Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Daga biedna jeses z tym kroczem 😞

u nas znow kolka 😞 buuuuu.... jescze sie posprzeczalam z Pawlem przez to... troche mi przykro i smutno no aleco tam... faceci....

Co z Krysia??

Dobranoc moje Damy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluś nie daj się mężowi 😉

ja właśnie powiesiłam pranie bo dostałam dziś paczkę od kuzynki z Ameryki a tam takie śliczności dla Paulinki więc od razu poprałam 🙂

Karinka, nie wolno się sprzeczać z mężem!

Daga, życzę żeby udało Ci się w weekend zaszaleć 🙂 ja mam zamiar zaszaleć jeszcze przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu dalam Ci oklaska za wczorajszego ząbka a Tobie Daga dam pozniej bo widze ze Kacperzasty ma juz 2 tygodnie 🙂 moja mala tez ma czkawke a najczesciej po tym jak sie jej uleje jak lezy. DAje jej herbatke albo wode i przechodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina ja to w sumie wszystko stosuje bez porozumienia z lekarzem 🙂 żart 🙂 😉 😉
to akurat można i sam lekarz mi to zalecił, profilaktycznie dla utrzymania prawidłowego składu mikroflory jelitowej, zaburzenia trawienne, wzdęcia, zaparcia , biegunki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Lakcid, kosztuje ok 8 zl, to jest w ampułkach wlewasz troszke wody zeby rozpuścić i na łyzeczke i do dziubka 🙂 albo do herbatki 🙂
Aniu to super ze juz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, ja dopiero zwlekłam się z łóżka ale zaraz wracam do niego spowrotem bo coś nie fajnie się czuję, przełożyłam sobie wizytę na jutro to się dowiem co i jak.

Daga, Ty nawet nie kracz że za 11 dni bo ja jeszcze nie!!! To byłby 25 luty, nie podoba mi się taka data 😉 zresztą ja chce w marcu!!!

Ania, super że z mężem lepiej. Co do koszulki jeśli mogę coś zasugerować to wybierz lepiej tą http://kraina-snow.pl/464-muzzy-baweniana-koszula-nocna-kopertowy-dekolt-.html o ile wzór i kolor Ci odpowiada bo ja zamówiłam właśnie tamtą co pokazywałaś i tą i muszę przyznać że ta niebieska duuuużo lepsza gatunkowo 🙂 już wypróbowana do spania 🙂

Super że Aga już do nas wraca z Amelką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...