet jak rozmawiałam z nią to jakas pani dzwoniła na drugi telefon w sprawie mieszkania 🙂 nawet teraz pracuje:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🤪 🤪 🤪 🤪
a warunki ponoć faktycznie rewelka!!!!!!!
tylko ze tez to kosztuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas chyba wszystkie zasypało ze taka cisza dziś????:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Asia nie znasz dnia ni godziny hihi weźmie cie znienacka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...