Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc zdiewczyny 🙂

Aga liczylam na to, ze sie rozpakujesz 🙂 ale widze ze jednak nie 🙂

Moja dziewczynka spala cala noc w lozeczku, w koncu troche bardziej sie wyspalam 🙂 i ma dzis trzy tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Karina Gratulacje dostaniesz oklaska 🙂 ale ten czas zapiernicza, już 3 tygodnie 🙂
No ja też miałam nadzieję że to dziś a tu nic,
Chyba jednak wybiorę się do Ani na tą wyżerkę, musi pomóc heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i chyba tak trzeba będzie zrobić, bo czuję że zaczynamy się tu opierd...ć normalnie.
Nie wierzcie żadnym książkom hehehe.
Dzisiaj pobiegam może po sklepach albo coś wymyślę, cholera żebym nie krwawiła było by ok i bym sobie pomogła a tu przecież w wannie się nie da. Ile my musimy wycierpieć, masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zapraszam, a jak będziecie się wybierać to zadzwońcie w godzinę coś na szybkiego się przygotuje do jedzonka 🙂 A z tą łyżką w sałatce to ci nie wyszło 😁 bo były dwa zdjęcia i na jednym łyżka byłą :P Ja teraz idę jeść drugie danie pierwszego śniadania :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Znowu Asię tu obgadują 😞 zapuszczam focha!!!

Agnieszka, do roboty! bo teraz na Amelkę trzeba będzie czekać jak na Kacperka, a jak to też taki uparciuch? to jeszcze długa droga przed Wami.

Ania, jak się dzisiaj czujesz?

Karinka, oklask dla Was za kolejny tydzień 🙂 Czas leci jak szalony.

Mnie tu dziś nie będzie bo wyjeżdżamy do znajomych i wracamy jutro więc jakby się coś działo to proszę ładnie pisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Ania, Asia zauważyła że ją obgadujemy hehe.
No ja cały czas liczę na tego 14 w ciszy hehehe.
Jedziemy teraz do Kwitka może jakieś biurka będą fajne a jak się rozchodzę to może łatwiej pójdzie 🙂
Odezwę się później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
a wasz sztywniak dalej kuje -dzis 2 egz i chyba sie pofatyguje 🙂
jak chcecie wyzerke to jutro jak nie pojedziemy do babci wpadnijcie po faworki - moze zrobie a ja dalej przeziebiona 😞

Agus no to sie rozchodz
Aniu ciesze sie ze Szymek slicznie czeka na swoja kolejke
Asia danego fochowego wypoczynku 🙂
Karinka - gratlacje i oklask dla was!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki już jestem 🙂
nie kupiliśmy biurka, bóli też nie mam , no cóż trzeba się na przyszły piątek przygotować jednak 🙂
A coś nam się ostatnio Daga mało udziela na forum, a zdjęcie na naszej klasie Kacperka super.
Paulinka oczywiście też śliczna 🙂 i mówiłam że zniknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostal taki maleńki, że prawie niewidoczny 🙂

Aguś no szkoda, że Amelka nie chce sie jeszcze z nami przywitac... miałam taką nadzieje, ze w koncu ujzymy Twoje, Wasze szczescie 🙂 🙂

Dga pewnie zajeta opieka nad Kacperzastym 🙂 ale nie ma co ukrywac, beda na niego dziewuszki lecialy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wszystkie będziemy miały urwanie głowy hihihi.
Na szczęście ja już zięcia mam to luzik 🙂
tylko coś mama jego milcząca ostatnio 🙂
Mam jakieś smaki dziś nie wiem na co a na jedzenie totalny brak apetytu.
A i zaczęła mnie zgaga palić co mi się do tej pory nie zdarzało, czy to jest normalne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac AGus zgaga powinna Ci ustapic na koniec ciazy, poniewaz jak brzuch sie obniza to nie ma takiego ucisku na zołądek ale ja w to nie do końca wierze bo w noc przed porodem mialam jeszcze zgage jak cholera. I powiem nawet ze wieksza byla przez ostatn ie tyg ciazy niz na poczatku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga to normalne ze jestes zakochana 🙂 ja jak biore mala na rece JAK JA BUDZE NA KARMIRNIE TO MAM ochote ja zjesc jak jest taka zaspana.::P:P

Nie przejmuj sie, hormony w koncu sie unormuja 🙂
Ja mam taka ochote na sex ze to sie w glowie nie miesci... jestem normalnie tak wyposzczona jak nigdy! 😁

Dagus babcia pewnie zachwycona wnukiem prawda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam w ogóle zgagi a od wczoraj mam, a dziś jest okropna fuj.
Co do sexu biorę się dzisiaj do roboty, miałam znów skurcze ale co 20 minut a teraz cisza. Nie ma wyjścia trza ją wybzyknąć na tą stronę hihih. Jak mus to mus.
Dagus hormony miną ale to dużo zależy od Ciebie 🙂 tak więc same uśmiechy kochana, bo masz z czego się cieszyć.
Mnie na domiar złego jakaś agresja dziś dopadła, normalnie komuś w ryj bym dała ale nie mam komu 😠 😠 :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała też co 3 godziny sie budzi a w nocy spi 6 godzin od 23:40 do 5:40. Ja juz jak robot wstaje o tych godzinach 😁

Czy takie zdjecie z klaczkami Wam odpowiada?? [img size=423]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/aaa.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...