Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Krysia, nic mnie nie rozbudziło tylko u lekarza byłam rano, potem na zakupach, w banku i tak nam zeszło, dopiero wrócliliśmy do domku 🙂 a dziś i jutro Rafał jest z nami więc mamy wcześniejszy weekend 🙂

U lekarza wszystko dobrze, Paulinka ma już 3035 g wiec juz jest spora a ze dalej nie pcha sie do nas to jeszcze troszke podrosnie 🙂 Do terminu spokojnie doczekam no chyba ze jej sie cos wczesniej odwidzi 😉 kolejna wizyta 8 marca lub wczesniej jakby sie cos dzialo. A i co najważniejsze, dzisiaj pierwszy raz tak na 100% pokazała że jest Paulinką 🙂 rozkraczyła się idealnie 🙂 🙂 🙂

Daguś, jesteście z Kacperkiem identyczni 🙂

Ania, Ty leż jak Cię boli!!!

Aguś, a Ty masz bardzo grzeczne dziecko i życzę żeby dalej takie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Aga musze przyznać że są całkiem całkiem hihi - choć miałam ochote na bardziej kruche ciacha a te są takie bardziej miękkie
no a w sumie dobrze że napisałaś bo pewnie ta Ela zaraz by (wyjątkowo) wpadła i się z Ciebie śmiała.... wariatka hihi - no na szczęście ja jestem inna 😉 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu na następne zrobisz Agusi kruche, jako rekompensatę za starty moralne spowodowane brakiem możliwości przyjechania do Ciebie 🙂
Masz racje z ta Elą dlatego dobrze że dodałam hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uz na nogach 🙂 moja myszka obudzila sie i 4 i potem wyjatkowo juz nie spal az do 5 🙂 nakarmilam ja i wzielam do siebie do lozka bo Pawel do pracy i tak sobie spalysmy 🙂 ja juz nie spie a ona jeszcze tak) musialam ja przebierac rano o 4 bo tak nsie zesiusiala ze jej ubranka przemokly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał:
Mój słodziak właśnie skończył jeść, my kąpiemy się tak między 19 a 20 🙂
Piwka też bym się napiła ale na razie nie bardzo ehh


Agus i Daga czy codziennie kapiecie dzieci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
My tzn ja już na nogach, Amelia jak zwykle śpi hihihi.
Noc spokojna jak zwykle pobudka godz 12 i potem 3.30 a potem dopiero 8.30 tak że zjadła przed chwilą i śpi 🙂
Karina ja też kąpię codziennie, wczoraj pierwszy raz sama bo Andrzej miał zebranie wspólnoty 🙂

Dziewczyny powiedzcie mi czy jeśli mała kończy w niedzielę 2 tygodnie to czy my możemy wystawić się dziś pod drzwi balkonowe czy może jeszcze za wcześnie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka zboczuchy!
ja nie wiem co się śni Rozalce ale notorycznie mnie budzi hihi mały Omenek.... i jeszcze łapie i ściska tego palucha fioletowego co mi wczoraj pomalowała....
Karinko - za kąpaniem codziennym bobasów przemawiają "rytuały" że tak powiem - bo dziecko kojarzy "kąpiel = zaraz ide spać na noc" ale z drugiej strony -= jeśli nie masz siły wykąpac dziecka, albo Malutka ma suchą skórę to nawet zalecane jest nie kąpanie codzienne - tylko tz kąpiel na sucho - przymywanie gazikami - pewnie masz to opisane w instrukcji dziecka hihi
Aguś myślę że powoli można 🙂
Ania - a dzisiejszej nocy to nie wiem moze pełnia była bo Młoda rzadko się tak budzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki i chłopaki 🙂

wpadłam tylko powiedzieć że jestem i żyję i że jeszcze nie rodzę 🙂
dzisiaj mam taki dzień od rana że masakra, dowiedziałam się takich rzeczy od rana z mojej pracy że szkoda słów, jeszcze nie mogę dojść do siebie, może i urodzę z tych nerwów.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...