Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

dzień dobry dziewczynki, wróciłam.
W domu spokój ale mój pies szaleje hihihi.
Czujemy się świetnie , jakby nam Amelie bocian przyniósł 🙂
Cieszę się że jestem już w domu 🙂

Dziękuję wszystkim za gratulacje miłe słowa.
Eli i Krysi za doping podczas porodu, bardzo mi pomagało odpisywanie na Wasze smsy w trakcie skurczów, dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały zcas skomli bo myśli że Amelce się coś dzieje jak zapłakała. Muszę kołyski pilnować 🙂
Też się cieszę, szpital super ale w domq i na brzuszku najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze od wczoraj nic sie nie dzieje 🙂

Dzien dobry kochane 😘

My juz nie spimy zaraz sie przebieramy i karmimy.
Mala wczoraj znow miala kolke ale nie tak duza jak ostatnio. Zamowilismy krople Sab Simplex ponoc dzielaja cuda zobaczymy jak to u nas sie sprawdzi. Juz zrobie wszystko zeby mala sie nie meczyla.

Agus a Ty jak tam?? JAk sie czuje mala w swoim domku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki
Forum nie upada tylko przeżywa chwile wyciszenia 🙂 Coraz więcej maleństw które wymagają bardzo dużo uwagi 🙂
Aguś mój małżonek coraz lepiej, dzisiaj już chodzi i myślę że obejdzie się bez szpitala, ale neurologa i tak musimy odwiedzić. Ja właśnie wróciłam z basenu... drobne przyjemności 🙂 tylko w kostium się już nie mieszczę, chyba będę musiała kupić nowy :P Dzisiaj przyjeżdza mój tata, Piotruś jest zachwycony, i chyba pozwolę mu jutro zostać w domu. A co gotujecie dzisiaj na obiadek? Ja myślę o schaboszczaku takim na pół talerza, i mnóstwo duszonej marchewki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na obiad miesko w jarzynkach 🙂

Ania tez bym sie wybrala na basen 🙂 wczoraj przyszedl mi krem na rozstepy 🙂 zaczynamy kuracje 😁

DAga super ze juz lepiej z chodzeniem i ANiu cieszymy sie ze maz wraca do zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc kochane 🙂 my dopiero wstalysmy tzn ja bo mała spi.
noc srednia od 11 do 1 walczylismy jak sie okazalo z kupa a potem juz super jedno budzenie do rana.
mam nawał pokarmu, musze odciagac a cycuchy popekane.
wiecie ze ja nie mam ani jednego rozstepa?? 😆 😆 😆 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam na allegro NO SCAR. Bo kosztuje ok 40 zl a nie 60 tak jak w aptece. Krem na blizny, redukuje i wybiela rozstepy. Wczoraj sie juz smarowalam i widze roznice 🙂

http://www.allegro.pl/item924860399_no_scar_50_ml_tradzik_blizny_rozstepy_tanio.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...