Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Podejrzewam ze jeszcze troszke brzusio ja boli 😞 ahhh te sztuczne pokarmy 😞 wczoraj dzwonilam do poloznejze kupki 2 dni nie bylo. KAzala pprzy kapaniu pojezdzic jej mydelkiem w wodzie po odbycie i nie uwiezylam ale pomoglo! 3 kupy z rzedu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinka, a Ty nic pokarmu nie miałaś?
Ciekawa jestem jak to będzie u mnie bo tak bardzo chciałabym karmić.

Ja już zupkę postawiłam, surówkę zrobiłam a mięsko dziś według przepisu Agi, mam nadzieję że będzie dobre bo jak nie to się z nią policzę jak jutro wróci 😉

A Wy co dziś na obiadki robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia moje zdanie na temat karmienia jest takie ze jak chcesz to wykarmisz swoje dziecko 🙂 im wiecej i czesciej przy cycu tym wiecej pokarmu!!!! wystarcza chęci i cierpliwość, wiadomo poczatki sa najtrudniejsze ale wszystko sie wytrwa!! ja na poczatku ni miałam pokarmu potem był ale mało i dokarmianie ale zawzięłam sie i dostawiałam do piersi i zaczeło sie 🙂 to najpiękniejsza i najbardziej intymna wież z dzieckiem 🙂 ja karmiłam 5,5 miesiąca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela masz racje zo najwspanialsza wiez z dzieckiem. Ale ja chxcialam ale same checi nie pomoga... odciagalam dostawialam mala ale po tygodniu sie skonczylo.

Aga pisalla ze tez ma malo pokarmu... szkoda 😞 i Amelka ma mala zoltacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.laktacja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=373&Itemid=66
przeczytajcie sobie 🙂
takie jest moje zdanie i je wyraziłam 🙂
Daga a gdyby tak było jak piszesz to połowa rodzaju ludzkiego i ogólnie ssaki by wymarły po urodzeniu bo matka nie miała by pokarmu 🙂 teraz jest wygodniej bo jest mleko sztuczne i jemu tez nic nie brakuje 🙂 witaminy i inne duperela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapraszam są pyszne 🙂
Właśnie mi się przypomniało jak mąż zareagował na wiadomość o pierwszej ciąży 🙂
Dzień wcześniej poszedł późno spać (akurat w środku sesji) budzę go rano ok 7 i mówię że jestem w ciąży. A ten drań otworzył jedno oko i mówi "wiedziałem" :P a jak to było u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga pewnie wyjdzie jutro 🙂 Amelka lekko zółta ale to jeszcze nie złółtaczka zeby ich zatrzymali 🙂 jutro po obchodzie beda wiedziały czy wychodza 🙂
A pokarmu narazie niewiele sama siara ale juz czuje ze napływa mleczko bo zaczynają ją piersi boleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...