Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Dzień dobry moje kochane 🙂
O widzę że spotkanie może się pomniejszyć 🙂 no cóż rozważam możliwość zjedzenia tej krówki 🙂
Zobaczymy co powie położna 😁
My dziś raczej nie wyspane, amelia co 3 godziny równo a o 7 oczy jak 5 złoty hihihi, ale tata nas uratował i uśpił. Jeju jak ja się cieszę że już wyzdrowiał 🙂

Ogarnęłam się dziś troszkę , włoski umyłam, Daga nawet się umalowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję 🙂
Powiem Wam w sekrecie że wczoraj gnałam na szybkiego do szpitala, bo mnie mój mały wystraszył - łobuz jeden przestał się ruszać 😞 Cały dzień cisza, nawet już wymasowałam brzuchol i wyruszałam go na wszystkie strony, a on nic. Zrobili mi usg i wyszło że draniec śpi 🙂 Jak tak można, a dziś zaczynamy 32 tydzień i szaleje - już mi trzy razy włożył nogę pod żebra .... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daguś no to wypadałoby abym w nie weszłam w przyszłym tygodniu ale nie ma najmniejszych szans 🙂
Myślę że jak już nie krwawisz od przynajmniej kilku dni to możesz.
Ja nie krwawię od dziś ale odczekam jeszcze parę dni dla bezpieczeństwa 🙂

Ania moja też miała takie chwile ale ja w sumie nie jechałam do szpitala, zwykle po 2dniach zaczynała szaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziubasy!! 🙂

Ja rowniez zycze milego spotkania 🙂

Moja mala spala dzis cala noc! od polnocy do 6 rano! i tak musialam ja budzic na mleczusio 🙂

Milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
Ja niestety nie dotrę na spotkanie 😞
Amelia tak wybrała jajca w nocy że szok, od 11 postanowiła że wcale nie musi spać, jadła zasypiała jak ją kładłam syrena. Do tego stopnia że w końcu zrobiłam jej butelkę, dojadła zwróciła i dopiero usnęła na całe... 2 godziny. Masakra i tak całą noc. Jestem padnięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...